(Vlastní) Armadillo - jednotka technické podpory a údržby

Založil Togaran, 26.05.2011, 20:42:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Togaran

Před prezentací samotného MOC si zahrajeme na hádanky  8)

Dám vám 4 obrázky, kde jsou pouze výřezy, a v anketě můžete hlasovat, co to podle vás je.

V současné době upravuji fotky a brzo sem dám pořádnou prezentaci.

Těším se na vaše tipy  :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Rhox


Percival


FilipS

Já bych to viděl na hodně velké vozidlo.  :)

Mtron

vesmírná loď s hangárem, a vozidlem a to další by měla být věž lodě.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Villa Legina

#5
Neviem si predstaviť kto  (obzvlášť s takou pokrývkou hlavy) a z akého dôvodu by chcel vo vesmírnej lodi robiť finančné transakcie v hotovosti  ;D , na druhej strane prečo by to potom bolo v Space?  :)

majer

Citace od: leggina kdy 26.05.2011, 23:32:25
Neviem si predstaviť kto  (obzvlášť s takou pokrývkou hlavy) a z akého dôvodu by chcel vo vesmírnej lodi robiť finančné transakcie v hotovosti  ;D , na druhej strane prečo by to potom bolo v Space?  :)

Třeba nelegální sázka na vesmírné závody ;)

Luky1987

#7
Obrázek číslo 1 - závoďák
Obrázek číslo 2 - hospoda/bar/sázková kancelář
Obrázek číslo 3 - nákladní loď
Obrázek číslo 4 - opravárenská dílna

Z toho mi vychází, že je to nějaké centrum či stanice, kde si cestující všeho druhu dávají oddych a mohou využít služeb knajpy a servisu ;)
Ale může to být úplně jinak...
Jinak dílna z fotky číslo čtyři vypadá opravdu luxusně.
Armadillo je anglicky pásovec, viz obrázek ;)

Togaran

Vyvíjí se to zajímavěji než jsem čekal  ;D
Až mi na BS proběhne cenzura, dám sem fotky. Takže snad během zítřka.

Do té doby vás ještě pošťouchnu: jedná se o jeden model vcelku + modrá raketka

Citace od: leggina kdy 26.05.2011, 23:32:25
Neviem si predstaviť kto  (obzvlášť s takou pokrývkou hlavy) a z akého dôvodu by chcel vo vesmírnej lodi robiť finančné transakcie v hotovosti  ;D , na druhej strane prečo by to potom bolo v Space?  :)
Ne každý space má uniformy :) tohle je blízká budoucnost, cca přelom 21. a 22. století a doufám že hotovost ještě nějakou dobu vydrží :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Togaran

#9
ARMADILLO
- jednotka technické podpory a údržby

Svět:
Nacházíme se na Zemi v roce 2109, velká většina dopravy se přesunula do vzduchu krátce po prvních testech antigravitačních magnetických motorů v roce 2071. Svět zůstal víceméně stejný, kriminalita stoupá a daně na její potlačení samozřejmě taky. Kdo se chce udržet v byznysu, si sem tam něco přivydělá vedle a má železnou tyč pod pultem - nebo kanón na střeše.

Popis:
Vznášedlo pro pomoc v případě havárie malých i velkých lodí. Malé se jeřábem naloží, velké se opraví, odtáhnou nebo rozřežou.
Loď se na první pohled může zdát nesymetrická, ale většina elementů je symetricky umístěná, jen podle jiné osy, než je zvykem. Vznášedlo do 2000m nad zemí, maximální rychlost někde na hranici rychlosti zvuku. Na spodku jsou 4 vyklápěcí nožičky, každá se vyklápí jedním prstem - tedy nejsou na žádných převodech.

Exteriér:
Vpředu je kokpit, velká kola na pravoboku jsou antigravitační motory lodi, malá kola na levoboku jsou polohovací systémy (horizontální obdoba antigravitačních motorů), na zádi jsou dva tryskové motory a mezi nimi únikový modul.

Interiér:
V přední části je kabina, pro tři osoby, za kabinou je malá technická místnost s komunikačním a navigačním zařízením. Hlavní část vnitřku lodi tvoří hangár, do kterého můžou přistávat menší lodě. Z hangáru vedou posuvné dveře do "pracovny", kde se uzavírají obchody a ve volných chvílích hrají karty.

Vybavení:
Hlavní část výbavy je jeřáb - vysouvá se jedním kolečkem na střeše a druhým kolečkem se ovládá provaz. Na střeše je satelit a dvouhlavňový laser

Obrázky:
1,2 - celkový pohled
3,4 - interiér
5 - základní pohledy
6 - práce jeřábu
7 - dveře a pracovna

Ať se líbí :)

Další fotky na BS:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=473974
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Insectslayer

Ej, blaze! Loď se mi moc líbí. Zrovna jsem měl zapnutý soundtrack Starcraftu a úplně mě zamrazilo. Nejvíc mě zaujalo zasklení hlavní kabiny a samozřejmě jeřáb. Jen by mě zajímalo, nevadí jim při nadzvukové rychlosti otevřený hangár? Asi jim tam bude docela foukat.

votrelec

Ja by som ju troska rozsiril, aby sa medzi jednotlivymi sekciami dalo prechadzat bez nutnosti vystupit do open space :).

Měch

2000 m není open space ;) jenom je tamhodně zima.
nebudu vám lhát, takhle přesně jsem si tu loď podle prvních obrázků představoval, jenom jsem myslel že malý kokpit je předek a velký kokpit je na zádi po vzoru Serenity:

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Mtron

jo pěkná lodiška, a ten malý stíhač suprově zpracovaný. Jinak není co vytknout, dobrá práce a i zábava, byl jsem zvědav zda jsem to uhodl a nebo mě překvapíš jak to mimochodem vždy dokážeš.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Děkuji za komentáře :)

Citace od: Mtron kdy 28.05.2011, 11:35:06
jo pěkná lodiška, a ten malý stíhač suprově zpracovaný. Jinak není co vytknout, dobrá práce a i zábava, byl jsem zvědav zda jsem to uhodl a nebo mě překvapíš jak to mimochodem vždy dokážeš.
Musím říct, že jsi byl se svým tipem nejblíž :) jen ta věž tam nesedla.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Johnysed

serenity by jsi mohl udělat to by vypadalo v tvém podání opravdu opravdu luxusně