(Cizí) Ferkelstein

Založil Justin, 20.07.2012, 13:53:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Justin

Ahojte,

na BS sa prepracované dioráma.
Pamätáte si ešte na hru Commandos?

J.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=508217

mizdas

Pěkný MOC, který mě pobavil, protože si uplně vybavuji scénky z toho filmu, mimochodem doporučuji (Kam orli nelétají). Vrtulník tam ovšem nemá co dělat ani v tom MOCu, ani v tom filmu  :-\.

Archaon

Úžasné, absolutně nejlepší je hajlující oficír na nádvoří  ;D

otaznik

Citace od: Justin kdy 20.07.2012, 13:53:05
Ahojte,

na BS sa prepracované dioráma.
Pamätáte si ešte na hru Commandos?

J.
Commandos? Mně to spíš připomíná Wolfensteina, resp. hru Return to Castle Wolfenstein. A potvrzuje to i B. J. Blazkowitz.

Stavba samotná je luxusní, jdu si to ještě prohlédnout. Díky za odkaz!

killco

#4
Čistý luxus. Poliaci zas zabodovali naplno.


A konečne som videl využitie podstavcov z minifigures na niečo normálne.

linhi

Ano tohle je opravdu luxus.....  :o

SpCasPi000

#6
Samozrejme je to nádhera, pri takýchto dielach si hovorím že to nepostavím ani keď mi dá niekto všetky potrebné diely a návod  ;D
Jeden detail ma ale zaujíma, ako vnímate používanie veľkých panelov 4444 v takýchto luxusných dielach? Je to v poriadku alebo je to na škodu? Ja som zástancom drahšej ale hodnovernejšej verzie z kvádrov 1x2 (po tom čo ste ma po objavení fóra pred dvomi rokmi nakazili, ale žalovať vás nejdem, i keď k nejakej tej majetkovej ujme došlo).

A na niektorých fotkách ma zaujal viac prach ako to pod ním, škoda, kazí to trochu zážitok.

Ryxe

No, předlohu neznám, tudíž po této stránce hodnotit nemůžu, ale co se samotné stavby týče, ta mě moc nenadchla. Jasně, je to impozantní, veliké, najde se tam určitě i pár pěkných detailů, ale stavba jako celek mi přijde taková prostě nezajímavá.  Co se mi asi nejvíc nelíbí, je použití těch panelů, to tomu dle mého názoru hodně ubírá.