Dotaz

Založil Medicek1, 28.08.2017, 20:49:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Medicek1

Dobrý večer všem.
Mám otázku.Mám otevřený box a kostky zabalené v origo sáčcích.Dá se někde zjistit kolik ten set by měl obsahovat sáčků?Děkuji za odpověď

Medicek1

Děkuji.Na sáčcích žádná čísla nejsou.Nebo alespoň ne ta klasická velká.Také mě to dost překvapilo.

skywalker007

Teď mně jen napadá,najít návod v pdf a v něm to spočítat.

Medicek1

Hmmm,také mě to napadlo:-)A nebo neví někdo jak je to s váhou setu?S krabicí,nebo bez?

Tom13TT

Smazal jsem omylem příspěvek.
Psal jsem že v návodu,spočítat čísla sáčků.Ale jak píše Medicek1 na sáčcích čísla nemá.Hmmm :-(

papluh

no daj aspoň číslo setu
Ja som tak tiež hľadal túto info k jednému setu čo som kúpil s prelepeným boxom a našiel recenziu od detailistu kde nafotil rozložené sáčky.

Ďalšia možnosť je odvážiť a pozreť BL, ale to nie vždy sedí.

peter

Citace od: Medicek1 kdy 28.08.2017, 20:49:21
Dobrý večer všem.
Mám otázku.Mám otevřený box a kostky zabalené v origo sáčcích.Dá se někde zjistit kolik ten set by měl obsahovat sáčků?Děkuji za odpověď
Já osobně jsem si takovýto dotaz položil jen jednou. Šel jsem proto na google a zde jsem hledal pod číslem setu nějakou fotku od dobré duše, která set po otevření nafotila a tedy na fotce zachytila i počet a jaké sáčky krabice obsahovala. Podle této fotky jsem si pak tu svojí hromádku sáčků protřídil a zjistil, který sáček mi chybí. Samozřejmě nevím co máš za set, ale bohužel tohle se asi dá aplikovat jen u lepších setů ne u běžných.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Medicek1

Pro Peter.Hledal jsem,ale nenašel....Pro všechny Čislo setu je 7784

Medicek1

Jo a ještě jednou pro Peter:i videa jsem prohlížel

papluh

#9
keď si to veľmi pomaly budeš stopovať ako ich rozbaľuje tak to snáď pôjde zrátať
https://youtu.be/kpYKwwKGLac?t=3m17s

Z USA (to tuším ešte Mexiko nešlapalo, ale vtedy zatvárali fabriku priamo v USA, takže ťažko či to bolo iné ako v Európe)
7784 Batman 1 UCS Batmobile
16 bags plus 4 rubber tires.

Iné rozloženie, nejde hotlinknúť
http://wheelgirl.typepad.com/.shared/image.html?/photos/uncategorized/2008/02/13/batmobile1.jpg

Medicek1

Hmmm,děkuji.To už půjde nějak rozlousnout...

papluh

Google cache, kedže ebay to už nemá (inak ebay bol Kanadský)

Medicek1

Tohle Ti nenašel asi jen tak google...?Docela jsem to vážně hledal

papluh


Medicek1

No jo,no,kdo umí umí.Vážně jsem tomu věnoval dost času a tohle jsem nenašel.Tento set se v Čr vůbec neprodával?Psal jste něco o Us trhu a mexiku

Medicek1

Nějak se v tom marně snažím zorientovat:-)

papluh

To neviem, či predával, ale asi áno, má to jeden synovec v rodine.

To USA som myslel tak, že ak sa to robí, teda balí v rôznych fabrikách, tak je možné že je to inak zbalené, lebo to závisí aj na linke a jej nastavení. V 2006 zavreli fabriku priamo v USA a presúvali výrobu aj balenie do Mexika. Takže to môhla byť tam aj tam alebo dovoz z Európy. Tu sa to balilo buď v Billunde alebo v Kladne. Predpokladám, že teraz aj keď veci vyrábajú vo viacerých fabrikách tak linky budú mať podobné kvoli zníženiu nákladov na proces balenia.

papluh

Citace od: Medicek1 kdy 28.08.2017, 23:12:00
Nějak se v tom marně snažím zorientovat:-)

no tie posledné obrázky
prvé "download" je náhľad
ďalšie "download 1-4" sú pod obrázky ktoré sa naťahujú keď niekto klikne na lupu na náhlade, nie sú v poradí ale mali by byť takto:
4 1
3 2
treba si to zlepiť niekde v mspaint alebo pod...

Medicek1

Aha,chápu.Jen mě dooprady překvapilo že ty sáčky nejsou očíslované jako vždy.Tak mě trošku hlodalo proč tomu tak je.Ale jinak děkuji.Až budu mít čas,tak to překontroluji.Mě spíš teď berou 9v vlaky a k tomuhle setu jsem se dostal náhodou.Tak mě zajímalo jestli je kompletní aniž bych musel roztrhávat sáčky

otaznik

Citace od: Medicek1 kdy 28.08.2017, 23:23:46
Aha,chápu.Jen mě dooprady překvapilo že ty sáčky nejsou očíslované jako vždy.Tak mě trošku hlodalo proč tomu tak je.Ale jinak děkuji.Až budu mít čas,tak to překontroluji.Mě spíš teď berou 9v vlaky a k tomuhle setu jsem se dostal náhodou.Tak mě zajímalo jestli je kompletní aniž bych musel roztrhávat sáčky
Sáčky nejsou vždy očíslované, tento set v tomto není nějakou zásadní výjimkou.

Medicek1

Děkuji za info všem

Medicek1

Dobrý večer všem.Tak jsem urval trochu času k tomuto setu.Zjistil jsem,jak psal pappluh 16 bagu a 4 pneu asi nebude ten set co mám já.Já jich mám 18 +4 kola.Možná tam někdo přihodil 2 sáčky z jiného setu,to je možné ale podle fotek to mám i jinak balené.Na foto jsou 4 součástky v 1bagu a já je mám 2 v 1 a 2v1 bagu.Napadá mě už jen váha.Z toho videa se toho moc poznat nedá