(Vlastní) Moje vignetty

Založil FilipS, 23.05.2010, 16:35:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Díky za komentář.
Děsivý, opilý kovboj
Na EB mi v jedné diskuzi někdo vyčetl, že vše co dělám je hrozně uspořádané, a přeplácané. No tak sem popustil uzdu fantazii a udělal něco trochu bláznivého.
S výsledkem moc spokojený nejsem. Nejradši prostě dělám interiérové viněty, kde se můžu vyblbnout s detaily.

PS: Kovboj nemá představovat homosexuála, pouze osobu bez vkusu.

Ivansliz

Diidy: Další skvělá vignetta. Myslím, že 1 řekněme "negativní" příspěvek, se naprosto ztratí v té obrovské záplavě jiných pozitivních ohlasů. Tím se nenech ovlivnit a zachovej si svůj styl. Mě a dalším afolům zde, se ty tvoje "přeplácané" vignetty libí tak, jako od nikoho jiného zde. ;)

Navíc když se kolem sebe člověk rozhlédne, např. v bytě nebo jinde v interiéru, tak kolem sebe zahlédne takovou škálu různých nerovností, detailů a vybavení, že snad ani sebedetailnější vignetta nedokáže prostě zachytit z reality úplně všechno.
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

grohl

Nějak jsem delší dobu zapomínal na tuhle sekci fóra a po omrknutí posledních dvou stran musím říci, že ses probojoval do vinětářské špičky.
Kasař je moje numero uno.

FilipS

Díky za reakce.  :) Jinak přesně po měsíci, bych vám rád představil další vinětu. Protože sem poslední dobou našel zálibu ve space, je i viněta na toto téma. Formát 8x6, jako podstavec jsem použil tento pás :http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=43903
Vesmírný servis


kryst.off

Nooo... vypadá to hezky, ale narozdíl od ostatních tvých vinět nevidím žádnou pointu. Ale z toho si nic nedělej, já nejsem měřítko  :)
kryst.off

FilipS

AFOL
V Justinově vlákně vyvstala otázka, jestli jde udělat pěkná vinětka o velikosti 3x3 s minifigem. No zkusil sem první co mě napadlo AFOL co si hraje se svými UCS modely.

Justin

Super micro MF.
Čím ma vignetta menej častí, tým to musí byť zrozumiteľnejšie, ten hrajúci sa minifig to úplne vystihuje.

J.

Ešte že nemá micro Star Destroyer a nemláti ich o seba, stačí že rozbije tie figher :D

Ivansliz

Koukám, že jsi nelenošil a doháníš rychle "deficit" malých vignett (3x3, 4x4), které jsme před chvílí řešili v jiném vlákně. ;D Ta loď ze SW, se kterou si hraje ten fig, se mi opravdu moc líbí. Zase něco neobvyklého. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Rhox

Chci od tebe vidět 1x1 s dvouma minifigama!! ;D

Filipkod

Citace od: Rhox kdy 30.08.2011, 22:26:44
Chci od tebe vidět 1x1 s dvouma minifigama!! ;D

Možno keby existovali nejaké microfigy 0.5x0.5  :o  ;D
Nech vás lego sprevádza !

FilipS

Díky, no byla to taková malá výzva.
Citace od: Rhox kdy 30.08.2011, 22:26:44
Chci od tebe vidět 1x1 s dvouma minifigama!! ;D
A bez přesahu samozřejmě. ;D Ono by to šlo s přesahem, ale byla by to spíš opičárna než viněta.  ;)

Robbed


FilipS

Citace od: Robbed kdy 05.09.2011, 08:22:31
Náhodou jsem narazil na tohle :) :

http://www.flickr.com/photos/toechsner/6109923512/in/photostream
Díky, vím o tom. S Thomasem sem byl v kontaktu, požádal mě jestli to bude moct použít. Těšim se až dodělá celý hangár. :)

Ivansliz

Citace od: Diidy kdy 05.09.2011, 15:43:45
Citace od: Robbed kdy 05.09.2011, 08:22:31
Náhodou jsem narazil na tohle :) :

http://www.flickr.com/photos/toechsner/6109923512/in/photostream
Díky, vím o tom. S Thomasem sem byl v kontaktu, požádal mě jestli to bude moct použít. Těšim se až dodělá celý hangár. :)

