(Cizí) Galerie uživatele mijasper

Založil Marty713, 22.09.2008, 12:32:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marty713

Omlouvám se, jestli už to tu bylo někdy probíráno, ale já si tu galérku prohlížím už něco přes hodinu a nejen, že jsem v nepřestávajícím údivu, co všechno jde a z čeho, ale někdy si sám nejsem jistý, jak nebo co je použito za díly/techniku.
Je to vtipné a geniální. :o

Rád bych tyto výtvory trochu více rozebral. Zejména podadresáře Characters a Things.

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=mijasper


otaznik

Tak na tuhle galerii už tu byly odkazy několikrát, nicméně velmi zajímavé stavební techniky a nápady k tomu svádějí.

peki

Citace od: otaznik kdy 22.09.2008, 13:32:45
Tak na tuhle galerii už tu byly odkazy několikrát, nicméně velmi zajímavé stavební techniky a nápady k tomu svádějí.

např. v sekci vlaky  ;)

Marty713

Já vím.

Pes s velkou sochou, nákupní vozík, různá provedení dýmky. To vše už tu bylo, ale ne jako celek, tak jsem myslel.

Třeba nevím, jak jsou připevněny tyto monitory ke svým podstavcům:¨

Nebo co je to za dílek (zakroužkovaný):

peter

#4
Citace od: Marty713 kdy 22.09.2008, 13:58:57Třeba nevím, jak jsou připevněny tyto monitory ke svým podstavcům:

Odhaduju, že tam bude buď: Hinge Plate 1 x 2 with 3 Fingers on Side, nebo Hinge plate 1x4 z dílů 2429 a 2430, uchycené v klipu značky 469.

Citace od: Marty713 kdy 22.09.2008, 13:58:57Nebo co je to za dílek (zakroužkovaný):

Je to konec ze starších hadic 73590a ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marty713

Jo díky, určo je to tak, jak říkáš. :)

A co ten druhý monitor ("v evoluci")?

peter

#6
Bohužel tam toho není moc vidět, ale ani by mě nepřekvapilo, kdyby zde ten díl Slope 45 2x2 Inverted byl jen tak na dobré slovo posazen na tom Round Dish 2x2 Inverted. Ostatně spousta věcí u něj drží na dobré slovo ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marty713