Návrh kolejiště pro výstavu v Brně

Založil peki, 14.11.2007, 11:56:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Jakou věžičku by jste chtěli na Akiho hradě?

1
2a
2b

peki

Citace od: Marťan kdy 20.01.2008, 19:19:52
Co takhle sem na to hodit anketu? (a zrušit tu starou)  ::)              2B

je tam  ;)

MwK

Tiež sa pridám... ;D
Jednotka mi pripadá obyčajná až fádna,2a taká divná z tým špicíkom(je to rušiví element),takže vítazí jednoznačne 2b! ;)
Inak fakt pekná prácička!
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Aki

Tak vyhrála to 2b - malinko jsem jí ještě upravil a musím říct, že to bylo dobré rozhodnutí. Jsem s ní moc spokojený. Tahle zpětná vazba je pro mne hodně dobrá. Člověk ne vždy vidí na první pohled všechno. Díky moc všem za vaše názory.

A tak se s vámi ještě podělím o jedno dilema.
Předělal jsem do podobného stylu i tu vstupní věžičku. Nejprve mi přišla taková strohá a tak jsem jí si jí "vylepšil".
Vcelku se mi to i líbilo, ale manželka mne trochu zvyklala, že je to už moc přeplácané. Myslíte si to taky?

MwK

Myslím že manželka mala pravdu... ;)
Ten stred je ešte v pohode ale tie sochy mi tam už nepasujú. ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

linhi

Mě osobně se varianta 2 líbí víc!

peter

Já souhlasím s ženou i s MwK, už je to fakt moc.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jindroush

Figy aj vobrázky pryč, bych řek.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mark

Já bych určitě oddělal ty sochy, neboť : 1. se na hradech nevyskytují, jsou typičtější až pro zámky 17. století a 2. přece jenom to působí už trochu přeplácaně  :), ale rodové erby nad portálem bych zanechal, to je naopak velmi typické  :) Velmi dobře propracovaný hrad, fakt super, gratuluji  :)

Aki

#188
Citace od: Mark kdy 27.01.2008, 10:15:04
Já bych určitě oddělal ty sochy, neboť : 1. se na hradech nevyskytují, jsou typičtější až pro zámky 17. století
Ok tak já to tedy zase vrátím.

Jen několik poznámek - ten hrad je pro 21 století (okolo bude jezdit vlak), takže všechny možné úpravy podle různých slohů jsou možné.
2) tyhle nárožní sochy jsou typické spíše pro gotiku a možná i renesanci než pro baroko a následující slohy. Z hlavy mne hned napadá např. hrad v Budyni a zcela jistě bych dokázal dohledat další.
Spíš mi šlo o vizuální pohled, než o podklady - těch mám dost.  ;)

Každopádně moc díky všem.

stambi

myslím, že tu moji rozestavěninu zbourám a nabídnu ji jako stavební hlínu Model teamu, copak já můžu mít nějakej model vedle těch Akiho a spol? š.

Colonel32

Citace od: stambi kdy 07.02.2008, 12:53:04
myslím, že tu moji rozestavěninu zbourám a nabídnu ji jako stavební hlínu Model teamu, copak já můžu mít nějakej model vedle těch Akiho a spol? š.

Tak te vyuzijeme k zaplneni prazdnych ctvecu na hradove vytrine...

hobby

Dnes jsme s Pekim zkusmo sestavili město pro kolejiště 2x3. Vidíte zde zaplněnou plochu, vymezenou kolejemi, nádražím a silnicemi. Uvítal bych, kdyby tam byly i jiné budovy než moje. Má li někdo nějaké stavby a zájem o zakomponování do sestavy, dejte prosím vědět. Bude li to přínosem, vyhodíme některý z mých domů (příp. celý blok) a rádi nahradíme jiným. Kromě toho bude třeba plno doplňků - figurky, auta, zeleň, t.zv.drobná architektura (lavičky, svítilny, koše atd.). Ať to není záležitost několika málo lidí, byla by to škoda! Jsou zájemci o spolupráci? Jestli ano, tak prosím konkrétně, co kdo může dodat, postavit, přispět, dopravit atd. O rady a porady není zájem, radílkové laskavě vynechají tento thread.   

Skyder

Citace od: hobby kdy 16.02.2008, 15:16:15
Dnes jsme s Pekim zkusmo sestavili město pro kolejiště 2x3. Vidíte zde zaplněnou plochu, vymezenou kolejemi, nádražím a silnicemi. Uvítal bych, kdyby tam byly i jiné budovy než moje. Má li někdo nějaké stavby a zájem o zakomponování do sestavy, dejte prosím vědět. Bude li to přínosem, vyhodíme některý z mých domů (příp. celý blok) a rádi nahradíme jiným. Kromě toho bude třeba plno doplňků - figurky, auta, zeleň, t.zv.drobná architektura (lavičky, svítilny, koše atd.). Ať to není záležitost několika málo lidí, byla by to škoda! Jsou zájemci o spolupráci? Jestli ano, tak prosím konkrétně, co kdo může dodat, postavit, přispět, dopravit atd. O rady a porady není zájem, radílkové laskavě vynechají tento thread.   
Takze takto: stavby bohuzial nemam, ale myslim ze Honzik ma zeleznicne hradlo-ma ho aj v inzercii. Doma mam "silnice" zeleneho typu so sedou vozovkou, ale v trosku horsiom stave-mam ich z cias detskych. Tvoje domu su pekne /zavist/ takze ja by som ich tam kludne nechal. Zelene mam malo -asi po 15 stromcekov a 14 krikov, figy by som z nejakych setov kludne pozical.

Jediny problem: Som zo Slovenska, neviem kedy pojdem do Brna... :(
Skyder

hobby

Díky za snahu, ale tvůj "štipec" by nebyl přínosem, nýbrž komplikací. Já mám samozřejmě jak stromečky, tak figurky a mohu navozit do Brna půl sbírky. Ale to není účel a ani se mi to nechce dělat. Přínosem a pomocí by bylo např. vzít si na starost doplnění celé plochy drobnou architekturou (či stomečkama, figurkama, vozovým parkem atd) a to garantovat. To znamená podělit se o část starostí. No nic, i tak ti patří dík.

Mičánek

Citace od: hobby kdy 16.02.2008, 15:16:15
Dnes jsme s Pekim zkusmo sestavili město pro kolejiště 2x3. Vidíte zde zaplněnou plochu, vymezenou kolejemi, nádražím a silnicemi. Uvítal bych, kdyby tam byly i jiné budovy než moje. Má li někdo nějaké stavby a zájem o zakomponování do sestavy, dejte prosím vědět. Bude li to přínosem, vyhodíme některý z mých domů (příp. celý blok) a rádi nahradíme jiným. Kromě toho bude třeba plno doplňků - figurky, auta, zeleň, t.zv.drobná architektura (lavičky, svítilny, koše atd.). Ať to není záležitost několika málo lidí, byla by to škoda! Jsou zájemci o spolupráci? Jestli ano, tak prosím konkrétně, co kdo může dodat, postavit, přispět, dopravit atd. O rady a porady není zájem, radílkové laskavě vynechají tento thread.   

Mohu zapůjčit cca 100 postaviček se spoustou doplňků, (třeba košťata pro dvacet zametačů) asi 20 kol, rudlů a několik motorek staršího provedení i trojkolky (asi 15 kusů), asi 15 popelnic nebo 10 psů. Jen tak pro zpestření  mám i 5 růžových a 5 oranžových medvídků. Celé fotbalové mužstvo atd..
Na oplátku bych potřeboval půjčit palmy a palmové listí.