(cizi) aircraft carrier

Založil chadzi, 22.03.2006, 21:57:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi


Dansson

To je fakt neuvěřitelné!!!! :o
Odhad ceny....10-15 tis euro? co?
šílenost..................ale krásná!

Hansel

Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

chadzi

#3
aha ??? a to sem projel ten link pres vyhledavani aby to tu nebylo dvakrat. nevedel sem ze to je taky na brickshelfu

otaznik

To nevadí, tenhle model stojí za více shlédnutí!! Ty letadla jsou dost dobrý.

Jenčula

Úchvatné  :o :o

Jen ten AWACS není úplně nejpřesnější ...
Můj RELAX

muzzo


Shi-So

Ufff,
on to vazne dokoncil... :o
Tak a jsem v klidu.Trochu jsem se bal ,ze jsem pokud jde o Lego, obcas trochu silenec ;D.Ale nejsem ,na tohle snad nikdo nema ,je to uzasny ,krasny ,monumentalni ,dokonaly a ja nevic co vsechno jeste ;D ;D ;D

Colonel32

koukam, ze nekdo z vtipku chodi tezit sem na forum....

hej, sefe, mozna bychom si zaslouzili nejakou reklamu, treba link na kostky.org

Cavelon

Citace od: Colonel32 kdy 23.03.2006, 09:39:54
koukam, ze nekdo z vtipku chodi tezit sem na forum....

Tá diskusia je tam ale otrasná. :(

chadzi

jj, treba tento nazor je fakt zasvecenej: nezdá se mi teda dokonale nevim no postavit takovouhle lod nemuze bejt tak tezky kdyz je k tomu matroš
doh :o

Cavelon


myth

Citace od: Cavelon kdy 23.03.2006, 10:54:21
Citace od: chadzi kdy 23.03.2006, 10:50:24
matroš
To je čo?

Materiál. Používa sa hlavne v spojení s nelegálnymi látkami (aspoň na Slovensku).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

klasika... on i kdyby ten matros mel, tak bude sedet na hromade matrose, a bude rikat, ze by nebylo vubec tezky z toho neco postavit, ale stejne z toho nepostavi vubec nic

J_BOB

nebolo by to vobec tazke, keby bol matros => (je matros) nebolo by to vobec tazke, keby bol navod => (je matros aj navod) nebolo by to vobec takze, keby bol cas.....
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

sierpe.cz

Citace od: Jenčula kdy 23.03.2006, 06:50:50
Úchvatné  :o :o

Jen ten AWACS není úplně nejpřesnější ...

až na to že to není AWACS (ty na letadlových lodích nelítají) ale E-2 Hawkeye a je naopak luxusně přesný :)

Futurion

Citace od: sierpe.cz kdy 26.03.2015, 00:23:36
Citace od: Jenčula kdy 23.03.2006, 06:50:50
Úchvatné  :o :o

Jen ten AWACS není úplně nejpřesnější ...

až na to že to není AWACS (ty na letadlových lodích nelítají) ale E-2 Hawkeye a je naopak luxusně přesný :)

Bude jistě rád, žes ho po devíti letech opravil. Obzvlášť, když na fórum už dva roky nechodí ;D

Marty713

Na druhou stranu je to trocha nostalgie. Když si v druhém vláknu přečtete staré komentáře, jako např.:

Citace od: GNOSIS kdy 11.10.2005, 08:02:17
Nádhera, mooc promakané a sladěné!
Když to vidím tak nevím jesli mám brečet nebo "závidět", protože mým nakupovacím tempem se jen co je na palubě dohrabu tak za 10 let. ;)
(viz datum napsání)

Citace od: myth kdy 11.10.2005, 00:30:11
Vidno že autor si dal záležat (a z množstva použitých kociek usudzujem že je američan 8) ).

Je to hezká vzpomínka na fórum před 10 lety. Ale všiml jsem si, že u F18 asi nejde zavřít kokpit. Škoda. http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4507514

sierpe.cz

Citace od: Futurion kdy 26.03.2015, 07:59:07
Citace od: sierpe.cz kdy 26.03.2015, 00:23:36
Citace od: Jenčula kdy 23.03.2006, 06:50:50
Úchvatné  :o :o

Jen ten AWACS není úplně nejpřesnější ...

až na to že to není AWACS (ty na letadlových lodích nelítají) ale E-2 Hawkeye a je naopak luxusně přesný :)

Bude jistě rád, žes ho po devíti letech opravil. Obzvlášť, když na fórum už dva roky nechodí ;D

no mě je to jasné že je to krapet pozdě :D ale nemám rád nepřesnosti :)