Než jsi tu dal odpověď, tak mi vrtalo hlavou, že podobnost toho "radioaktivního" znaku asi není čistě náhodná. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

FilipS

Po dlouhé době jsem si pro vás opět připravil jednu vinětu. Protože už sem pár dní nemocný, oprášil sem Age of Empires III. Plný dojmů ze hry jsem se rozhodl postavit něco na téma španělské kolonizace.
Zvuk války

Petronel

Hustě! Jako vždy výborná práce plná skvělých drobných detailů! Kohoutek taky moc pěkný, akorát když se nad tím trošinku zamyslím, asi by neseděl vedle děla které právě spustilo  ;D Určitě už by byl někde v křoví a nebo pokud by tam přeci jen seděl a byl by to náhlý výstřel, tak by byl asi nahatý a peříčka lítala všude kolem!  >:D

Krásné dílo!

nerow

Nemám slov. Tohle je vážně nářez. Jedna z nejlepších vignett, co jsi postavil.  :o

Fifo

Krása. Ešte stvárni niečo z Age of Empires II. a bude to super. ;D

FilipS

Díky za ohlasy.  :)
Uvažoval sem i o něčem z AoE II, tu hru s velkýma přestávka hraju od jejího vzniku, tedy 10 let a ještě mě neomrzela. ;D  Hodně sem uvažoval postavit věž.


P4tr1cius

Tá hra je naozajstná klasika, jedna z najlepších stratégií. Pred veľa rokmi som tiež žhavil. Ešte tu hoď pár fotiek a idem opať zohnať inštalačné cd.

A do veže sa rozhodne pusť. Nepochybujem, že naplníš očakávania mnohých.

Fifo

Taktiež hrajem AOE II. od jeho vydania. Určite vežu postav. Bude to určite parádne.

FilipS

#321
Osud střely
Po tom co sem odprezentoval předchozí vinětu, začal jsem si hrát s myšlenkou, kam asi střela dolétla. Ta představa se mi zalíbila natolik, že jsem se rozhodl postavit pokračování. Větší fotky najdete na Flickru.  :)
PS.: Nebojte věž bude.  ;D


Justin

Háro indiána s kopiou je super, hodí sa perfektne k tej hlave.
Rovnako dobrý je aj golier jazdca.
Ešte sa spýtam, to je horiaci strom, alebo niečo iné? Nejak mi to tam nesedí.

J.

Luky1987

Pěkný je klečící indián, to jsem zatím asi nikde neviděl ;)

nerow

Doufám, že u věže zachováš rozměrový poměr vůči hře: panáček ve hře ku výška věže a přeneseš to do minifig měřítka. Tvá snaha na větších MOCeh vše co nejvíc zmenšovat je hrozná. Chápu, že to je zvyk z vignett. Ale ve větším měřítku to už tak nefunguje. Viz chatrč ze soutěže, nebo ještě před tím hrázděný domek.

Jinak držím palce. A doufám, že náš překvapíš. Obě věže mají potenciál na skvělý MOC.

P4tr1cius

Tak toto sa ti podarilo. Naozaj veľmi pekné a pestré. Oveľa lepšie ako predchádzajúci kanón. Akurát tá noha kľačiaceho vojaka (zadná) by nemala byť naopak?

FilipS

Díky za moc za všechny reakce.  :)

Justin:
Má to být hořící palma.
Nerow:
Nejsem megaloman, moje stavby nikdy nebudou o velikosti. Za chatrčí si stojím, to měřítko byl účel a odvíjelo se od střechy. Pořád mi přijde lepší malá, technicky originální chatka než větší tuctovka. Navíc tam zafungovala perspektiva, takže to ani extrémně nebije do očí.
Hrázděný domek to je něco jinýho, to byla hrůza, ale né kvůli velikosti.
U té věže stejně celý rozměr určí střecha, obzvlášť jestli se pustím do kulaté. ;)
P4tr1cius:
Heleď máš přavdu, ale tak to berme jako patu.  ;D

grohl

Výborná práce u obou vinět. Klečící voják a hlaveň kanónu zaujaly moje oko u první, hořící palma a peří na kopí u druhé.

gearcs

Osud střely je můj favorit, koukám, že se u tebe zaběhl nový prvek - klečící minifig - že by odteď tvoje poznávací znamení?   :)

Blake

Dobré nápady, např. ta guma u krku je super  ;D