(vlastní) Havarovaná TIE na Mygeetu

Založil builder, 13.12.2015, 16:40:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

builder

Zdravím všechny fandy lego star wars, jsem tu nový tak pokud udělám něco špatně tak se omlovám;D.
Mám už docela dlouho jednu TIE a všemožně ji upravuji ale zatím jsem pro ni nic nepostavil, tak jsem se rozhodl že udělám dioramo s havarovanou TIE třeba na Mygeetu. Doufám že se vám bude líbit a budu se těšit na jakékoli názory i kritiku  ;D
děkuji

https://www.youtube.com/watch?v=EkI8pwZ8pgA
PS: nejdou mi se vkládat fotky tak toto je odkaz na můj chanel.

vitruvius


builder

Děkuji  ;D
Ne není mé vlastní výroby, jen je hodně upravená- jak zvenčí (otevírací horní poklop) tak zevnitř (sedadlo pro pilota, a řízení)

DarkDrago

Tak já přispěju kritiků...

Absolutně nevím proč tu jako první věc prezentuješ TIE, který je minimálně upravovaný a ještě je jen zapichnutý do země (pro diváka absolutně nezajímavé), když na YT máš i pár dobrých věcí. Taky nevím proč si od bílého pozadí přešel na parapet.

Kdybys tu odprezentoval toto, dostal bys minimálně pochvalu za super ztvárnění přírody ;)
Dračí páni s mocí ohně...

Martins

Citace od: DarkDrago kdy 13.12.2015, 20:59:49
Tak já přispěju kritiků...

Absolutně nevím proč tu jako první věc prezentuješ TIE, který je minimálně upravovaný a ještě je jen zapichnutý do země (pro diváka absolutně nezajímavé), když na YT máš i pár dobrých věcí. Taky nevím proč si od bílého pozadí přešel na parapet.

Kdybys tu odprezentoval toto, dostal bys minimálně pochvalu za super ztvárnění přírody ;)

Hele, je to první věc, kterou sem poslal... Nezajímavé to rozhodně není, je to malý MOC... stačí mu konstruktivně poradit a né ho takhle sestřelit...

Mě se to líbí, pokračuj dál! Já bych navrhoval víc tu loď poničit, přece jen je sestřelená. Nějaké trosky kolem, k tomu nějaké stormtroopery ať je to trochu živé...  ;)

Hacislav

Citace od: Martins kdy 13.12.2015, 21:44:26
stačí mu konstruktivně poradit a né ho takhle sestřelit...
S Martinsem musím jen souhlasit. Proč tak ostrá a především ne moc konstruktivní kritika?

Zvláště, když ty sám si se prezentačně, ale i stavebně na svém  "veledíle" moc nepředvedl.

buildere:
Mě se ta scénka líbí, ale pořád tomu ještě dost chybí.
Máš i nějakou statickou galerii, ne jen videa na youtube? Fotky ze statické galerie není problém sem nalinkovat. (klidně ti s tím přes SZ poradím)
Drago má pravdu s tím parapetem. Bílé pozadí lepší.
Chtělo by to něco co malinko dodá pohyb(klidně právě ukončený) a život dané scéně.
Tie by se asi jen "čistě nezařízl" do terénu, ale minimálně nahrnul před sebou lehký val před rameny a za sebou nechal brázdu, možná i nějaké trosky.
Vypadá to sice na značně tvrdé přistání, ale pilot by asi měl slušné šance na přežití, proč ho tedy nevidíme?
Živost a pohyb by scéně mohli dodat plameny.
Co je zač ta bílá věc? Jestli je to sníh, jeho pokrytí je poněkud nelogické/nereálné.
Jestli je to hasící pěna s autohasícího systému nedá se to poznat .
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Mtron

Citace od: DarkDrago kdy 13.12.2015, 20:59:49
Tak já přispěju kritiků...

Absolutně nevím proč tu jako první věc prezentuješ TIE, který je minimálně upravovaný a ještě je jen zapichnutý do země (pro diváka absolutně nezajímavé), když na YT máš i pár dobrých věcí. Taky nevím proč si od bílého pozadí přešel na parapet.

Kdybys tu odprezentoval toto, dostal bys minimálně pochvalu za super ztvárnění přírody ;)

osobně nechápu tvojí kritiku. Dle mého soudu je to slušně provedený a vůbec bych se to nestyděl vystavit na výstavě nebo ve vitríně. Vždy je co vylepšovat. Sestřelovat nové AFOLy, kvůli tvé absolutně nepřesvědčivé kritice? Myslím, že než něco příště napíšeš jako kritiku tak si to dobře rozmysli. Kritika by byla na místě pokud by to stavěl třeba Robbed nebo Peter. Ne však nový člen co se chce podělit o své dílo.

to builder: nenech se odradit, vždy je co vylepšovat i moje základna je trnem v oku některých rádoby kritiků co nic nepostaví a sbírají bionicle. Musím říct, že by bylo lepší fotit modely na bílém pozadí. Vyniknou jak detaily tak cely MOC. Vítej v klubu SW a SPACE, těším se na další výtvory.

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

builder

Citace od: Martins kdy 13.12.2015, 21:44:26
Citace od: DarkDrago kdy 13.12.2015, 20:59:49
Tak já přispěju kritiků...

