Obecné > CAD

Lego Universe Mode pro LDD

(1/2) > >>

Tomik:
Při hledání obrázků Lego setů pro druhou polovinu roku 2010 jsem našel zajímavou vychytávku pro Lego Digital Designer (LDD). Jedná se o tzv. Lego Universe Mode, který v klasickém LDD zpřístupní "na vlastní nebezpečí" ;D stovky nových dílů a funkce umožňující editaci jejich barev. Pro většinu stavitelů by tak měl odpadnout problém s nedostupnými dílky nebo nekorektními barvami. Chystám se to otestovat na stavbě Technic modelů a pak se podělím o své zkušenosti.

Zde je odkaz na diskuzní fórum, kde najdete informace, jak aktivovat Lego Universe Mode:
http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=40794

Poznámka: Člověk, který tento "upgrade" objevil si nepřeje jeho šíření mimo výše uvedené diskuzní fórum, proto na něj pouze odkazuji. Stránky jsou v anglickém jazyce a pokud nejste registrovaní uživatelé webu eurobricks, tak budete vyzváni k registraci před zpřístupněním daného návodu. Já to podstoupil a vůbec to nebolelo. ;D

Tomik:
Tak mi to už běhá. Zkoušel jsem stavět něco z techniku a ještě mi tam nějaký součástky chyběj... :( Na druhou stranu pro stavění z Creatoru nebo Lego Systemu je to ideální. dokonce jsem tam našek takový "kostky" jako trup lodi a podobně. :D

Andrew26:
Pokud jsem si dobře všiml, nejsou tam hlavy minifigů.

Edit: Dobře, už to vidím, stačí dát decorate.

Kiko97:
Štve ma to že tam nie je žiaden diferenciál.  >:(

Tomik:
Diferenciál mi tam tolik nechybí jako části na fake motor - hlavy válců, klikové hřídele a pod... Ještě by taky hoši z vývojového týmu LDD mohli vychytat převody mezi ozubenými koly - většinou tam ty kolečka do převodů prostě nedostaneš a ten nástroj na "spojování v bodě", který by měl kostky nahnout tak, aby lícovaly oka liftarmů (párkrát jsem to zkoušel s liftarmy a obyčejnými bricky a ani jednou mi to nefungovalo). :(

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi