*TOP* (Vlastní) el porto san domingo

Založil šipka, 03.01.2010, 14:30:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Pár fotek (jako obvykle ve chvatu a žádná kvalita  :( omluvte prosím) příprava pro Roztoky.Více kvalitních fotek v budoucnu.  Není to ještě finální verze. Chybí zeleň a detaily a hlavně přední část ostrova kde bude najíždějící koráb vylodující červenokabátníky při pokusu o dobití ostrovní pevnůstky.

Colonel32

#1
Na tvém místě bych možná omezil ty prolisované podložky, děsím se, že ta váha kostek nad nimi by je mohla poškodit.

Jinak samozřejmě budu asi mluvit za všechny, když řeknu "no ty vole"

maeror

Citace od: Colonel32 kdy 03.01.2010, 14:36:07
Jinak samozřejmě budu asi mluvit za všechny, když řeknu "no ty vole"
Děkuji, ale umím to říci i sám.

šipka: Je to monstrózní, ale byl bych přece jen rád za větší fotky, aby bylo možné si lépe vychutnat detaily.

A abych nezapomněl: No ty vole! :)


Shmade


Gibur

#4
... :o :o :o
Teda,netušil jsem,že jetu takový super stavitel pirátů.
Koukám a slintám na tu citadelu,vedle věže. :o

Připomíná mi to přístavní město z RISEN: www.risen.cz

TOP TOP TOP!
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Colonel32

Citace od: Shmade kdy 03.01.2010, 14:44:07
Co dodat? TOP?  :o

Radši počkám až to dokončí, jinak by mohl usnout na vavřínech.

Hardegon

Citace od: maeror kdy 03.01.2010, 14:42:44
šipka: Je to monstrózní, ale byl bych přece jen rád za větší fotky, aby bylo možné si lépe vychutnat detaily.

Právě naopak. Zatáhnu slinu a chci si to prohlídnout až naživo na výstavě!

Ta skála je perfektně udělaná a architektura stavby mi do pirátského světa ve slunném Karibiku skvěle zapadá.  :D

linhi

Opravdu SUPER - jasný top!  Více fotek!!!!!!

Póža

No ty vole !

Už se těším až to bude dokončené :-) chtělo by to minifgy, takhle je to takové mrtvé :-)


Jonas

Krásný pirátský MOC!!!

Taky bych si rád vychutnal větší fotky (klidně 1000 x N pixelů), ať jsou vidět detaily.

Jinak tvoje skála je zase krásný příklad znázornění vyvřelé horniny, úplně vidím tu lávu stékající kdysi z bývalé sopky v Karibiku.
Jonas - Můj Brickshelf

šipka

Děkuji děkuji  ;) pár fotek ještě před dokončením přihodím ale každopádně to bude nejlepší na živo. Podložky 3D jsou tam asi 3 a kvalita je na hraně, takže pokud to přežije výstavu, tak to splní svůj účel. Na přední část zbývá dost místa pro vylodění a již se blížím ke konci. Bohužel klasika je boj s časem.

Matošo

uaháá  :o :o

no ty vole !

a zrovna jsem si říkal, že na "Castle & Pirates" je tu trochu málo Pirates, ale toto předčí všechny ty Pirates, který tu nejsou ... (rozumněj, vyplní tu prázdou díru).

už se těšim do Roztok !

Daniel

Pěkná práce, ale je fakt, že ty fotky jsou špatný. Až to lépe nacvakáš, tak to vyměň, nebo tam dej aspoň odkaz na nějakou fotogalerii, kde ty lepší najdeme  :)

p.s.: Prezentace pěknými fotkami je půlka MOCu ;)

Shmade

Já fotky nechci, je dobře, že jsou takové jaké jsou... chci se těšit do Roztok...

šipka

cílem bylo, Vás trošku navnadit. Pár fotek samozřejmě v rámci možností dodám ale invazní vojsko a obránci při lítém boji budou až v Roztokách ;)

grohl

Nádhera...začíná to tu být den ode dne lepší.

otaznik

No, úctyhodná stavba, zatím to vypadá úchvatně.
Ještě bych ale zapracoval na té skále, probleskují tam až příliš pravidelně BURPy a LURPy.

Ryxe

Paráda, "Pirates" staveb se tu vidí málo, ale zato tato je mimořádně kvalitní. Souhlasím s otazníkem, že bych si asi ještě trochu pohrál se skálou, ale jinak není, co dodat, architekturu pevnosti jsi zvládl skvěle! ;)

šipka

Dalších pár fotek. Není to ještě finální verze ale jakýsi prototyp. Nějaký čas ještě naštěstí zbývá.

Micho

#19
Tak to sa aj mne páči. Niečo podobné som chcel na výstavu do Banskej Štiavnice, ale už nám nezvyšovali kocky, lebo hodne toho (sivé svetle aj tmavé, zelená) išlo do veľkého koľajišťa, ktoré staval Cavelon. Vyzerá to veľmi dobré, verím, že potenciál tejto stavby dotiahneš do zdarného konca s tvoja stavba bude ozdobou v Roztokách. Rád si to pôjdem z Košíc pozrieť aj na živo.  8)

PS. Okrem vlakov a mesta ma práve téma piráti tiež dosť oslovuje.  ;)

Siegnord

  Přihoď i k dalším pobřežím trochu té žluté, ať to pěkně ladí a těmi 3D baseplaty.
  Moc pěkné.

Hardegon

Tohle je super. Do tak krásného dioramatu se bude skvěle doplňovat život. Tohle bude, pro mě, další tahák výstavy.

Colonel32

Až se začneš nudit, můžeš nakoupit sloustu bílých tiles a pocvakat s nima hradby, aby nebyly studované.

otaznik

Já naopak preferuji study, líbí se mi to víc a tak nějak to k LEGU více patří.

tuvok07

Kde mám oči? Vypadly mi z důlků a někam se zakutálely :D
Je to hezký.

šipka

Citace od: otaznik kdy 12.01.2010, 00:07:26
Já naopak preferuji study, líbí se mi to víc a tak nějak to k LEGU více patří.


také jsem příznivcem studů  ;D

Rhox

Já jsem naopak pro to,aby tam bylo více tiles.
Neuděláme anketu? ;D

Matošo

Já jsem taky pro study.
jednak to k Legu jaksi patří a druhak jsou při použití tiles hradby moc vysoký...

Ale abych nezapomněl - kdyby v Roztokách nic jinýho nebylo, jenom toto veledílo, tak na 100% dorazím ! Naprosto perfektní !

Hardegon

Citace od: Rhox kdy 12.01.2010, 08:14:00
Já jsem naopak pro to,aby tam bylo více tiles.
Neuděláme anketu? ;D

Spíš nadačí fond na nákup tolika kusu Tiles ne?  :P

šipka