Absolutně nevím proč tu jako první věc prezentuješ TIE, který je minimálně upravovaný a ještě je jen zapichnutý do země (pro diváka absolutně nezajímavé), když na YT máš i pár dobrých věcí. Taky nevím proč si od bílého pozadí přešel na parapet.

Kdybys tu odprezentoval toto, dostal bys minimálně pochvalu za super ztvárnění přírody ;)

Hele, je to první věc, kterou sem poslal... Nezajímavé to rozhodně není, je to malý MOC... stačí mu konstruktivně poradit a né ho takhle sestřelit...

Mě se to líbí, pokračuj dál! Já bych navrhoval víc tu loď poničit, přece jen je sestřelená. Nějaké trosky kolem, k tomu nějaké stormtroopery ať je to trochu živé...  ;)

Dobře ještě to trochu vylepším a pokusím se to vylepšit jak jen to půjde :) děkuji za podporu  ;D

builder

#8
Citace od: DarkDrago kdy 13.12.2015, 20:59:49
Tak já přispěju kritiků...

Absolutně nevím proč tu jako první věc prezentuješ TIE, který je minimálně upravovaný a ještě je jen zapichnutý do země (pro diváka absolutně nezajímavé), když na YT máš i pár dobrých věcí. Taky nevím proč si od bílého pozadí přešel na parapet.

Kdybys tu odprezentoval toto, dostal bys minimálně pochvalu za super ztvárnění přírody ;)
Děkuji mnohokrát za kritiku. Snad jen to že pokud je ,,zapíchutá" do země protože havarovala. Parapet je tam proto že je to blízko okna a díky tomu je tam dobré světlo zvenčí (lepší než to fotit s bleskem) a ještě jsem si nesehnal dostatečně velké plátno.
Děkuji

builder

Citace od: Hacislav kdy 14.12.2015, 14:16:13
Citace od: Martins kdy 13.12.2015, 21:44:26
stačí mu konstruktivně poradit a né ho takhle sestřelit...
S Martinsem musím jen souhlasit. Proč tak ostrá a především ne moc konstruktivní kritika?

Zvláště, když ty sám si se prezentačně, ale i stavebně na svém  "veledíle" moc nepředvedl.

buildere:
Mě se ta scénka líbí, ale pořád tomu ještě dost chybí.
Máš i nějakou statickou galerii, ne jen videa na youtube? Fotky ze statické galerie není problém sem nalinkovat. (klidně ti s tím přes SZ poradím)
Drago má pravdu s tím parapetem. Bílé pozadí lepší.
Chtělo by to něco co malinko dodá pohyb(klidně právě ukončený) a život dané scéně.
Tie by se asi jen "čistě nezařízl" do terénu, ale minimálně nahrnul před sebou lehký val před rameny a za sebou nechal brázdu, možná i nějaké trosky.
Vypadá to sice na značně tvrdé přistání, ale pilot by asi měl slušné šance na přežití, proč ho tedy nevidíme?
Živost a pohyb by scéně mohli dodat plameny.
Co je zač ta bílá věc? Jestli je to sníh, jeho pokrytí je poněkud nelogické/nereálné.
Jestli je to hasící pěna s autohasícího systému nedá se to poznat .
Moc děkuji za nápady a pokusím se ji upravit. Rád bych se chytl návrhu na pomoc s přidáváním fotek (velice by mi to pomohlo a děkuji). To bílé je sníh, Mygeeto není pokryté celé sněhem jako třeba Hoth nebo Rekkiad.
Děkuji za podporu a návrhy  ;D

builder

#10
Citace od: Mtron kdy 14.12.2015, 14:48:04
Citace od: DarkDrago kdy 13.12.2015, 20:59:49
Tak já přispěju kritiků...

Absolutně nevím proč tu jako první věc prezentuješ TIE, který je minimálně upravovaný a ještě je jen zapichnutý do země (pro diváka absolutně nezajímavé), když na YT máš i pár dobrých věcí. Taky nevím proč si od bílého pozadí přešel na parapet.

Kdybys tu odprezentoval toto, dostal bys minimálně pochvalu za super ztvárnění přírody ;)

osobně nechápu tvojí kritiku. Dle mého soudu je to slušně provedený a vůbec bych se to nestyděl vystavit na výstavě nebo ve vitríně. Vždy je co vylepšovat. Sestřelovat nové AFOLy, kvůli tvé absolutně nepřesvědčivé kritice? Myslím, že než něco příště napíšeš jako kritiku tak si to dobře rozmysli. Kritika by byla na místě pokud by to stavěl třeba Robbed nebo Peter. Ne však nový člen co se chce podělit o své dílo.

to builder: nenech se odradit, vždy je co vylepšovat i moje základna je trnem v oku některých rádoby kritiků co nic nepostaví a sbírají bionicle. Musím říct, že by bylo lepší fotit modely na bílém pozadí. Vyniknou jak detaily tak cely MOC. Vítej v klubu SW a SPACE, těším se na další výtvory.


Děkuji :)  určitě nenechám. To je mi líto ale každé velké dílo má kritiky. Dík za přivítání :D

komluk

Mě se to líbí, je to přesně to co bych od havarované TIE očekával  ;D.

Pokud máš víc díků rozhodně bych se nebál udělat "brzdnou dráhu" a dodat nějakou tu "suť" :).

builder

Dík, pravdou je že není příliš poničená a brzdnou dráhu zkusím dodělat taky :)