(vlastní) Jabbův palác

Založil tomas., 19.05.2015, 01:30:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tomas.

Část paláce zlýho gangstera; snad se bude líbit...

víc fotek

STARHAWK

Velmi pekne. Mas tam aj realne tie padacie dvere zakomponovane aby to malo aj trosku hratelnost ?
Vidim ze aj ty do SW pouzivas non-sw figi, ono sa to tam ale vcelku casto hodi. SW galaxia je pestra a mnoho alienov ani nebolo vo filme odhalenich. Navyse este stale nie je ta pestrost origo SW alienov na takej urovni aby sa dali pouzivat len oni - nehovoriac o cene figov a ich dostupnosti v setoch kedze alien battelpack zatial ziaden nevydali.

tomas.

Díkes. No je to jen na koukání - hratelný to není, dveře nepadaj...
Co se týče používání figů z jiných témat, tak jsi to vystihl.
A jinak ten zmiňovaný BP jen s alienama by byl parádní  ;) Jen by se nejspíš moc dobře neprodával - kdo by si to taky koupil viď  ;D  ;D

Mtron

Parádní práce, detaily skvělé. Jako z filmu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

jerzeeg

Pekne, jen mam dojem, ze ve filmu nebyla ta jama tak hluboka.  :)

germik

Citace od: jerzeeg kdy 20.05.2015, 23:33:38
Pekne, jen mam dojem, ze ve filmu nebyla ta jama tak hluboka.  :)
Taky mám ten pocit, nebo byl možná Rancor trochu větší... ;)

Každopádně super - jako všechna tvá dioramata je to hezky barevné, věrné předloze a plné detailů... :)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

tomas.

Díky  :)
No máte recht,  chtĕlo by to pár bricků ubrat. Sice mám Rancora vystavenýho ve vitrínce a koukám na nĕj dennĕ a přesto mĕ překvapilo, jak je vlastnĕ malej, když jsem ho tam umístil. Možná kdyby se narovnal pacholek jeden...  ;D
No příštĕ už musim vychytat i výšku stavby uf.

Futurion

#7
Jáma nebyla hlavně po stranách tak příkrá. Oběti vždy dolů "doklouzali" po stěně. Tady by spadli rovnou na zem a Rancor by měl omeletu místo křupinek. Ono mi tam vůbec chybí naznačené to propadliště pro nebohé oběti, na které se vždy přesunul Jabbův podstavec. Teď má pod sebou podstavec jeskyni, takže tam chybí nějaký prostor, právě ta zkosená stěna.

tomas.

Já jsem myslel, že propadlištĕm ti chudáci spadli do tunelu ve skále, kterým se svezli až dolů...

STARHAWK

Citace od: germik kdy 21.05.2015, 00:29:14
Citace od: jerzeeg kdy 20.05.2015, 23:33:38
Pekne, jen mam dojem, ze ve filmu nebyla ta jama tak hluboka.  :)
Taky mám ten pocit, nebo byl možná Rancor trochu větší... ;)

Každopádně super - jako všechna tvá dioramata je to hezky barevné, věrné předloze a plné detailů... :)

Lego Rancor je o nieco mensi nez by mal byt. Je to este skoro mlada asi.

builder

Je to fakt libový! Myslím že to je nejvěrnější kopie Jabova paláce co jsem z lega kdy viděl ;)
A myslím že krom toho že to nemá ,,zkosenou stěnu" mám jen jeden návrh na změnu a to sice podlaha v rancorově kleci- bylo by lepší kdyby to nebyla jen podložka ale udělal jsi ji tam třeba udusanou (takovou tou tmavě béžovou).
Je to vážně pěkný ;)