old MTT, je to neco...?

Založil B.A.X.O, 22.05.2008, 22:29:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

B.A.X.O

vlastnim prvni verzi MTT...je to vzacnejsi? myslim zběratelsky
koupil jsem to za 2 200sk. podle vas dobra cena?

i kdyz vlastně ani nevim co to je...protože MTT jsem viděl víc.
to nové, to ma 2 rady pod sebou po 4 battldroidech.
tenhle muj má na té vysouvací plošině na každou stranu 3droidy, teda 6 celkem
a pak jsem viděl ještě takové co vypadalo jako to co mam já, to staré
ale mělo to vnitřek přesne jako nová verze MTT, jenom to mělo 1 rad droidu
ale jinak presne to mělo vnitřek jako to nové, jenomže -1 rad
star wars rulezz

myth

Ach....

Sú iba 3 verzie MTT - jedna mini a dve minifig scale. Ale to si si mohol na Lugnete aj sám nájsť...

(Do budúcnosti by som poprosil o súvislé vety v príspevkoch, aby mal príspevok hlavu a pätu. Veľké začiatočné písmená viet tiež ešte nikoho nezabili.)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

vlastnim neco, zajima me cena?

Bricklink, catalog items, cislo setu, price-guided info, past 6-months sales.

Darth


B.A.X.O

já jsem jenom chtěl vědet jestli je to zběratelsky vzácnejší...podle vás
protože prý se to už nedělá...

a jestli je 2 200sk podle vás dobrá cena za to
star wars rulezz

Darth

#5
Nevím, jestli by někdo chtěl kupovat starší verzi něčeho, co vyšlo v dokonalejším provedení. Pokud set znovu nevyšel (Final Duel I, II, Jedi Defence I, II, AT-AT než vyšlo walking nebo UCSka), tak ano, cena leze nahoru spolu s tím, jak se set stává více a více nedostupný. Ale pokud Lego vydá novou verzi setu, ceny předchozí verze rapidně spadnou dolů a lidé raději kupují novou verzi - i když je pár, kteří chtějí mít všechny verze, ale to je spíš výjimka.

Set AT-TE je občas ještě dnes vidět za 3999 Kč (ačkoli se už vyprodával za polovinu kdysi). Co si myslíš, že se stane, jak v srpnu vyjden nová verze? Kolik lidí si koupí tu starou, když za stejnou cenu bude moct mít novou, dokonalejší???

Mrkni třeba na Falcona. V době, kdy vyšla, se mi moc líbila ta první verze. Ale koupil jsem si až tu druhou a tu první bych už ani nechtěl. Mno a teď UCS verze, takže původní Falcon půjde do dílů. Podobně dopadl minifigový ISD. Jak jsem si pořídil UCS ISD, minifigový putoval do dílů.

B.A.X.O

tak já chci mít všechny verze MTT...přece jsem sběratel
uz jsem si pripravil 4 000 na tu novou, pak chci ještě republic gunship, to počítam na 3 500, a AT-TE jenom když bude k dostupnosti
 rdk: Prosím piš SLOVENSKY, když to česky neumíš bez chyb. Velká písmena na začátku vět a tečky na konci už taky byly zmíněné... díky
star wars rulezz

stomcova

Dej na zkušené, jestli vydržíš se sbíráním LEGO setů budou Tě zajímat a líbit se Ti ty novější a lepší.
Už jsem taky tak dopadla a zrovna MTT jsem si pořídila v té nejnovější verzi č. 7662, set č. 7184 nesháním a set mini č. 4491 už mám rozebrán na stavění.
Batman, forever...