Obecné > Akce

Frýdek-Místek 2022

(1/3) > >>

Kuba:
Po 6 letech mne oslovilo Můzeum Beskyd Frýdek-Místek, kde se nám v roce 2015 podařila uskutečnit, ač menší, ale úspěšná výstava s konečným počtem návštěvníku 7300. odkaz: https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=48072.0
Chtěli by na rok 2022 zase v letním období, cca od poloviny června do poloviny září, uskutečnit "II" ročník. V tomto období se uskutečnila výstava i v roce 2015.

Nejprve jsem osovil pár kostkařů z nejbližšího okolí (z Ostravské skupinky), jestli by měli vůbec zájem, to potvrzeno už od některých mám. Dále jsem řekl Muzeu, pokud by měla být výstava, tak určitě zajimavější prostory než předtím (tehdy jsme dostali dvě místnustky, které jsme napěchovvali po strop legem :) ).

Byl jsem již i na místě, Nabízejí tedy 5 místností v přízemí zámku, jsou to velice zajimavé prostory... Hodně asi dokážem pokrýt ze severní moravy, ale určitě to nenaplníme, Tedy otázka na širší zastoupení kostek, jestli by jste se chtěli někdo taky účastnit, nebo jestli nevystavit některé ze společných projektů? Modely by byly za ohradníky a kde by hrozilo dotyk rukou, tak za skleněnými zástěnami...Chairudo:
Do jednoho temného rožku by se mohla hodit jedna z mých ledových soch, něco do příštího léta určitě postavím :)

Kuba:

--- Citace: Chairudo  23.06.2021, 22:48:15 ---Do jednoho temného rožku by se mohla hodit jedna z mých ledových soch, něco do příštího léta určitě postavím :)

--- Konce citace ---

Klidně i kolotoč :)
Ono se to nezdá, ale ty místnosti jsou celkem velké, tak klidně horská dráha v jednom velkém rohu :D

Icewalker:
Super zpráva!
Od minula mám napsanou komiksovou pozvánku, kterou jsem ale nestihl nakreslit. Teď když to vím s předstihem, mohu zpracovat ;)

yoshimaka:
Když zbude volná vitrínka, tak také něco pošlu. Je zde zájem o MOCy nebo tovární sety?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi