Vesmírné podložky

Založil peter, 31.08.2004, 21:43:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Již dlouhou dobu jsem sháněl vesmírné podložky. Na jaře jsem se seznámil s dnes již mojí bejvalou přítelkyní. Když jsem jí řekl o své zálibě v LEGO kupodivu mne v tom podpořila a nedávno mi darovala své vesmírné podložky :D

4x
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jindroush

V tom pripade navrhuji, abys podporil ty, ktery nemaji tak hodny pritelkyne a nejake rozdal, jedna by ti mohla stacit ;-)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

gruzinec

Ja bych si vzal tu druhou, to ti zbydou jeste dve...

otaznik


peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Nevíte náhodou někdo, proč je LEGO přestalo vyrábět?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mičánek

Citace od: peter kdy 22.09.2004, 13:15:33
Nevíte náhodou někdo, proč je LEGO přestalo vyrábět?

Asi proto, že pokrok jde kupředu a sci-fi stavebnice, jak jim říkám, přestalo Lego vyrábět.

Adamsith

Ach...krásné staré sci-fi sady, plné naivity a inspirace z dilmů ze 70. a 80. let plných kosmonautů, robotů, lidí a hypervynálezů (obrovské lodě, dráhy...atp.) Tato podložka.... je skvost... mám jenom ččerné přistávací dráhy (rouzměje - silnice pro sci-fi)

Teddy Bear

nechci nejak frajerit, ale od sousedova kluka (dneska je mu asi 30) sem tyhle placky dostal a sou fakt skvely. Nekdy je taky pouzivam na morske dno
Buďte sami sebou!!!