*TOP* (Vlastní) Žhář

Založil gearcs, 25.12.2008, 18:10:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Poslední moje stavba do soutěže - vignette. Galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=357232
Popis:
Koňský handlíř odmítl platit výpalné. Proto on a jeho žena musí nést následky...

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

smiky

Jako každá tvá další stavba tak i tohle je výborné.............není co jiné dodat

Colonel32


Jonas

Opět úžasný výtvor. Budu držet palce v soutěži. U této viněty je příběh jasný a srozumitelný.

U těch dalších MOCů, které jinak velmi obdivuji po technické i umělecké stránce, jsem měl trochu problém s přiřazením názvu a s příliš složitými příběhy. Být tebou, možná bych požádal někoho (nejlépe z CC fóra) o názor.
Jonas - Můj Brickshelf

otaznik

Není to postavené (z větší části) z dílů 10193?  ;)

gearcs

Citace od: otaznik kdy 25.12.2008, 19:30:23
Není to postavené (z větší části) z dílů 10193?  ;)
To jo, výborný set. (Ale oficiálně ho teď ještě nemůžu vlastnit, ne? ;) ;D)

Colonel: Tak to budu muset u tebe časem udělat větší objednávku, aby mi to nebylo blbý :) Děkuju

Džejkob

Citace od: gearcs kdy 25.12.2008, 21:06:46
Citace od: otaznik kdy 25.12.2008, 19:30:23
Není to postavené (z větší části) z dílů 10193?  ;)
To jo, výborný set. (Ale oficiálně ho teď ještě nemůžu vlastnit, ne? ;) ;D)

Colonel: Tak to budu muset u tebe časem udělat větší objednávku, aby mi to nebylo blbý :) Děkuju
teoreticky ano je k dispozici na S@H CZ :) (ale za nekřesťanský peníze >:D)
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

Colonel32

Citace od: gearcs kdy 25.12.2008, 21:06:46

Colonel: Tak to budu muset u tebe časem udělat větší objednávku, aby mi to nebylo blbý :) Děkuju

Byl bych nerad, kdyby tyto kredity byly vnimany jako zavazek k nakupu dalsich veci.

gearcs

Citace od: Colonel32 kdy 26.12.2008, 00:13:30
Citace od: gearcs kdy 25.12.2008, 21:06:46

Colonel: Tak to budu muset u tebe časem udělat větší objednávku, aby mi to nebylo blbý :) Děkuju

Byl bych nerad, kdyby tyto kredity byly vnimany jako zavazek k nakupu dalsich veci.
Tak to ani nikdo nevnímá. Beru to jako velkou ochotu od tebe, myslím že i ostatní.

germik

Úžasný jak jde na vignetu zachytit akce :o. jinak viděl jsem několik tvých dalších výtvorů, a je to třída. Máš prostě ůžasnej smysl pro malý detaily :o
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

grohl

Opět se hluboce skláním před tvým umem, ó mistře.

zvukar

jo,jo moc pekny......