(Vlastní) Moje vignetty

Založil FilipS, 23.05.2010, 16:35:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Leonardo mi nějak unikl a přišel jsem na něj až teď, vážně skvělá vinětka. Bylo by pěkné, kdyby jsi udělal nějakou koláž ze všech svých vinět, aby byly pěkně pohromadě ;)

jirka


FilipS

Citace od: Luky1987 kdy 26.04.2011, 08:43:15
Leonardo mi nějak unikl a přišel jsem na něj až teď, vážně skvělá vinětka. Bylo by pěkné, kdyby jsi udělal nějakou koláž ze všech svých vinět, aby byly pěkně pohromadě ;)
Díky moc, pokusil sem se nějakou koláž udělat rozhodně se mi tam nevešli všechny, dal jsem tam jen ty co se mi s odstupem času stále líbí.



FilipS

Školník Willy
Docela jsem váhal jestli to sem dát nebo ne. Vím, že je to něco docela jiného než jsem se dával doposud. Snad to nikomu nebude vadit. Inspiroval mě školník Willy z oblíbeného seriálu Simpsonovi.

majer

Nechápu proč by to mělo někomu vadit? Je úplně přesnej :-) jen ta skotská sukně chybí :-D
Ty staré vignetty jsou stále hezké, některé jsem snad ještě ani neviděl.

FilipS

Citace od: majer kdy 29.04.2011, 22:09:12
Nechápu proč by to mělo někomu vadit? Je úplně přesnej :-) jen ta skotská sukně chybí :-D
Ty staré vignetty jsou stále hezké, některé jsem snad ještě ani neviděl.
Třeba proto, že to ani není viněta. Spíš je to figurka s podstavcem.  ;D Udělal bych to větší, ale neměl jsem tolik zelených rukou.

blackrabbit

Máš moc pěkné vignetty. Nejvíc se mi zatím líbí da Vinci  >:D. Chystáš se i na nějaký větší MOC?

germik

Nějak mi v tom výčtu chybí pokoj nerda  ;) >:(... Ten se mi zatím líbil úplně nejvíc  ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

peter

Citace od: germik kdy 29.04.2011, 23:39:05
Nějak mi v tom výčtu chybí pokoj nerda  ;) >:(... Ten se mi zatím líbil úplně nejvíc  ;)

Asi máš na mysli Leonarda že? Myslím, že to je záměrně. Vignetta Leonarda totiž není tou správnou LEGO vignettou, protože je větší.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Togaran

Citace od: peter kdy 30.04.2011, 10:12:36
Citace od: germik kdy 29.04.2011, 23:39:05
Nějak mi v tom výčtu chybí pokoj nerda  ;) >:(... Ten se mi zatím líbil úplně nejvíc  ;)

Asi máš na mysli Leonarda že? Myslím, že to je záměrně. Vignetta Leonarda totiž není tou správnou LEGO vignettou, protože je větší.

Myslím že myslí pokoj Star Wars fandy :)

A ta koláž je super! Zaujal mě Mario, nevšiml jsem si ho předtím. Trochu mě ty ručičky na sluníčku vadí, ale vypadá to super :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

peter

Citace od: Togaran kdy 30.04.2011, 10:26:19
Citace od: peter kdy 30.04.2011, 10:12:36
Asi máš na mysli Leonarda že? Myslím, že to je záměrně. Vignetta Leonarda totiž není tou správnou LEGO vignettou, protože je větší.

Myslím že myslí pokoj Star Wars fandy :)

Pokud myslí fanouška, tak je to stejně jedno, jelikož i pro tento výřez platí to samé co pro Leonarda. 8)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Měch

Máte pravdu oba dva. na vignette se SW fandou je Leonard Hofstadter  ;)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

FilipS

Peter to odhadl správně, dal jsem tam pouze viněty co dodržují 8x8.
Tady máte tři oblíbené s jinými rozměry.   :)

jirka

Ti C-3PO a R2 jsou drsní..  :o

FilipS

#254
Příběhy Kapitána Jacka Sparrow
Protože jsem fanoušek Pirátů z Karibiku a jejich vydání mi udělalo velkou radost, rozhodl jsem se udělat seriál na toto téma.
Díl 1. Trest
Jack byl vyhoštěn na pustý ostrov kde mohl buďto umřít hladem a nebo se zastřelit. Naštěstí na ostrově měli pašeráci skrýš s rumem. Právě teď Jack popíjí, vyhlíží loď pašeráků a vymýšlí zajímavější historku o svém úniku.

