(Vlastní) Pražské metro

Založil peter, 12.01.2005, 21:15:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Cavelon

Ale sú tam iba 4 trans-clear 1x2x2 panels, potreboval by teda 3 takéto sety. To sa mi zdá výhodnejšie kúpiť tie panely zvlášť.

peter

Citace od: Cavelon kdy 28.09.2005, 13:45:18
Ale sú tam iba 4 trans-clear 1x2x2 panels, potreboval by teda 3 takéto sety. To sa mi zdá výhodnejšie kúpiť tie panely zvlášť.

Obávám se, že bych ty sety potřeboval celkem 4, protože je tam použito celkem 16 těch oken. Jinak já tenhle set 2x mám, ale jelikož mám TrLtBlue panelů víc, tak jsem to udělal takhle. Raději jsem ty Clear použil jen vepředu a vzadu a na zbytek použil ty modré, než abych měl kus čirý a zbytek modrý. Takhle se mi to zdá estetičtější.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

nebo tam dat ty smoke... ja si jich tedka par pritahl z pickabricku ze scandimexu (a dalsi uz mit asi nebudou - taky jsem tu krabici probiral tri hodiny a odnesl si 2 a pul pytliku) ale jinde by je jeste mit mohli

Colonel32

nebo si kup jedny ty santa-fe traincars, dvojka ma tech oken 20

betakaroten

Nebo trochu pozměnit rozložení oken/dveří; v reálu je díl boční stěny široký jako 21/2 dveří.