(Vlastní) SYSTEM ALTERNATIVNÍ MODELY

Založil grohl, 17.01.2008, 03:08:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivansliz

Kdyby bylo více místa než modelů v KŽ (jak to doteď BYLO v KŽ), tak by bylo zajímavé vidět celou tuhle "armádu" výtvorů v reálu. Ale asi nemáš dost kostek na to, abys postavil všechno najednou nebo jo?  ;D Třeba aspoň foto vidět...
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

grohl

To rozhodně nemám. Moje množství bricků a plates se vejde do dvou dóz od kilových gumových bonbónů.  ;D A kromě toho už mám jen tři SW UCS, na které se nesahá a pár krabiček s miniCreatory.

grohl

#362
Do galerie na Facebooku  jsem donahrál lehce vyčištěné fotografie některých modelů a přináším i dva zbrusu nové
Wile E. Coyote 4916



Dinosaurus 5865




Icewalker

Kojot Vilda, to bych tu vážně nečekal! Úplně vidím ten jeho napůl zoufalý a napůl s osudem smířený výraz ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Ivansliz

Citace od: grohl kdy 16.11.2011, 23:38:17
Do galerie na Facebooku jsem donahrál lehce vyčištěné fotografie některých modelů a přináším i dva zbrusu nové.

Koukám, že FB teď mezi AFOLY letí.   ;D To až přečte Colonel...  >:D

Jinak chválím další pěkné kousky.  ;) Na kojota si vzpomínám, ale je to hodně dávno, co jsem viděl nějakou pohádku s ním...  :-[
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Tomik

Kojota bych bez popisky nepoznal, ale dinosaurus se ti povedl, zvláště pokud vezmu v úvahu, že jsi ho postavil z mini náklaďáku...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Colonel32

Citace od: Ivansliz kdy 17.11.2011, 10:12:21
Koukám, že FB teď mezi AFOLY letí.   ;D To až přečte Colonel...  >:D

Je to jeho volba. Nadále jsem přesvědčený, že kdo bude používat FB k hostování fotogalerií, dříve nebo později spláče nad výdělkem. Pak v klidu přijdu a řeknu "Já vám to říkal", načež dostanu vynadáno, že jsem zlý, že tohle se lidem neříká  ;D

grohl

Ne, že bych na mini sety zanevřel, ale už prostě není tolik času.
Naposledy jsem zakoupil tento, abych se v Dánsku "nenudil".

Motýl


Robot

Dinosaurus

Odtahovka

Pštros

Dopravní letadlo

Větrný mlýn

A můj první microscale pokus nazvaný
Město v plamenech

grohl

První pokus ze 6914.
Klokanice s mládětem




Tomik

Pěknej klokan, jako živej! Skorp bych řekl, že vypadá i lépe než ten originální tyrannosaurus...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

FilipS

Moc se mi líbí klokan a microscale městečko, vzhledem k tomu, co si měl po ruce je to parádní.  :)

grohl

Díky za komentáře. Klokana jsem stavěl z toho důvodu, že jsem nechtěl přidávat dalšího dinosaura do sbírky. A všiml jsem si na sobě další věci. Stavím mnohem pevnější modely, ačkoliv je to občas na úkor vzhledu. Jenže při zaměstnání v LEGO se tomu asi nedá vyhnout.
Scrat Veverka z Doby ledové



Daniel

Na veverku jsem se již koukal na jedné modré sociální síti a dost pobavila ;D.

Kojot a klokan jsou také parádní ;).

linhi

Veverka je perfektní! Jen syn kterému jsem jí teď ukázal tipnul že je to vlk,prý má takovou hlavu :-D Ale pak poznal že vlk vypadá jinak a zaječel ,,veverka" :-D

grohl

Ty zuby na tý potvoře matou hodně lidí.  ;D

Daniel

Citace od: grohl kdy 07.08.2012, 14:57:11
Ty zuby na tý potvoře matou hodně lidí.  ;D
Babičko, proč máš tak velké zuby? ;D

Tomik

Tak ta veverka je fakt třída. Hned na první pohled jsem poznal, že jde o tu z doby ledové.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

6914 Gorilla s polohovatelnými pažemi, nohama, hlavou, čelistí a pánví. Nápad vzešel z hlavy mého spolubydlícího Toma. Tímto mu děkuji.




grohl


grohl


grohl

6911 Sklápěčka s funkční korbou


6911 Karavan s otevíracími zadními dveřmi



Tomik

Je pěkné vidět, co všechno dokážeš udělat z těch pár kostek, a že si na to najdeš čas i když teď pracuješ pro Lego. Z posledních výtvorů se mi nejvíc líbí cherry picker alias náklaďák s plošinou.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

#382
Technic až na jeden tajný domácí projekt a pomalé práce na ELEANOR stojí, ale menší Creatory mě pořád baví.

MÍLA

pěkné modely, můžu si tu plošinku zkopírovat do LLD ?

grohl


MÍLA


grohl


grohl

6913 Lambo s otevíracími dvěřmi, plnou střechou a čtyřmi sedadly.




Ondra

Jako vždy lepší než originál  :D .

otaznik

Citace od: Ondra kdy 07.10.2012, 12:04:56
Jako vždy lepší než originál  :D .
To asi jo, jen bych v tom nehledal Lamborghini.  ;)