Zbierka BEZ alebo S boxom?

Založil Mizu, 28.11.2013, 15:13:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mizu

Aký je váš názor? Mat zbierku S boxom alebo kludne postaci aj BEZ boxu? Dakujem za vas nazor.

Cavelon


frantoka

S boxami je to vzácnejšie  8) takže s boxami

Anatyt


RTG

Zavisi od priestorovych moznosti. Ja nemam kde skladovat krabice, takze idu nemilosrdne prec :)
Aktualny Pocet dielikov: 47080
                    minifigov:     304

Mizu

Je mi jasne, ze s boxami je to vzacnejsie, ale i drahsie, nie? Uvazujem totiz, ci ma zmysel brat nejaky set s boxom, ked ten je "houby"... Skor by potom pokazil celkovy dojem zo zbierky ( a spolocnu fotku vsetkych setov  ;D
V kazdom pripade mi to vyhdaza nasledovne... (bez urazky niekoho samozrejme!!!)

S boxami - bohatsi zberatelia
BEZ boxov - chudobnejsi zberatelia

8)

germik

Mě spíš přijde že je to o tvým přístupu - jestli je máš opravdu jen pro potěchu svého oka nebo na hraní, tak asi stačí bez boxů. Jestli je ale třeba někdy chceš výhledové prodat, tak spíš s krabiccema. ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Mizu

Citace od: germik kdy 28.11.2013, 21:34:03
Mě spíš přijde že je to o tvým přístupu - jestli je máš opravdu jen pro potěchu svého oka nebo na hraní, tak asi stačí bez boxů. Jestli je ale třeba někdy chceš výhledové prodat, tak spíš s krabiccema. ;)

suhlasim s nazorom... u mna skor ten prvy variant :)

Mizu

este pridam postreh aj ku tejto teme...

po poslednych nakupoch jednoznacne s boxami... pokial to ide... su vsak sety ktore sa velmi tazko zhanaju s boxom a ked aj su tak za strasne peniaze, tu by som prizmuril oko a bral aj LIKE NEW stav bez boxu (s navodom pochopitelne  ;)

Robi

Tak pro sběratele určitě s boxem, ale např. pro mě box nemá smysl, určitě neplánuji nic prodávat a navíc nemam na skladování boxů místo. Lego mam hlavně pro sebe a pro svoje potěšení a jednou to budou dědit děti :)

peter

Citace od: Robi kdy 05.02.2014, 14:49:29Tak pro sběratele určitě s boxem, ale např. pro mě box nemá smysl, určitě neplánuji nic prodávat a navíc nemam na skladování boxů místo. Lego mam hlavně pro sebe a pro svoje potěšení a jednou to budou dědit děti :)

Mám to stejně, ale zadní vrátka si nechávám. V dnešní době, kdy se krabice dají placatit, zabírají minimum prostoru. Každopádně počkej až dospějí, to pak bude výčitků, že jsi si je nenechal ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robi

Citace od: peter kdy 05.02.2014, 15:08:51
Mám to stejně, ale zadní vrátka si nechávám. V dnešní době, kdy se krabice dají placatit, zabírají minimum prostoru. Každopádně počkej až dospějí, to pak bude výčitků, že jsi si je nenechal ;D

No ani tak jim to nedovolím prodat :) takže mají smůlu jedině až budu ve futrále a to už mi to bude jedno :D

DarkDrago

To já ve svojí Bio sbírce moc krabice neřeším. Většinou to lidi nabízejí bez pixlí a když je to s, tak to akorát zdraží poštovné (myšleno jen jedna dvě postavy) a doma se mi to enom množí  ;D a tak do nich strkám co se dá.
Zato krabice od Technicu a SW strkám do sebe a zkovávám, i když mi do budoucna k ničemu nebudou. Dokonce jsem se jednou překonal a koupil jednu krabici k setu  :D

Prostě to musí být co k čem, abych sháněl i krabici...
Dračí páni s mocí ohně...

otaznik

Citace od: darkdrago kdy 05.02.2014, 19:03:43
... zkovávám...
A to jako za použití výhně a kladiva?  :o

DarkDrago

Tak jsem se zase jednou zase seknul :D aspoň můžu klidně spát, když na nás v tomto ohledu někdo dává pozor a většinu času věnuje opravování...
No, mám štěstí, že nejsem na fóru kde by za to hrozilo vyloučení  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

Mr. Cube

V současnosti preferuji i krabice, ať je to komplet. Ale z dřívějška mám krabic žalostně málo, v důsledku úspory místa jsem krabice kdysi rozřezal a nechal si jen přední strany, případně tehdejší oboustranná odklápěcí víka. Trochu řeznický způsob, ale co teď už nadělám.  ;D Škoda, že takto byly rozřezány staré Space a Castle sety.  :-X