Rails on Wheels Show 2005

Založil rdk, 01.12.2005, 13:17:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

A pár pěkných fot z výstavy Rails on Wheels je tady:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=156062

Zaujalo mě hlavně toto foto: 8)


muzzo

Hezký, jen ta šikmá ulice vypadá dost zvláštně. ;D

Dansson

jo, jo u toho si vždycky pobrečím, kam až se dá zajít ;)

Dansson

Jinak ta ponořená ponorka je dobrý nápad, ale co nechápu, že můžou takoví machři s takovýma nápadama používat v tomto městě alpský express, vždyť to je úplně hujda!

Anakin


J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Vasyk

co je to alpsky express?


http://guide.lugnet.com/set/4561

..mě se líbí, byl to můj první vlak, mám ho se 4 vagóny, ale je to věc názoru  :D

Colonel32

IMHO jedna z nejhorsich veci, ktere kdy lego udelalo, hned po 4559

chadzi

mno 4561 je podle myho nazoru horsi, 4559 mam a libi se mi, verim ze deti z nej tenkrat byly nadseny

Colonel32

u me zahajeni vyroby 4559 v '96 odstartovalo dark ages...

otaznik

Oba jsou strašný, v té době LEGO chtělo rádoby hratelnější, ale nereálnější, vlaky.

betakaroten

4561 je tak akorát dobrej zdroj dílů (panely 1x2x3 a 1x4x3, základny vagonů 6x34, bílé střechy vagonů ...)

chadzi

no zapominate ze to bylo pro deti, a pro ty byl podle me 4559 super.

otaznik

Citace od: chadzi kdy 08.12.2005, 22:22:58
no zapominate ze to bylo pro deti, a pro ty byl podle me 4559 super.

O tom se nikdo nepře, ale tady se bavíme o vlacích z jiného hlediskaa jiného pohledu, to bysme tady mohli obdivovat DUPLO, protože by si ho nikdo z nás do sbírky taky nekoupil (stejně jako ty dva vlaky), i když pro děti by to bylo jistě fajn.

J_BOB

4559 sa mi velmi paci ale ten 4561 ani moc nie. co sa vam na tom 4559 nezda?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

betakaroten

Pro děti? Jak pro který ... bráchu (7 let) štve, že to nemá klasicky otvírací dveře.

Colonel32

betakarotenovi jsou takova rychle dospivajici rodinka...

Dansson

Pamatuji si, že když sem byl ještě malý žgol, tak mi na detilech záleželo snad ještě více než teď, čím víc detailů, tím to bylo pro mě realističtější a hratelnější....ale chápu je to věc názoru... jenom sem se chtěl zeptat někoho kdo má teda ten alspký expres... jestli opravdu svítí tak bíle, jako je to na krabici....všechny ostatní vlaky totiž svítí  spíše do žluta... a když jsme u toho svícení, nedávno jsem četl něco o reedici metrolineru, který má údajně svítit  i když nejede, je to napsáno přímo v lego katalogu, mohu případně vyfotit.... ale mě se to nějak nezdá... co odborníci na to?