kostry a kone

Založil zakm, 30.12.2005, 11:05:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

zakm

Ako na tom vyzeráte s kostrami a s koňmi . Viem že koňovia aj kostry ťažko zohnať. Ja mam 3 kostry a 6 koňov ( 2 čierne 1 indaiansky hnedy a 3 biele) :)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Colonel32

cernych koni mam neco prez 60, ostatni nepocitam...

jinak, kostlivci se jeste nedavno dali koupit na eduxe, jen uz nevim, jestli to baleni bylo po desiti, dvaceti, nebo po sto kusech...

Raistlin M

Je to balení 10 kostlivců a 10 duchů. Tedy alespoň jsem to takhle před měsícem koupil. (260 kč myslím)

Koní mám asi 30 celkem, ale nejsem si jistý, bo mám teď v legu trochu revoluci z důvodu neúnosnosti dalšího skladování mým původním pytlíkokrabicovým systémem.

ass

No tak já mam 1 kostru, 1 černýho koně a jednoho poníka  ;D ;D ;D

J_BOB

ja mam dve kostry, jednu nastvanu hlavu kostry, a jednu nastvanu hlavu kostry co svieti v tme. a jedneho bieleho kona
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

otaznik

Člověk, co udělaj tenhle MOC, má koster evidentně dost (ale kůň tam není žádnej  :D )


Tomášek

#6
Ja nemam ani jednu kostru,mam asi ctyri cerny kone,jednoho hnedyho a jedno hnedy hribe z paradisy.
Procházím DARK AGE.

TomG

#7
Heh, pripomina mi to film Evil Dead 3: Army of Darkness. :)
Only the best can survive.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

IMHO nechybělo, můj příspěvek nebyl o stavění MOCu, ale o těch kostrách.

Jindroush

Přesto tam ten odkaz patřil, protože to prostě zaujme a není to jak kloudně najít...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Já jich sice také nemám moc, ale za to těch pár co mám je hezky barevných ;)

Kostry:

  • SandGreen - 1x
  • Black - 1x
  • White - 3x

Koně:

  • OldBrown - 1x
  • OldBrown with Black Mane- 1x
  • Black - 2x
  • White - 4x
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Anakin

ja mám od 26.12 ten súboj na cintoríne a tam sú:
2x biela
1x čierna
1xSandGreen