*TOP* (Vlastní) Royal rytíři vs. skřeti

Založil Marcel, 30.06.2008, 10:36:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marcel

Postavil jsem svůj 1. hrádek (nemám tolik šedých kostek,tak jsem musel postavit menší). Je celý rozevírací, a ještě až budu mít více kostek tak udělám dlažbu.Co tomu říkáte?? Těším se na vaše komentáře.

Colonel32

S detmi, co stavi super hrady, se posledni dobou nejak roztrhl pytel  ;D

jbagy


peter

I mě se tvůj hrádek líbí a nějak mi ani moc nepřijde, že by jsi měl málo šedých kostek. Jinak nejsem si zcela jist, možná je to jen můj dojem, ale i u tebe mi ta centrální hrázděná věž přijde podobná té Linhio. Také jsi se tím hradem inspiroval?

Jinak pochybuju, že na dláždění dojde, páč ta armáda co se k hradu řítí, ho srovná se zemí ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marcel

Citace od: peter kdy 30.06.2008, 10:45:51
I mě se tvůj hrádek líbí a nějak mi ani moc nepřijde, že by jsi měl málo šedých kostek. Jinak nejsem si zcela jist, možná je to jen můj dojem, ale i u tebe mi ta centrální hrázděná věž přijde podobná té Linhio. Také jsi se tím hradem inspiroval?

Jinak pochybuju, že na dláždění dojde, páč ta armáda co se k hradu řítí, ho srovná se zemí ;D

Myslím málo proti některým z vás.Např. Linhi... ty mají MEGA hrady ;) já jsem ty kostky (co mám na hradě) lovil všude možně. Tou věží jsem se možná nějak inspiroval, prožížděl jsem internet a z různých částí... jsem si v hlavě dával dohromady hrad a potom jsem ho postavil ;)

Colonel32

#5
Linhi pred rokem mel jen par sedejch kostek, ja pred trema rokama mel jen 8 rytiru... U nekterych veci holt staci se jim nejaky cas intenzivne venovat...

Apropo, proc se vlastne uvadi Linhi jako priklad cloveka, ktery stavi mega hrady?
Colonelovo (L)ego trpi...  ;D


Marcel

#6
Citace od: Colonel32 kdy 30.06.2008, 11:14:22
Linhi pred rokem mel jen par sedejch kostek, ja pred trema rokama mel jen 8 rytiru... U nekterych veci holt staci se jim nejaky cas intenzivne venovat...

Apropo, proc se vlastne uvadi Linhi jako priklad cloveka, ktery stavi mega hrady?
Colonelovo (L)ego trpi...  ;D



Omlouvám se ;), uvedl jsem ho jako Linhi...(atd) protože Peter mluvil ;) o tom jesli nebyl jeho hrad inspirace.

Marcel

Tak skřeti prozatím!! vyhráli.Vypálili ,vyvraždili hrad a odvedli krále (nikdo neví kam ani co s ním budou dělat) ale ještě není po všem, kralovu synovi se podařilo utéct a schovat se.Ten má v plánu zrekonstruovat hrad,shromáždit armádu ,najít a snad zachránit otce.Pokud se mu nepodaří otce zachránit plánuje velkou pomstu!!

Pár obrázků z hradu a poslední obrázek králova syna.

peter

Bomba! tak takhle nějak jsem si to představoval. Vypadá to moc pěkně a jsem zvědav jak se náš chlapeček zhostí svého úkolu a co pro nás, ale hlavně skřety připraví ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Marty713

SUPER!  :)

Hele to je dobrý, jak tak ten obr drtí mřížema ty trpajzlíky  ;D
No, když vidim ty stavebnice v pozadí, tak si myslim, že další hromada šedý by se dala ještě někde vydolovat.

Je super, že si k tomu vymýšlíš i příběh, myslím, že bez toho by to ani nešlo. Ale jak jsem to četl, doufám, že toho plně využiješ a my se budeme moct těšit na pokračování příbehu. Teď bych asi čekal, že kralevic opraví a vylepší hrad! No a pak to bude chtít i nějakou pevnost skřetů. ;)

P.S. Pláču, když čtu, jak stavitelé hrádů píší, že mají málo kostek. Jednou budu muset něco postavit a až uvidíte můj hrad JEDNA+KK snad změníte názor.

linhi

Je to moc pěkné a myslím že máš víc šedých kostek než já před rokem :-) a hlavně máš rozhodně více figů. Stavba je parádní a to obléhání také.Nejlepší je že jsi využil nové rytíře kterých se všichni zatím taknějak štítí a moc je vidět není.Tak jsem zvědav na pokračování příběhu a doufám že jim to natřou!! :-)

Marcel

Citace od: linhi kdy 30.06.2008, 12:21:46
Je to moc pěkné a myslím že máš víc šedých kostek než já před rokem :-) a hlavně máš rozhodně více figů. Stavba je parádní a to obléhání také.Nejlepší je že jsi využil nové rytíře kterých se všichni zatím taknějak štítí a moc je vidět není.Tak jsem zvědav na pokračování příběhu a doufám že jim to natřou!! :-)

Mě se ti noví líbí ze všech nejvíce. ;D ;D

Marcel

#12
Pokračování bude ale chvilku to potrvá ;)

EDIT: všem vám děkuji za vaše komentáře :) :)

Marcel

#13
Citace od: linhi kdy 30.06.2008, 12:21:46
Je to moc pěkné a myslím že máš víc šedých kostek než já před rokem :-) a hlavně máš rozhodně více figů. Stavba je parádní a to obléhání také.Nejlepší je že jsi využil nové rytíře kterých se všichni zatím taknějak štítí a moc je vidět není.Tak jsem zvědav na pokračování příběhu a doufám že jim to natřou!! :-)

