*TOP* (Vlastní) Pevnůstka v údolí

Založil Marcel, 12.03.2009, 13:42:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marcel

Ještě povozy:

1. sedlákův vůz se senem
2. králův mini kočár

Frco

Velmi pekne, ten ohen je paradny  :D

Robbed

Občas se to zdá trochu přeplácané, ale i tak se mi to hodně líbí :D. Obzvlášť oceňuji množství porostu.
Jo a máš pomíchané popisy obrázků..

Marcel

Díky, teď by to mělo být správně. Přeplácaný je to asi kvůli tomu že mě vždycky něco napadne, někam to dám, potom je tam toho hodně a já nevím co dát pryč. ;D

Marťan

Ten celkový pohled na to diorama vypadá fakt skvěle. Máš to moc fajn, mě se to ani moc přeplácané nezdá, ale to už záleží na názoru. Je tam do toho dané hodně života a je se na co koukat. Tedy skvělé provedení, nápad a vtip k tomu. Hodnotím kladně.

otaznik

Vynikající práce. Ještě zapracovat na povozu pro krále, ten současný ho není hoden.  ;)

Marcel

#66
Tak jsem to upravil, už to neruší pozadí a je to trošku větší fotka.

Omluvte spadlý strom při focení jsem ho asi schodil a všiml jsem si toho až když to bylo upravené.




Colonel32


Micho

Citace od: Marcel kdy 06.09.2009, 10:35:34
Tak jsem to upravil, už to neruší pozadí a je to trošku větší fotka.

Výborné, foto tiež. Kopec detailov ... 8) 8) 8)

Siegnord

#69
Citace od: Colonel32 kdy 06.09.2009, 10:38:38
*TOP*
Jednoznačně souhlas.
  Hoď víc fotek na web a dej sem prosím link, ať se můžeme kochat.  :D

grohl

Spousta života, výborná prezentace.  ;)

gearcs

Tak on mu tam padne !!cypřiš!! a on si toho ani nevšimne ;D  Ne kecám, na tuhle stavbu se dá koukat pořád...

Marcel

Tak jsem neco zase pristavel, upravil... Fotku cele stavby dodam pozdeji.

Fox666111

Teď to zas bude horší s dobýváním  ::). Počkej až postavím trebuchety >:D
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

maeror

Já nevím. Vždycky se mi tvoje pevnost líbila, ale ta nová věž už mi přijde jako moc veliká "divočina"...

Colonel32

Že by Marcel opravil a nafotil Foxův hrad, a na oplátku nechal Foxe přestavět svoji pevnost?

Marcel

#76
Citace od: Colonel32 kdy 30.12.2009, 21:17:03
Že by Marcel opravil a nafotil Foxův hrad, a na oplátku nechal Foxe přestavět svoji pevnost?

Pěkně napsané  ;D ale ne, postavil to sám,jen mi posílal fotky a já mu říkal tu ne, vem to více ze strany,tu taky ne, méně ze shora... Tak já tu věž oddělám :), mě se tam právě nelíbilo to co tam bylo před tím, přišlo mi to takové divné, ta věž mi hlavně nesedí k tomu co je pod ní. Myslíte že kdyby byla od země, třeba nějaká jiná bylo by to lepší? Nebo jiné nápady?

maeror

Citace od: Marcel kdy 30.12.2009, 21:33:46
Myslíte že kdyby byla od země, třeba nějaká jiná bylo by to lepší? Nebo jiné nápady?

Na spodku se mi líbí ten zaoblený roh - to se moc často nevidí, tak to vypadá docela neokoukaně. Osobně bych spodek nechal (jen bych vyhodil ty tan kostky), jinak věž vyměň, prosím. :)

Marty713

Jestli teda můžu taky něco říct, tak mně se celá věž, tak jak je, až na to zakončení dřevěného cimbuří nahoře, moc líbí. Nechal bych ji tak, sedí tam. :D

Siegnord

  Mě se ta věž taky líbí. Akorát mi nesedí to okno v přízemí a to dřevěné bednění v 1. patře. Jinak podsebití je nádherné.

Fox666111

Oknem dole se dá protáhnout fig. Já bych ho zadělal mřížkou. Jinak podle mě v rohu tavěž nevadí.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Hardegon

Spíš bych opravil to napůl zabedněné okno střechou na věži vpravo a ty hnědé bricky kolem věže vlevo, které nedávají smysl. Jinak se to krásně vylepšuje a rozrůstá.  ;)