(Vlastní) Blacktron Empire

Založil Thrawn, 30.12.2010, 01:59:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Thrawn

Tady ještě pohled na bránu a val zepředu



A pohled na dispozici budovy v rámci celé základny
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Není ten stůl poněkud malý?  ;)
Jinak pěkné, snaž se, já už mám první základnu hotovou, druhá ještě potřebuje pár úprav.

Thrawn

Jo, je malý  :(

Původně jsem stavěl jen na plochu 2x2x48 studů s tím, že na zbývající ploše bude most a skála, ale nakonec jsem to protáhl na 3x2x48 a zjistil jsem, že tím jsem skončil, víc už se na stůl nevejde.

V tomto týdnu došel další materiál, opět mám dva dny volna, tak s tím snad trochu pohnu  :) Bude to jen taková malá základna na zpracování cranteritu. :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Ono se to nezdá, ale je to poměrně velké:) Teda alespoň vedle té mojí malé nudle. Ta úložna canerritu je fajn. Líbí se mi, že je jakoby v suterénu. Docela mám problémy s interiérem. Koukám, že ty takový problém nemáš:) Budeš mít všude nějaké dveře, nebo spíše průchody? Celkově se mi stavba líbí, jen se musím přiznat, ta zeď , kterou máš na ochranu před M-trony bych z venkovní strany trochu zkrášlil a udělal třeba linku bílé barvy + římsu, ale to už je na každém z nás. Naopak využití plochy je bezvadné. Ten vnitřek, zakomponování přistávacích ploch, to vše se mi docela líbí. Fandím ti kolego.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Díky, ono toho kvůli tomu bordelu ještě moc vidět není. Detaily teprve přijdou, napřed stavím hrubou stavbu a pak ji částečně rozeberu a doplním detaily typu průduchy, různé hrboly, nápisy atp. A taky potom vím, kolik mi na to "vyblbnutí" zbývá kostek a co si můžu ještě ze zbývajícího materiálu doplnit. Teď mi přišel asi nejzásadnější dodávka, a to podlahové dlaždice, alias 2x2 black tile (706 kusů) a bílé prvky na rozbití té černé a tady se teprve uvidí, jestli to bude stačit na to, co bych rád.

Zdi samotné ještě doznají změny, zřejmě je snížím na úroveň jednoho patra. A přistávací plocha asi taky dozná změny, nejspíš ji zvednu nad úroveň parkovací plochy.

Ale to uvidím, teď mi přišel materiál, musím jej zkontrolovat a roztřídit.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Už teď ti docela závidím, že máš tolik dílků. Jak já bych stavěl. Mám absťák a dílu málo  ;D Těším se na konečný výsledek.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Citace od: Replix kdy 28.03.2014, 14:29:27
Už teď ti docela závidím, že máš tolik dílků. Jak já bych stavěl. Mám absťák a dílu málo  ;D Těším se na konečný výsledek.

No zase tolik ne, to jsem všechno nakoupil teď a kvůli tomu nemám pomalu ani na chleba  ;D

V porovnání s jinými, zkušenějšími, staviteli nemám nic, co by stálo za zmínku  :'(

Ale to přijde. Už mám plán, jak postavit základnu příští rok, tentokrát i s dolem. Ono nejlepší na tom stavění je, že čím víc stavíš, tím víc se toho naučíš. Už na Blackhole I jsem se toho naučil spoustu, ale tady toho je ještě víc. Ještě teď člověk objednává spoustu zbytečností, namísto skutečně potřebných kostek. Teď už vím zase o dost víc, jaké dílky si shánět a syslit a jaké se dají nahradit ze stávajících zásob. Blackhole III už by možná mohla být i k světu  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Docela se ztotožňuji s tím co píšeš. Taky jsem nakoupil hodně, zatím, zbytečných dílů i když určité plány jsem s nimi měl a časem je i využiji. Pořád je čemu se učit. Hodně mě zajímá jaké máš vize se vzhledem dalších základen. Mnohé věci inspirují. Právě jsem si stáhnul program blender a učím se s ním. Snad mi pomůže s navrhováním vzhledu dalších budov. Ještě jsem se chtěl zeptat. Už máš toho nejnovějšího blacktronského droida? Moc vidět nikde není.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Myslíš toho z poslední CMF série? JJ, dva kousky mám. Zatím jsem jich moc nenakupoval, jeden má hodnotu cca 15 až 20 dílků, takže teď mám útrum  :'(