Možná mám víc kostek ale nemužu nakupovat na BL a kostky beru jen z KW.. (stavebnice nerozebíram- příjdde mi to škoda ;))


EDIT: ještě přemýšlím o udělání komiksu

nesquick

Je to fakt super. :) A ta úplně poslední fotka mi příjde fakt roztomilá.  ;D
Jen tak dál. ;)

gearcs

Tobě je jen 14 a stavíš takovéhle věci? Klobouk dolů, to bych si předtím netipnul :D
Líbí se mi kombinace tmavě šedé a hnědé, je to originálnější než jenom světle šedá, s černou střechou (tak stavím já ;D ). Já proti Crown Knights nic nemám, sám jich mám něco přes 20 ;D
Paráda!!! :)

Marcel

Citace od: gearcs kdy 30.06.2008, 14:43:31
Tobě je jen 14 a stavíš takovéhle věci? Klobouk dolů, to bych si předtím netipnul :D
Líbí se mi kombinace tmavě šedé a hnědé, je to originálnější než jenom světle šedá, s černou střechou (tak stavím já ;D ). Já proti Crown Knights nic nemám, sám jich mám něco přes 20 ;D
Paráda!!! :)

Je mi 14 ;), jak už jsem několikrát psal mámě se lego líbí a tak ho kupuje bez námitek ;D.Já mám Crown Knights rytířů asi kolem 50 hlavně díky 3 šachům a těm balíčkům 2 rytíři,kostra, mrtvej kůň.

Už jsem se rozhodl a začínám dělat na komiksu (jsou prázdniny a jsem doma tak to půjde snad rychle ;) )

linhi

Jen malinký detail - ta obléhací věž,jede už otevřená k hradbě ,ale dveře se spouštěli až u hradby,aby byla osádka věže bráněna před šípy a oštěpy.Jinak fakt dobré!

Marcel

Citace od: linhi kdy 30.06.2008, 15:07:22
Jen malinký detail - ta obléhací věž,jede už otevřená k hradbě ,ale dveře se spouštěli až u hradby,aby byla osádka věže bráněna před šípy a oštěpy.Jinak fakt dobré!

to je pravda ono to nejde moc zvednout ale oni tam zatim stejne nebyly a vylezli tam az potom ;D ;D

JimB

Líbí se mi to, nejvíce asi šedé sochy nad vstupní branou a troll mixující trpaslíky mříží. ;D
Králův syn by při rekonstrukci měl přidat více střílen ve zdi, ať se jeho vojáci nevystavují nepřátelům na hradbách a mohou skřety kosit ze zálohy.

p.s. Koukám, že skřetí černokněžník vynalezl stroj času a podařilo se mu oživit T-rexe a jeho bráchu (toho ale více než nějaké dobývání hradu zajímala 6769 Fort Legoredo :))
Moje BS galerie k prohlédnutí zde

MwK

No,tak klobúk dole,tento hradík sa mi veľmi zapáčil...  :D >:D
Teda nieže by bol gigantický ako ostatné,ale práve tým,aký je kompaktný,super naaranžovaný a milí,je proste super!
A ako bolo spomenuté,príbeh a fotky sú naozaj na úrovni...
Takže MJager desať z desiatich... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

JardaL

Mladé talenty a vhodné rodinné podhoubí je třeba podporovat. Tak jen tak dál.
Stavíš moc hezky. Hlavně ať ti to vydrží co nejdéle.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

spar

mám rád lego :)))))))

blackrabbit

Citace od: Colonel32 kdy 30.06.2008, 10:39:55
S detmi, co stavi super hrady, se posledni dobou nejak roztrhl pytel  ;D
Já bych rád stavěl kdybych měl více šedých kostek  ;) , jinak hrad se mi líbí

Miketuk

Ahoj, tvůj hrad se mi taky moc líbí. Jak už tu psali tak sladění barvy je fakt pěkný. Sám mám taky nejradši crown rytíře, mam jich kolem 50+kostlivci. Zatím ale nemam moc dílku barvy gray na hrad :) a hnědý už vůbec ne, musim ňáký dokoupit. Jentak dál...už se těšim na pokračování příběhu. Jinak taky nemůžu kupovat přes BL, můžu se tě zeptat kde tady bereš slušný KW?

Džejkob

tak co dočkáme se ještě toho slibovaného komiksu, nebo už jsi ten hrad rozebral???
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

Vasan

Pokouším se taky o hrad, ale tohle se mi asi nikdy nepovede. 1. nemam tolik kostiček  :( - lego sem "znovuobjevil" nedávno ale hlavně nemám takovou fantazii a smysl pro kombinaci barev. No teď jenom sdělit hlavní myšlenku příspěvku: je to fakt nádherný

Fox666111

jasne ty máš tak málo kostek.máš hrad s hradbami 12 vysokými a bránu s věží . no ten bys taky mohl dát na kostky.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

germik

ten hrad fakt nemá chybu! a ta bitva :P. Taky du teď do castle ale je to  dosti skromné :-\  jen pár rytírů, 4 trolové, pajzlík, 2 kostlivci s koňma a (zl)obr :(. a šedý bricky na hrad? ani náhodou.
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Colonel32

no jo, tak se zase chvilku litujte, jak mate malo kostek a nemuzete nic poradneho postavit...  ::)

stavba velkych hradu je holt beh na dlouhou trat.