Megacore magnetizer (6989) na Lipně

Založil znouzectnost, 10.03.2013, 13:15:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

znouzectnost

Na Lipno přivezu 7 megacorů a to v těchto rodech.
1)M:Tron (originál)
2+3)Blacktron 1 a 2
4)Futuron
5)CS šedý se zeleným sklem - barevné schéma 6940 Alien Moon Stalker nebo 6952 Solar Power Transporter
6)CS modro-bílý se žlutým sklem - schéma 6985 Cosmic Fleet Voyager
7)Spyrius

Plánuje přivézt někdo další?
Bude někdo dělat předělávku nebo tribute tohoto setu?
Mám postavit ještě nějaký jiný?
Můj sen je postavit SP1, ale to se tu již řešilo a uvidíme jestli se to povede  >:D


Jen pro představu pro ty co neviděli moje album:
http://znouzectnost.rajce.idnes.cz/uklid/#IMG_5167.jpg

Mtron

Vlastním 4 Megacore magnetizéry jak jinak než v Mtronských barvách. 2 jsou sestavené a nasazené k bojové pohotovosti. Nehodlám stavět jejich kopie v jiných než Mtronských barvách. Pokud bude zájem dva z nich mohu na Lipno přivést. Rád se na ostatní podívám.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

A co jednoho upravit? Rád uvidím ve smečce jak si představuješ ideálního megacora. Vyzbrojit ho, zvětšit, upravit přepravní kapacity...
Když už tam bude spousta barevných variant ať jsou tam taky varianty tvarové.

Thrawn

To by bylo zajímavé. Na bočních plošinách otočná děla, namísto uložišť těch vozítek odpalovače raket, místo jeřábu hlavní dělo a vzadu místo letadla pěchota  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Á další učastník? Nebo jen idea a "skutek utek"? Minimálně jednoho doma máš tak se ukaž!  >:D

Thrawn

Tak mohl bych. Docela mě to i láká  ;D

(a pak mě M:Troni unesou do jejich vývojového střediska)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

A bude to nepřátelský M:Tron nebo "tvůj" Blacktron?

Thrawn

#7
Citace od: znouzectnost kdy 10.03.2013, 21:01:05
A bude to nepřátelský M:Tron nebo "tvůj" Blacktron?

To zatím nevím. Promyslím to.

Taky by to mohl být alianční tank. Něco jako když se Impérium spojilo s Rebely proti Yuuzhan Vongům. M:Tronský tank, otočná děla by ovládali Blacktroni a zezadu vybíhali blacktroopeři (Blacktroni III) proti těm potvorám z poslední série CMF nebo nějaké custom rase ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

To by pěkně zapadlo k té mojí smečce. Jsem zvědavej kolik se tam "bejků" celkem sejde a jestli budou každý jiný.

Thrawn

Bylo by to pěkné, ale mám obavy, jsou to příliš velké kousky a místa asi nebude nazbyt.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Problém s místem jsem vyřešil... v jednom autě rodina v druhém lego (do kombíku se to snad vejde) i když ty bestie jsou veliké pojede jich snad jen 7 a pak už jen základna a bižuterie k ní...

Raistlin M

On asi myslel na výstavní plochu.

Mtron

#12
Kolegové, Afolové vyhlašuji soutěž pro Lipno o nejhezčího Bejka (Megacoremagnetizer)

Limit není žádný a cena za výhru bude dodá peki;D ;D
Dohodl jsem se s Znozecností pokud bude čas a chuť, že provedeme úpravu.

- úprava nemá zadání - Kazdy dle libosti
- limit musí z modelů být patrné rysy Bejka
- barevnost Kazdy dle svého klanu

hodně zdaru.

Já osobně přivezu Bejka v barvách Mtronu ( originál ) a pokud stihnu úpravu - těžařský

další návrhy či nápady připište díky
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Tak to se těším, to bude zajímavá sbírka :-D
Ještě se tu neobjevili barvy: Ice planet, Space police 2, Unitron, Ufo, Insectoids, Exploriens. (mluvím o těch, na které existuje sklo)
Já osobně vyškrabuju poslední zbytky kostek z krabiček, takže se soutěže nezůčastním, ale moc se těším na tuhle "riding party"  :D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

znouzectnost

Ice planet nejde postavit nejsou pro něj kola, SP2 stačí přidat pár červených kostek k šedé verzi a je hotovo, proto jsem ho nestavěl byli by hodně podobné. Exploriens a Futuron by od sebe poznal jen expert ;) Unitron by stál za hřích tak uvidíme, ale do Lipna ho stavět nebudu. Ufo a Insectoids jsou pro mě mimo.

Koupil jsem Megacora č. 8 a už se pomalu plánuje přestavba, bude taky v M:Tron barvách. Zatím dodělávám CS základnu a času už není moc.

peki

Citace od: Thrawn kdy 10.03.2013, 21:16:48
Bylo by to pěkné, ale mám obavy, jsou to příliš velké kousky a místa asi nebude nazbyt.

ve skvošovém kurtu je nově vitrina viz info o prostorách  bude mít 2 police.



stačí šířka 0,5 m délka 4 m  ;D
Pokud utvoříte něco smysluplného může to tam klidně být + pro výherce soutěže bude připravena odměna  ;)

Mtron

Bejkovská rodinka z netu:

http://www.mocpages.com/moc.php/56394

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Krásná sbírečka, fotky znám a mám pár připomínek

Někdo měl málo koleček  ;D
M:Tron není originál toho jsem si nikdy před tím nevšiml.
SP2 je ošklivej (asi proto mám CS  ;) )
Futuron nemá planetky no tedy.
Ice planetu to s černými koly nesluší  :P
A modrý CS nedrží schéma LL9xx tedy šedý spodek a modrý vrch a doplňky s tr. červenou nebo zelenou.
Tak mě se líbí jen ti blacktroni.

Futurion

S těma dvěma páry kol to vypadá spíš jako RC autíčko.

Ice Planet s černými koly se prostě nehodí. SP mnoho šedé a skoro žádná černá se zelenou.

MÍLA

Ten Bejk vypadá pěkně.
Já se sice držím při zemi ale mít jednoho hned bych věděl o originální přestavbě kterou nikdo mít určitě nebude.

znouzectnost

#20
Tak se pochlub nápadem, když už výsledek asi neuvidíme  ;)
Osmička zatím čeká na dostavbu a úpravy. Nějak není čas  :(
Třeba to tam zakomponuju  8)

germik

Citace od: EM4CZ kdy 06.04.2013, 16:13:49
Ten Bejk vypadá pěkně.
Já se sice držím při zemi ale mít jednoho hned bych věděl o originální přestavbě kterou nikdo mít určitě nebude.

Žeby hasičská? ;D ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

znouzectnost

 :D to je, ale neznalost...
Hasičská je už v základu  >:D
Tedy hasičský je tam jeden z kontejnerů, ale předělat tak celého bejka, to by bylo krásné.

MÍLA

To není neznalost, to je spíš minimální zájem o jiné galaxie.

Jeden kontejner je málo když to tady vypadá spíš na rekonstrukci bitvy o nějakou planetu, samej voják, policajt a jeden těžař v přípravě.

Jo, s hasičskou verzí máš pravdu, zatím jsem si jí udělal v LDD, aktuálně nemám na to abych vyhodil 4000 naráz za jeden starý set a pytlík kostek na jeho přestavbu.

6989 Fire Core Commander
6 lafet, hlavní dělo, předělané kontejnery, rameno použitelné jako hasící věž, průzkumná stíhačka zezadu visí na nádrži


znouzectnost

#24
Ufff ještě, že se smí zúčastnit soutěže jen fyzický model.
Tohle je opravdu mooc pěkné.
Jak je řešené to rameno? Není to moc dobře vidět.

MÍLA

#25
Hlavní změnou oproti Megacore je barevné provedení, všechny černé jsem nahradil bílými, zelené jsou nahrazené modrými, kromě stanoviště obsluhy čerpadla a hlavního děla jsou všechny části vozidla v původním stavu, na zádi vznikla nádrž z úložného prostoru, na bocích přibyli lafety a dvě jsou na ramenu kterému zůstala původní funkce i provedení, akorát jsou do něj zabudované dvě otočné lafety.

původní rysy Bejka zůstali zachované na 95% procent.


znouzectnost

Malá inspirace pro ostatní, škoda, že není můj  ;)
A odkaz na zajímavé stránky
http://davidglennsimmons.com/archive/MyLegoCreations/6989%20Blacktron%20Heavy%20Carrier.htm

SpCasPi000

#27
Malá inspirace?? Megacore Blacktronizer!!
Pozrel som toho viac na jeho stránke, toľko unikátnych brutalít pokope som dávno nevidel, inšpirácia na ďalších 50 rokov, šialený macher  :o

Togaran

Citace od: znouzectnost kdy 17.04.2013, 16:12:22
Malá inspirace pro ostatní, škoda, že není můj  ;)
A odkaz na zajímavé stránky
http://davidglennsimmons.com/archive/MyLegoCreations/6989%20Blacktron%20Heavy%20Carrier.htm

Pěknej web :) rozhodně je tam dost staveb které stojí za to si prohlédnout.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

MÍLA

#29
Ještě se tu trošku pochlubím jedním nápadem, ale k čemu slouží vám neřeknu.  ;D