Obtížnost CADování?

Založil Aki, 30.03.2006, 12:42:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Přemýšlím o tom, že bych se pokusil pracovat v MLCadu, ale protože už jeden program doma používám, zajímá mne srovnání.

Je hodně rozdílná tvorba v CADu oproti ofic Lego softwérům, jako je například Lego Creator Knights Kingdom (který vlastním)?
Nemyslím teď výslednou práci. To je mi vcelku jasné. V Cadu najdu mnohonásobně víc dílů a také tam mohu SNOTovat. Ale co ta vlastní tvorba. V tom současném jen donesu myší díl, napojím a vybarvím. Co u CADu? Také mi není jasné jak je to s dalším upravování té tvorby. Pokud jsem to dobře pochopil, je zapotřebí několika dalších programů, k tomu aby se na to dalo dívat?

Jindroush

Prakticky ti na podívání stačí MLCad, pro hezčí podívání a rotaci případně LDView. Pro HQ obrázky je to složitější - v tom případě si najdi Robovy tutoriály, nejsem si jist, zda jsou tady nebo u něj.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

betakaroten

MLCAD: taky jenom vybereš díl (myší z menu, myší z okna s náhledy, podle čísla nebo pomocí kopírování), umístíš a vybarvíš. K dispozici jsou 4 náhledy: půdorys, bokorys, nárys a rotovatelný 3D pohled. Fígle bych ti vysvětlil, ale až někdy... (modří vědí). Rob to má shrnuté velice kvalitně.

jbagy

Prosim ta, kde sa da stiahnut Lego Creator Knights Kingdom
je free?

Aki

Citace od: jbagy kdy 28.11.2006, 16:13:15
Prosim ta, kde sa da stiahnut Lego Creator Knights Kingdom
je free?
Pokud vím tak není. Prodával se za 2 až 3 stovky.  ;)