Mizu

ja som vo vseobecnosti fanusikom piratov, plachetnic a veci s tym suvisiacich, takze aj taketo vigneta je velmi pekna a napadita ;)

este mam jednu poznamku ku vignete s DaVincim... neviem ci uz v jeho obdovi prevladalo poznanie, ze Zem je gulata, preto neviem, ci sa tam ma globus opodstatnenie. Mozno sa vsak mylim ;D idem to skusit vyguglit...

Rhox

Koukám a přemýšlím, jak je udělaná ta škvíra na šavli? To jsou dvě grill plates proti sobě?

FilipS

Mizu: Někdo na Eurobricks psal , že ten globus tam nemá co dělat. Nic méně moc mě to netrápí, podle mě se tam hodí.
Rhox: Přesně tak jsou to dvě grill tiles.

Kiko97

Dobré.  :D To je prvý krát na tom ostrove, lebo druhý krát tam bol s tou, neviem ako sa volala.  ;D

Mizu

Citace od: Diidy kdy 01.05.2011, 20:37:00
Mizu: Někdo na Eurobricks psal , že ten globus tam nemá co dělat. Nic méně moc mě to netrápí, podle mě se tam hodí.
Rhox: Přesně tak jsou to dvě grill tiles.

Myslim, ze som aj pisal, ze ten globus sa tam hodi...  :) Keby tam nebol, napisal by som ti komentar, ze mi "Tam nieco chyba" ;) Dokonca si trufam napisat, ze je najvyraznejsim doplnkom celej vignety (podla mojho nazoru samozrejme, cim samozrejme nechcem zhodit ostatne prvy kompozicie!!)
Ja som nepozeral Eurobricks, len minule som tak uvazoval, ze asi v tej dobe este globus nemali ;D

Petronel

#260
Parádní vignetka!  ;D Krásně zpracovaná a barevná, líbí se mi i kokos, takto využitou hnědou kebuli jsem ještě neviděl  ;) ale možná mi to jen uniklo...

Těším se na pokračování příběhu  >:D

FilipS

Kontrolní místnost
Stará kontrolní místnost kdesi v Nevadě. Zde v 40. letech pozorovali vědci atomové testy. Viněta je přihlášené do této soutěže: http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=55064 . Tvoří prostředí pro chlápka v radiačním obleku.  Co se týče seriálu Příběhy Kapitána Jacka Sparrow další díl bude brzy.  ;)

kryst.off

Paráda! Hlavně radioaktivní znak  ;) Ta obrácená plate 1x4 nad podlouhlým otvorem tam drží jak? Na dobrý slovo?  :)
kryst.off

Věšák

Prohlížel jsem ostatní dílka a myslim, že většina z nich se ti nemůže rovnat... :)
Perfektní práce, ani nedokážu říct, co se mi líbí nejvíc :)

Citace od: kryst.off kdy 15.05.2011, 22:49:00
Ta obrácená plate 1x4 nad podlouhlým otvorem tam drží jak? Na dobrý slovo?  :)

Já bych řek, že to bude pomocí Pin 1/2 :)

kryst.off

No... vem si jaká je tam mezera. To by na pinu nedrželo. Ale třeba se pletu  :)
kryst.off

FilipS

Díky za reakce. Ta plate opravdu drží pomocí pinu 1/2, proto tam taky vznikla ta mezera. Jinak si opravdu netroufám odhadovat jestli se umístím, minulé kolo sem si docela věřil a nakonec z toho nic nebylo. Můj favorit je zatím Titolian: http://farm6.static.flickr.com/5221/5692027822_9193987f63_z.jpg

FilipS

Příběhy Kapitána Jacka Sparrow
Díl 2. Mapa
Jack sice přišel o Černou Perlu, ale to ho nemůže zastavit. Podařilo se mu rozluštit mapu a vydává se hledat Fontánu mládí.

Insectslayer

Jaj, rozervaná plachta je postavená opravdu věrohodně. Pěkné.

grohl

Ta plachta je vážně skvostná.

FilipS

Díky moc, sem rád, že se líbí.
Strach
Malý Franta je velký strašpytel. Když se šel jednou napít ke studni za město. Vyděsila ho i žabička.