Heč heč

Založil Jindroush, 04.05.2006, 17:32:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

0x20 mi bude sice až zítra, ale přesto...

Tádádá dádydá dádydá  ;D ;D ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

ass

Tentokrát už neni fake?  ;D No, teda, závidim  :)

Jindroush

#2
Když jsem to tajně a předčasně picnul, abych zjistil, zda old nebo new, tak jsem byl překvapen velmi bombenfest balením  ;D I návod (luxusní kroužkový) byl zabalen zvlášť ve fólii a upevněn mezi dvěma páry těch krabic. Ačkoli je ISD značně modulární, nemají ty velké krabice nic společného s jednotlivými moduly, všechny prepacky se musí vysypat najednou.

PS: oldgray  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

rdk

Pak dej vědět, jak dlouho ti trvala stavba ;)

Podle Lugnetu to skupina 11 lidí zvládla v soutěži za cca 1,75 hod, samotnej stavitel za cca 12-16 hod...

chadzi

super  8) 8) 8) 8)

moc casto nezavidim ale tentokrat trosku jo  :P ale uzij si to, hlavne tu old gray  ;)

btw da se to jeste nekde v og sehnat?

Lukas

Nádhera taky závidím ;D, pokud vím prodávají to v legolandu v Německu mají toho tam Hafo.fotka je sice z minulého roku ale prej je tam furt mají.

peter

Přiznám se, že jsem o tom také kdysi uvožoval, ostatně to asi většina. Ale potom jsem si probral všechna pro a proti a nakonec jsem se na to vykašlal. Přeci jen vůbec netušim kam bych to dal. Letos si snad koupím aspoň ten poloviční ;) Jinak Jindroushi hodně štěstí a pevné nervy zvláště u částí, které se musí stavět víckrát >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

expertik

Prezradí nám Velký Vezír za "kolik" to zohnal?:-) Mne to včera vyfúkli na ebay...už som sa tešil na cenu 165 USD aj s shipmentom :-(

ass

Citace od: Lukas kdy 04.05.2006, 20:39:40
Nádhera taky závidím ;D, pokud vím prodávají to v legolandu v Německu mají toho tam Hafo.fotka je sice z minulého roku ale prej je tam furt mají.

Minulej rok sem to tam viděl, měli tam i special SW shop, ale zrovna zavřenej.  :( Tenhle rok tam jedu znova, tak zjistím, jak na tom jsou. ISD si teda asi nekoupim, ale na Sandcrawler už se těším.  ;D

PS: Ta krabice je těžká jak kráva, víte někdo, kolik to váží?

Jindroush

rdk: píšu si to, zatím jsem na stránce 56 z 226... aproximace je cca 10 hodin.

ass: jestli myslíš krabici ISD, tak zhruba 9 kg

chadzi: v old gray to seženeš možná na ebay

expertik: to nevím, kam jsi koukal, ale na US ebay chodí MISB ISD kolem 250 USD a shipping sem je cca 50-70 USD.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

***Banana.com

Pěkná sada, ale vesmír prostě není můj šálek kávy natolik, abych za ní vylepil 9000..Tak jsem si dnes udělal radost poněkud přízemněji 4888 Ocean Odyssey.

mph1

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!

A nezapomň si vzít občas něco k jídlu, až to budeš skládat  ;D

Moc pěkný set, počty ks jako 48, 66 nebo 140 působí opravdu impozantně!

lordvader

Sedim v koutku a tise zavidim - nadhera. Hele, ty kola co tam mas na vrcholku hromady, to patri do toho, jsou to krabicky na mensi dilky, nebo se ti tam prisypal kousek nejakeho jineho modelu?

peter

Citace od: lordvader kdy 05.05.2006, 10:21:00
Hele, ty kola co tam mas na vrcholku hromady, to patri do toho ...

Jj, patří to tam, jsou využity jako motory ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

GNOSIS

I já se připojuji a VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!
Náhodou jen 1x tolik jsi překročil doporučený věk pro stavění tohoto skvostu ... ;D
Potom se poděl o zkušenosti (i foto nějakého detailu) a co tě překvapilo za netadiční řešení. Ať tu možem slintat ještě víc ... ;D

J_BOB

niesom zavistliviy....ja fakt nie...ale teraz mozno kusok zavidim :) ale uzi si ho :) btw, ked hovorite, ze OG mozno na ebay, tak to sa opovazili prefarbit aj toto?  >:( ??? :P neznabozi!!!  :-\ :'(
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

tazzy

I když Space není moje parketa, tohle bych si taky dal líbit.. A hlavně všechno NEJLEPŠÍ!!!

betakaroten

Citace od: J_BOB kdy 05.05.2006, 14:41:24
...tak to sa opovazili prefarbit aj toto?   neznabozi!!! 
Mám spíš podezření, že za změnou barev stojí výrobce plastů. Něco podobného se totiž stalo i u ne-Lego výrobků a LEGO se to asi snažilo nějak obhájit. Kontraproduktivně.

expertik

Citace od: Jindroush kdy 05.05.2006, 00:05:54
rdk: píšu si to, zatím jsem na stránce 56 z 226... aproximace je cca 10 hodin.

ass: jestli myslíš krabici ISD, tak zhruba 9 kg

chadzi: v old gray to seženeš možná na ebay

expertik: to nevím, kam jsi koukal, ale na US ebay chodí MISB ISD kolem 250 USD a shipping sem je cca 50-70 USD.

Bidoval som to od GB sellera, ale end time bol okolo 4 rano a nezobudil som sa. Predalo sa to za 120 GBP. Hold smuuuula.

Jindroush

Kostra ve tvaru A, až na konci jsem zjistil, že se měla stavět dvakrát (rád stavím dvojitý věci najednou, je to rychlejší). První 40, druhá 30 minut.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

'Greeblies' na boku koster - 15 minut.

32x to není žádná zvláštní zábava  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Spojení obou koster, záď, trysky, podstavce. 60 minut.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Dva dolní pláty. Visí uprostřed na čtyřech magnetech, na boku na třech plate 2x2 with holes. První plát 35 minut, druhý 20 minut.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Horní dva pláty. Visí na třech magnetech a třech plate 2x2 with holes. 20 a 20 minut.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Spodní část věže. S překvapením jsem zjistil, že na vlastním trupu nedrží ani jedním pinem, ani jedním studem. Prostě leží na tiles. 75 minut (hromada greeblies po bokách).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Poslední část věže opět jen leží volně na tiles. 50 minut plus 10 minut na Mini-RBR. Nestavěl jsem informační cedulku, odhadem tak 5 minut stavby.

Celkem tedy 390 minut, což je 6 a půl hodiny čistého času stavění.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Tohle mi zbylo. Ty prcky chápu, tu dlouhou tile ne, ale hledat ji nebudu  ;D
Naopak mi chyběla jedna DkGray Plate 2x3, což mě trochu překvapilo...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

No a tady je srovnání velikostí (krabičku zápalek jsem doma nenašel  ;D ;D ;D)

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Benelli_2000

Hezkej fotoseriál  ;) Pěkně zdokumentovaná stavba, jen by mě zajímalo, jak přesně, je na tom trupu umístěna ta první věž? To tam jen tak leží? Jako, že když si s tím budeš hrát a běhat s tím po poki, tak upadne? No to je ale provar  ;D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

rdk

ISD má "swooshability factor" hodně nízký, s tím se po pokoji běhat nedá. ;D 8)