Lego z popelnice

Založil pasin11, 29.10.2017, 19:57:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

pasin11

Před hodinkou jsem byl vyslán manželkou vynést odpadkový koš. Co budu říkat moc se mi do toho větru nechtělo. Jaké bylo mé překvapení, když jsem po otevření popelnice objevil krabici od lega 8485 v obstojném stavu a ještě větší překvapení bylo, že byla plná lega i s návodem  ;). Po prvotním prohlédnutí doma, chybí napájecí trafo a některé díly. Asi bych měl v domě vyvěsit leták, že mám zájem o použité lego, pokud by měli doma ještě nějaké obdobné poklady, které by chtěli vyhodit  ;D. Pokusím se stavebnici zkompletovat.

Stimpi

Našel jsi poklad!!  ;)

Kuba

Citace od: pasin11 kdy 29.10.2017, 19:57:46
Před hodinkou jsem byl vyslán manželkou vynést odpadkový koš. Co budu říkat moc se mi do toho větru nechtělo. Jaké bylo mé překvapení, když jsem po otevření popelnice objevil krabici od lega 8485 v obstojném stavu a ještě větší překvapení bylo, že byla plná lega i s návodem  ;). Po prvotním prohlédnutí doma, chybí napájecí trafo a některé díly. Asi bych měl v domě vyvěsit leták, že mám zájem o použité lego, pokud by měli doma ještě nějaké obdobné poklady, které by chtěli vyhodit  ;D. Pokusím se stavebnici zkompletovat.

Super set :)

Lidi jsou zvláštní...
To mi tak nedávno říka manželka, že ji volala kamarádka a říkala, že vyklízí v Koměříži nějaký byt ve kterém zůstaly nějaké věci po předcházejících majitelích. našli tam bednu lega a že ji chtjí vyhodit... nebo jestli ji náhodou nechci když "dělám do toho lega"  >:D No blbá otázka :)

Za dva dny byla u mě, lego sice smrdělo řádně od kouře, ale to se vypralo... Vyseparoval jsem nonlego dílky a furt mi tam zůstala parádní fůra lega  :) a nepoškozeného, bylo tam i hodně návodu v Bionicle ale ty až na jednodo chyběly. Chyběy take většínou minifigové, tak jsem dostal podezdření,že v tom bytě musí být ještě nějaká krabice, ale ta už se bohužel nenašla.  :( I tak jsem byl za obdarování legem,které málem skončilo v popelnici, velice rád :)