*TOP* (Vlastní) Hrad Terezčák

Založil Daniel, 19.02.2010, 07:54:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hana129

#30
Citace od: Daniel alias Legacek kdy 21.02.2010, 08:36:18
A jéje, ještě potomstvo přivolávej na moje Lego...


No a komupak to přivoláváš ty? Ta cos ji zasvětil ten hrádek se může těšit.
Víš, že čápi opravdu přinášejí dětičky ;D. Zvláště tam, u kterého příbytku se objeví.

(V roce 1998 se u nás v zatáčce ulice objevilo čapí hnízdo, čápi vyvedli mláďata a  ten rok a pak rok následující se na ulici narodilo opravdu hodně dětí. Ti co to  hnízdo měli  nejblíž byli poctěni dokonce dvojčaty  ;D .
Sama jsem zrovna  ten rok na podzim zažila takovou podívanou na doslova stovky čápů kousek za námi v bažinách, kteří se tu asi zastavili na svačinku během odletu, na  ten "obrázek" se nedá zapomenout. Škoda, že jsem neměla foťák. Byla to krásná podívaná. Dceru nám pak přinesli v červenci následující rok  ;D. )


Daniel

Tak hrádek je na svém místě v kolejišti ;). Už to mají ve svých rukách jiní, aby doladili ty tu obří plochu, kterou celé kolejiště zabírá.

Přikládám foto mojí maličkosti a hradu již na kolejišti:

Petronel

no nádhera :) Akorát mě tak napadá... když je to na tom velkym kolejišti, tak bude ten hrad vidět a přístupný jen z dálky? Koukat na něj přes celé kolejiště? Nebo se bude moci k němu přijít aspon z boku a pořádně si ho prohlédnout?  ;) Já se na něj docela těšil

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

Citace od: Petronel kdy 08.03.2010, 15:52:17
Já se na něj docela těšil

ještě máš jeden stavěcí víkend.

Ryxe

#35
Nebo případně ještě možná na bouracím víkendu.
Jinak musím Legáčkovi vyseknout opravdu hlubokou poklonu, ten hrad je opravdu luxusní! ;)

grohl

Vypadá to výborně. Jak jsem nakukoval i do jiného tématu, tak mám pocit, že hrady nejlépe vyzní ve velkém prostoru.

Daniel

Díky moc za chválu ;)
Jinak i na tu dálku je to trošku vidět ;D A i kdyby nebylo, tak tam je spousta parádních hradařských věcí k vidění z pár centimetrů :)

Citace od: grohl kdy 08.03.2010, 17:31:54
... Jak jsem nakukoval i do jiného tématu...
Ty nemáš nakukovat do témat, ale měl jsi nakouknout na první stavěcí víkend, na ty Tvoje parády jsem se zase těšíl já ;)...

gearcs

Citace od: grohl kdy 08.03.2010, 17:31:54
... Jak jsem nakukoval i do jiného tématu...
Ty nemáš nakukovat do témat, ale měl jsi nakouknout na první stavěcí víkend, na ty Tvoje parády jsem se zase těšíl já ;)...
[/quote]
Jo, já taky! Snad se dostavím na vernisáž, abych se znova mohl podívat na všechnu tu krásu kolem. No chlapci a děvčata, nechci být neskromný, ale myslím, že máme jednu z nejlepších výstav, co jsem viděl. A to ještě spousta věcí nebyla hotová.
Hrad Terezčák skvěle korunuje kolejiště a vidět ho zblízka bylo bezva.  ;)

Hardegon

Musim se přidat ke chvále. Nad kolejištěm vypadá skvěle, a to i z dálky. Prostě je to úžasná práce.

linhi

Ano,je super,příště stavím do kolejiště :-)

Colonel32

Citace od: linhi kdy 08.03.2010, 19:22:54
Ano,je super,příště stavím do kolejiště :-)

Tak to ti přeju. Modří vědí.

grohl

Omlouvám se, ale nemaje řidičáku, musel jsem si domluvit odvoz předem a chtěl jsem mít jistotu, že vše již bude hotovo. Tak snad na vernisáži. Pokud tam uvidíte pohublého plešatějícího člověka s bradkou a smetákem na týlu, budu to pravděpodobně já.  ;D