(Vlastní) "Laura Holt" Hwy. bomber + "Kirow" bi-plane

Založil Colonel32, 23.02.2005, 17:10:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

tak tohle jsou vzpominky na me temne obdobi (cas, od chvile, kdy se dite s legem rozlouci, a kdy se k legu jako dospely vrati) - dvoumotorovy bombarder, pojmenovany podle me tehdejsi nejoblibenejsi filmove postavy, a osobni dvojplosnik, ktery vznikl "z toho, co zbylo", protoze Laura spotrebovala vetsinu dulezitych dilku. Ten tehdy zadne jmeno nedostal, bylo mu prideleno z evidencnich duvodu tesne pred "likvidaci" (sesrotovanim). Oba milacci, kteri sestaveni vydrzeli nejmene tri roky, jsou ted jiz jen hromadou kostek, museli ustoupit memu pokusu o kompletaci legolandu (tz. vsechny mesto a vlaky sady)


Colonel32

a jeste nejake fotky laury:

Colonel32

a posledni dve

Rob

trochu mi to připomíná L 200 D - Moravu. Kde jsi bral inspiraci??
Rob

Colonel32

Kirow byl delanej z hlavy, jako ze jsem ho kompletne vymyslel, Laura byla inspirovana americkymi bombardery z druhe svetove, nejvice asi P-61 Black Widow - http://www.worldaircorps.com/airplanes/am226br.jpg

bejver

Moc pěkné řešení podvozku - já většinou u takhle velkých modýlků zatahování vzdávam. I když ten hlavní podvozek můsí nechat na zemi aby zavřel šachty. Nebo se mýlím?
Taky mě zaujala ta finta s tima dvířkama na přídi a zádi, pěkně tam sedly.

Colonel32

kompletne cely podvozek se da schovat....

Aki

Ano, tak to se mi opravdu líbí. Elegantní, důmyslné .... :-*

bejver

Hmm, tak kolobouk dolů, ještě jednou. Moc pěkné. (A omlouvám se za své křivé nařčení.)

Colonel32

od takoveho mistra legare jako jsi ty to beru jako obzvlast cennou poklonu