Vize jsou různé, Blackhole III bude asi základna s dolem a přístavem, plus s odbavovacím centrem. Ale zvažuji ještě jeden koncept základny, uvidím, kolik se mi do dalšího roku podaří sehnat dílků. Pak by to bylo něco netradičního  ;D Ale nejspíš to vyjde až na ten další rok. :(

Co lodě, uvažoval jsi o stavbě nějakých? Moc se mi líbil tvůj robot, myslím, že nějaká stíhačka nebo loď od tebe by mohla být velmi zajímavá a nejsou ani tak nákladné.  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

A já myslel, že ten robot je jen takový omyl :D No tak určitě chci postavit i pár lodí, ale to vše závisí na velikosti přistávacích ploch, které chci mít na budovách. Ze začátku budu asi stavět spíše takové malé lodičky ve formě městských vozítek. A vozidla, tak ty mám taky v plánu (čtyřkolky, pásové vozidla.. možná vznášedla a stroje na frontu, tak určitě bych nějaké chtěl. Nejprve však stavím budovy, abych dle toho přizpůsobil velikosti strojů.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Ne, kdepak, ten robot se mi líbí.

Když tak nad tím uvažuji, tak bych možná mohl příště postavit zbrojní továrnu  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

pořádná zbrojní továrna je třeba věc, na kterou si zatím netroufám. Výrobní linky mi příjdou hodně složité. pokud se do toho pustíš, tak jsem hodně zvědavý na výsledek >:D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Tak jsem udělal pár fotek novinek na stavbě.

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

na druhé fotce jsou mycí boxy ? Nebo co to je.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Kuba

Nejsou to stázové komory? nebo jak se tomu říka? :)

Mtron

áááá už jsem to pochopil to jsou klonovací komory  ;D ;D ;D vtipné
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

JJ, přesně tak. Rodí se v nich Blacktroni IV  :)

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#198
Akorát mám obavy, jak to bude vidět, až to zastřeším. Ale Blacktron v průchozí lávce z klonovací místnosti do místnosti na třídění craneritu, je vidět celkem dobře, tak uvidím.

Nicméně do příště musím nějak zmáknout vnitřní osvětlení, aby byly interiéry dobře vidět.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Tady je ještě pohled zepředu. Přemýšlím, že tam místo obranné zdi dám jen plot. Vzhledem k velikosti celé základny mi tam ta zeď moc nesedí. Minimálně nesmí být tak vysoká, jako v první verzi. :-\
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#200
He he, teď mně tak napadlo, tohle by už mohlo splňovat podmínky zápisu do Space mapy, ne?  :)

EDIT: Jo, tak ne, ještě musím postavit loď.  >:(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Tak takhle vznikají Blacktroni:) Je to zajímavý poznatek  :D Jen, aby se klonování nezvrtlo a nevytvořil si nějakou zmutovanou obludu ;D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

#202
Přemýšlel jsem co s novým CMF Blacktronem a napadlo mně udělat z něho robota lovce, inspirovaného Darthem Revanem. Slouží k vymáhání pohledávek, plnění speciálních úkolů a trestání zrádců.

S tím, že výzbroj bude mít samozřejmě jinou. :)


History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Icewalker

Odkud je prosím to torzo blasktronského lovce? Toto neznám... :o
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Thrawn

#204
Citace od: Icewalker kdy 10.05.2014, 12:12:32
Odkud je prosím to torzo blasktronského lovce? Toto neznám... :o

Poslední CMF Blacktron. Viz odkaz http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?M=col166
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Replix

Jeden z nejlépe vypadajících minifígů vůbec. Hodně se mi líbí, opravdu hodně.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Icewalker

Citace od: Thrawn kdy 10.05.2014, 22:41:14
Citace od: Icewalker kdy 10.05.2014, 12:12:32
Odkud je prosím to torzo blasktronského lovce? Toto neznám... :o

Poslední CMF Blacktron. Viz odkaz http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?M=col166
Áha! To jsem se nechal napálit. Vždyť ho mám, jenomže stále s tím oblečkem, takže si vzhled nepamatuju. Díky za info :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Thrawn

JJ, ten CMF minifig je hodně povedenej. Blacktroni mají opravdu v TLC své fanoušky  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#208
Tak poslední fotky před dokončením. Trochu jsem to celé předělal, ale jen v detailech. Ještě mi zbývají brány a nájezd k M:Tronovi, což udělám na místě.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#209
A ještě ještě jedna fotka. Omlouvám se za kvalitu, fotím to teď foťákem z mobilu.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.