Diskuse o stavebnicích > Duplo

Jak poznat originální Duplo od napodobenin?

(1/3) > >>

Yuki:
Zdravím,
mám dvouletého syna a líbí se mi (i jemu) Duplo. Vzhledem k finanční situaci ho kupuju bazarové. Vím, že existují i napodobeniny z Aliexpressu a chci se jim vyhnout, existuje způsob jak poznat jestli na bazaru kupuju originál nebo kopii?

Hardegon:
Na každé kostce lego musí být nápis LEGO. Vždy je to na studech na vrchu kostky. U Dupla je to tam vidět taky.

E-legie:

--- Citace: Hardegon  26.05.2020, 14:38:02 ---Na každé kostce lego musí být nápis LEGO. Vždy je to na studech na vrchu kostky. U Dupla je to tam vidět taky.

--- Konce citace ---

Souhlas. Ovšem z fotek v inzerátech to často nejde poznat, na to opravdu pozor. Měla jsem možnost držet v ruce napodobeniny zvířat z AliExpressu, byly úplně stejné jako originál, jen to logo LEGO chybělo. Levně lze kupovat i nové DUPLO, třeba i s 50-60% slevou, když se poštěstí, jen musíte víc číhat na akce...

Yuki:
@Hardegon Super, tak vím na co se zaměřit, díky.

@E-legie Fakt až 60%? :o Co koukám na bazary tak i z druhé ruky je Duplo o 50 - 60% pod běžnou cenou celkem problém sehnat, většinou vidím levnější tak o třetinu a to tam občas nějaká kostka chybí ??? Máš nějaké tipy na které obchody se zaměřit? Nebo je to trochu o štěstí?

STARHAWK:

--- Citace: Yuki  27.05.2020, 20:59:41 ---@Hardegon Super, tak vím na co se zaměřit, díky.

@E-legie Fakt až 60%? :o Co koukám na bazary tak i z druhé ruky je Duplo o 50 - 60% pod běžnou cenou celkem problém sehnat, většinou vidím levnější tak o třetinu a to tam občas nějaká kostka chybí ??? Máš nějaké tipy na které obchody se zaměřit? Nebo je to trochu o štěstí?

--- Konce citace ---

Doteraz to kazdorocne bolo Tesco a ine hrackarstva - vypredaje 50% z katalogovich cien boli kazdorocne, len su uz prilis nepravidelne.

Teraz prebehla napr na Mall akcia 20% - 30% a mali sme este aj kupon na -4Eur zlavu co sme dostali spolu s katalogom zadarmo na poziadanie.

Co sa tyka bazarov, treba pozerat ci je to DUPLO z predosli alebo davnych rokov (tie dve nemocnice idu za katalogovu cenu aj bazarove) alebo nieco co sa da este aktualne kupit
Ina kategoria je potom duplo MISB (nerozbalene) co sa uz vobec nepredava - to ide potom nad povodnu katalogovu cenu

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi