Akce - den otevřenych dveři LEGO v neděli 12/4 Kladno (hledáme brigádníky)

Založil peki, 25.02.2015, 11:06:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy


Hardegon


Farky_cz

Citace od: Chairudo kdy 07.04.2015, 14:20:08
Musím poznamenat že chrápu, takže pokoj nejlépe s někým kdo taky chrápe, ať se oba vyspíme ;D
Protože také chrápu nominuji se k tobě.

21/ Chairudo + 36/ Farky_cz
Zpět u Lega po třicítce.

peki

Citace od: Davroman kdy 07.04.2015, 15:48:06
A ještě dvě kontrolní otázky:
1. Platí příjezd na Kladno v sobotu ve 13 hod?
2. Je šance na rodinného příslušníka (syn 10let) nebo striktně bez? (Omlouvám se, ale z dřívějších příspěvků mi to zcela není jasné.)

Odpovědi:

1) Ve 13:00 bychom měli začínat s poradou, to znamená že je zapotřebí aby tam už všichni byli.
2) Je rezervováno (potvrzeno jsem to dostal až dneska) 10 míst pro děti (AFOLů kteří se účastní akce) nad 7 let na prohlídku továrny . Prohlídka továrny je naplánovaná od 17:30 -19:00. Děti vezmete s sebou už v sobotu na 13:00 budou to muset nějak vydržet.

Znova zdůrazňuji že v neděli se s rodinnými příslušníky nepočítá vůbec = nedostanou se do továrny. Je to tedy vhodné pro ty kteří bydlí v okolí Prahy/Berouna nemají ubytování a v sobotu se po prohlídce továrny vrací domů.

Děti mi hlaste SZ budu doplňovat

Počet míst děti 10 obsazeno 5)
-----------------------------
1) milanv
2) Davroman ?
3) hawran
4) šipka
5) pryb

peki

Potřebuji ještě dopárovat pokoje:

Citace od: peki kdy 02.03.2015, 11:39:05
Vybral jsem 40 účastníků
================
2/ Vasyk (U) XL
16/ znouzectnost (U) XXL
23/ Petronel (U) L
28/ Davroman (U) XXL
30/ JimB (U) (M)
31/ Darkdrago (U) XL
34/ blackrabbit (U) M
37/ tomas. (U) L

milanv

Peki, prosím tě, kde přesně bude sraz a kde se může nechat zaparkované auto? Ideálně mapku, pokud je ten areál továrny tak velký. Díky.
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 08.04.2015, 13:25:14
Peki, prosím tě, kde přesně bude sraz a kde se může nechat zaparkované auto? Ideálně mapku, pokud je ten areál továrny tak velký. Díky.

Bude povolen vjezd do areálu = auto zaparkujete v továrně. Musíte mít vytištěné "tajné" poznávací znamení. Budu je mít u sebe, ještě je rozešlu na řidiče.

Prosím vytisknout na A4 a dát všem autům za sklo (na základě toho vás pustí do areálu).
Vjezd je vrátnicí C, sraz na vrátnici C

Petronel

Tajné znamení? To zní jako akce z filmu s 007 8)

Citace od: peki kdy 08.04.2015, 12:32:48
Potřebuji ještě dopárovat pokoje:

Mi to je jedno. Osobně znám Vasyka a Tomáše s tečkou. A Znouzectnost co chrápe ;D
Pokud někdo z nich chce strávit noc se mnou, tak ať napíše.  >:D
Jinak je to snad jedno, je to stejně jen na noc.

milanv

Pán na Žlutém hradě

MiHo


blackrabbit

Je mi jedno s kým budu na pokoji, ale ideálně s někým, kdo nechrápe.  ;D

tomas.

No já prej občas chrápu. Zase na druhou stranu mě jen tak něco (spíš nic) nevzbudí...  ;D
Znám Petronela a ty samý pány co on, takže klidně někoho z nich.
Nicméně...
Citace od: Petronel kdy 08.04.2015, 13:58:47
Jinak je to snad jedno, je to stejně jen na noc.

tomas.

Jo ještě - jedu z Prahy a mám jedno místo volný, kdyby někdo chtěl...

Togaran

Pojedu taky autem (prosím o tajné heslo), můžu někoho nabrat v oblasti stodůlek.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

linhi


milanv

Podle prasátka Pepiny je tajné heslo "Tatínkovo velké bříško", ale nechce se mi to zkoušet na vrátnici C, takže se taky hlásím radši  o to funkčnější :)
Pán na Žlutém hradě

znouzectnost

Citace od: Petronel kdy 08.04.2015, 13:58:47

Mi to je jedno. Osobně znám Vasyka a Tomáše s tečkou. A Znouzectnost co chrápe ;D
Pokud někdo z nich chce strávit noc se mnou, tak ať napíše.  >:D
Jinak je to snad jedno, je to stejně jen na noc.

Já nechrápu ja jen chrupkám  >:D
Kdo se přidá (a bude mě trpět?)

Vasyk

Citace od: znouzectnost kdy 09.04.2015, 08:59:23
Citace od: Petronel kdy 08.04.2015, 13:58:47

Mi to je jedno. Osobně znám Vasyka a Tomáše s tečkou. A Znouzectnost co chrápe ;D
Pokud někdo z nich chce strávit noc se mnou, tak ať napíše.  >:D
Jinak je to snad jedno, je to stejně jen na noc.

Já nechrápu ja jen chrupkám  >:D
Kdo se přidá (a bude mě trpět?)

Osobně nemám s panem Kalouskem problém  ;). Co ty na to Benny ?

znouzectnost


peki

Citace od: milanv kdy 09.04.2015, 08:55:30
Podle prasátka Pepiny je tajné heslo "Tatínkovo velké bříško", ale nechce se mi to zkoušet na vrátnici C, takže se taky hlásím radši  o to funkčnější :)

Na akci je zapotřebí mít speciální "Lego známku". Toto si vytiskněte a dejte si to za přední sklo.

Hardegon

Pojedu trasa Plzeň - Praha v sobotu a v neděli zpět. Je tu někdo po cestě?

Ondrej

Nemělo by být tajné vstupní heslo více tajné? Takhle si ho může vytisknout kde kdo.

peki

Citace od: Ondrej kdy 09.04.2015, 10:35:39
Nemělo by být tajné vstupní heslo více tajné? Takhle si ho může vytisknout kde kdo.

Jsou nahlášená jména, tohle je k tomu.

linhi

Jen asi blba otazka,neni to male? V jake velikosti to mam vytisknout?

milanv

Citace od: linhi kdy 09.04.2015, 13:31:53
Jen asi blba otazka,neni to male? V jake velikosti to mam vytisknout?

Taky mi to přišlo malé rozlišení, ale pak jsem si řekl, že přeci jedeme do TLG, tam jsou na kostkatý svět zvyklí :)
Pán na Žlutém hradě

Kuba

Trochu se mi zkomplikovala doprava, byl by někdo ochoten vzít mě a Danyboye z Prahy do Kladna?

Nebo alespoň poté v neděli z Kladna do Prahy, někde, kde jede zástavka Metra, abychom jsme se přímo mohli dostat na vlakové nádraží na spoj do Ostravy? zpátky to pro nás bude složitější, protože asi budeme mít nějaké takšy se sety za Kladno, já i nějaké podpory za Lipno.

Děkuji


Vyřešeno

davroman

Citace od: milanv kdy 09.04.2015, 14:20:20
Citace od: linhi kdy 09.04.2015, 13:31:53
Jen asi blba otazka,neni to male? V jake velikosti to mam vytisknout?

Taky mi to přišlo malé rozlišení, ale pak jsem si řekl, že přeci jedeme do TLG, tam jsou na kostkatý svět zvyklí :)

;D  ;D  ;D
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

peki

Ještě k zítřku:

1) Pokoje na hotelu, jsou rezervované dodám na hotel tabulku, kdo je s kým na pokoji. Tak v tom prosím nedělejte bordel. Je jedno kdy na hotel dorazíte = klidně až po sobotní akci v továrně.

2) V hotelu je restaurace, kde bychom si mohli na chvilku sednout. Nejde salonek tam jsou 2 dikotéky (ale o to volněji by mnělo být v restauraci). V hotelu je zaplacena "pouze" snídaně v neděli. Nějaké občerstvení bude přímo v Legu v neděli určitě sobotou si nejsem jistý.

3) Dílky na přehrabání, každý z účastníků ode mne dostane na Kladně cca 1 litr kostek (jako v Brně/Boskovicích) můžete si je pak v restauraci nebo na hotelu měnit. Vezměte si proto nějaký pytlík kam vám to nasypu.


peki

4) od řidičů budu potřebovat nahlásit ujeté Km (příspěvek na dopravu - nejedná se o proplacení dopravy)

peki

V neděli musí být všichni v 8:00 již v továrně. Akce bude končit v 16:30 Modely se nebudou rozebírat ani uklízet.