Nové ISD ?

Založil ass, 12.12.2005, 17:29:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ass

Při brouzdání na brickshelfu jsem narazil na toto a toto. Vypadá to na nějaké "středně" velké ISD pro minifigy! a na druhém obrázku je Jabba's Sail Barge. Jindroushi nemáš nějaké podrobnější info ?

J_BOB

no tusim ze je uz oficialne ze jabba sail barage bude a to ISD asi tiez ale je mozne ze je to aj nejaky chytak  ::) neviem inak co si mam o nom myslet. najprv je to fajn, ale potom ta nerealnost rozmerov....som v rozpakoch  :-\
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

myth

Citace od: J_BOB kdy 12.12.2005, 17:31:05
no tusim ze je uz oficialne ze jabba sail barage bude...
Správne tušíš, je to oficiálne.

Citace od: J_BOB kdy 12.12.2005, 17:31:05
... a to ISD asi tiez ....
ISD bude tiež. V lete.

Citace od: J_BOB kdy 12.12.2005, 17:31:05
ale je mozne ze je to aj nejaky chytak  ::)
Žiaden chyták ;D .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Police collector

Jojo ale neradujte se - doporučuji si přečíst (klidně si to zvěčte) to je co v té hvězdičce u obrázku ISD. Nur in Lego shop ! Takže v ČR opětovně utřem pusu. Také cena 4470Kč v přepočtu není zrovna z laciného kraje...
Terminated.

J_BOB

no ten isd je urobeny diven. som si to este raz pozrel poriadne a poodklopei je tam podobna vec ako v EpV kde bol hore Darth Vader a dole najomny lovci. to je sice fajn ale pokial sa domnievam spravne tak to bol len mostik, v ziadnom pripade cele ISD. ono by to potom totiz bolo mensie nez millenium falcon co je absurdne pac millenium falcon v EpV pristal na ISD a potom uletel aj s odpadom ;) njn je to divne...ale na kocky a minifigy to bude super, a ak konecne vyhram to BINGO tak to kupim ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

J_BOB

inak vsimli ste si ze v tom jabba sailbarage je vylepsena verzia desert skiff?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

J_BOB

mne sa moc nepaci ani UCS ISD. pripada mi take nezaujimave. mam radsej tantive IV (rebel blockade runner)  alew to sem uz neptri  ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Anakin

ja len stále neviem odkial to všetko beriete! ???

J_BOB

powered by Brickshelf ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

ass


Poco

Ja som mimo.  ??? Preco su tam zlti minifigovia? Nieze by som sa tomu netesil (pink sux), len nechapem.

rdk

Citace od: Poco kdy 18.12.2005, 19:48:22
Ja som mimo.  ??? Preco su tam zlti minifigovia? Nieze by som sa tomu netesil (pink sux), len nechapem.

Já tam žádný žlutý figy (kromě Leie) nevidím...

Poco

Citace od: rdk kdy 18.12.2005, 19:51:27
Citace od: Poco kdy 18.12.2005, 19:48:22
Ja som mimo.  ??? Preco su tam zlti minifigovia? Nieze by som sa tomu netesil (pink sux), len nechapem.

Já tam žádný žlutý figy (kromě Leie) nevidím...
A co Skywalker a Han Solo?

EDIT: Hm, ale z okna pozera ruzova Leia (aspon tak sa mi zda).

rdk

Citace od: Poco kdy 18.12.2005, 19:52:54
A co Skywalker a Han Solo?

Aha, ty myslíš hlavy minifigů... ;D Asi jim zbyly nějaký skladový zásoby. 8)

Poco

Citace od: rdk kdy 18.12.2005, 19:55:23
Aha, ty myslíš hlavy minifigů... ;D Asi jim zbyly nějaký skladový zásoby. 8)

To sa dalo rozumiet aj inac? :D
V kazdom pripade pekna sada minifigov!

rdk

Citace od: Poco kdy 18.12.2005, 19:58:43
To sa dalo rozumiet aj inac? :D

;D

No, žlutý minifig má žlutou hlavu i tělo - např.:

J_BOB

#16
to je humus! luke / han budu zlty, leia ruzova...kam to speje? rusia kompaktibilnost kompatibilnost medzi novymi a starymi setmi , a teraz ju zabili este aj ve jednoiňm sete? inak cena takmer 90 euro ide zas nad moj "rozpocet" takze sa zatial budem moct len divat :(
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jindroush

Je to preview, ve finále bude ofcourse všecko růžový.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

Citace od: Jindroush kdy 19.12.2005, 16:10:31
Je to preview, ve finále bude ofcourse všecko růžový.
premyslam, ci sa mam tesit alebo byt este smutnejsi   :-\
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Anakin

nie,na malom obrazku vpravo je Jabba,Fortuna a Leia-ŽLTÁ

rdk

Citace od: Anakin kdy 19.12.2005, 18:21:57
nie,na malom obrazku vpravo je Jabba,Fortuna a Leia-ŽLTÁ

Jak psal J., jsou to preliminary obrázky. Všichni budou mít růžový xychty. 8)

Anakin

prečo ste my skazili den nejakímy ružovími xichtami :'(

lordvader

Btw u toho Sail Barge bude i Lando? (ten byl zatím tuším jen v Cloud City). Na kolik Jindroushi odhaduješ cenu a dorazí to i do našich obchodů? Sarlacc tam bude taky? Asi aby pekne nafoukli cenu...

chadzi

cenu mas na tom obrazku chefe - 90 EUR, takze to vynasob kurzem + koeficientem Lego Trading (1.3?) a mas cenu pro CR  ;)

myth

Keď si pozrieš obrázky tak zistíš že tam je aj Sarlacc aj Lando ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

Nikoliv Sarlac ale Sarlacíček  ;D Lando v nové přilbě ano.

Ceníky budou v lednu, koeficient LT není tak hroznej, viz letošní ceník, je to v řádu procent, prakticky se jedná o rozdíly ve fluktuaci kursu koruna/euro. Dá se říct, že máme přesně stejný ceny jako Německo.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

chces tim rict ze se umoudrili? protoze ceniky pro 2005 mely ten 'koeficient' vyssi.

Jindroush

#27
Neměly. Teď jsem to přepočítal se všema setama a letos to bylo při kursu střed 30.50 asi 107% německejch cen.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

werrac

#28
Ono se to bude tezko pocitat, rada veci byla u nas levnejsich a spousta drazsich, pri kurzu 30 a kousek, ktery byl letosnim prumernym ..............

Jindroush

Levnější než v EU 58, dražší: 92 (neznámé 1). Celkový koeficient 107%
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)