Slevy Lego Trading 2007!

Založil Jindroush, 26.12.2006, 18:48:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

http://www.kostky.org/akce2007.htm

Platí od zítřka, tj. 27.12.2006. Jestli někdo nesleví, tak nesleví. Jestli něco nebude, tak nebude. Jestli to nebude zítra, bude to jindy. Jestli jsem se překlep, tak jsem se překlep. Nemůžu za nic.  8)

Jestli někdo uvidí hřbitov za 700 a nekoupí mi ho... xadmin
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

***Banana.com

#1
Hřbitovy nejsou nikde v zemi ani za původních 1449,- ani za pozdějších 949,- a ještě pozdějších 729,-. Procestoval jsem před Vánoci celou zemi, a nikde ani vidu ani slechu. Konkrétně Tesco Ostrava Třebovice, Ostrava Hrabová, Frýdek-Místek, Havířov, Olomouc, Prostějov (tam jsem bral v Pompu poslední) Zlín, Brno, Jihlava, Plzeň Rokycanská a Plzeň Bory, Praha Zličín, Letňany, Skalka, Novodvorská. Ve všech těchto centrech i přilehlých Pompo/Puntanelách hřbitov 21.-22.12. nebyl.  Na Ebayi Germáni taky mají hlášky "weltweit ausverkauft", takže snad jen někde v zapadlých hračkářstvích... :'(

TomG

Takze nasi radcove nenasli. :)
Only the best can survive.

Llevelyn

Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

***Banana.com

#4
Citace od: Llevelyn kdy 26.12.2006, 19:37:53
Krchůvek mají zde  http://www.rakosnicek.cz/inshop/scripts/set.asp?level=450     a zde http://www.rumburak.cz/inshop/scripts/set.asp?Level=450  ale jestli slevní, nikdo netuší.  >:D
Takže hlídejte  8)

No, na e-shopu ne vše, co je zveřejněné, je skladem...O tom jsem se bohužel sám přesvědčil vícekrát...No, sám jeden e-shop spravuji, a tam to máme také tak :-[Na Rumburaku přímo píší, že to není na skladě, a pochybuji, že LT to ještě má a do 5 dní jim dodá...

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 26.12.2006, 18:48:02
http://www.kostky.org/akce2007.htm

Platí od zítřka, tj. 27.12.2006. Jestli někdo nesleví, tak nesleví. Jestli něco nebude, tak nebude. Jestli to nebude zítra, bude to jindy. Jestli jsem se překlep, tak jsem se překlep. Nemůžu za nic.  8)

Jestli někdo uvidí hřbitov za 700 a nekoupí mi ho... xadmin
Se zlevňováním je to složitější než to vypadá. Rozhodně mně, jako obchodníkovi, nikdo nedá zpátky všechny peníze, o které díky těmto slevám přijdu (ty zlevněné ceny jsou hluboko pod nákupní cenou). Velké obchody možná dostanou většinu zpět, my, jako malý obchod (malý obrat), jen nepatrný zlomek.

otaznik

Citace od: banana.com kdy 26.12.2006, 19:50:55
No, na e-shopu ne vše, co je zveřejněné, je skladem...O tom jsem se bohužel sám přesvědčil vícekrát...No, sám jeden e-shop spravuji, a tam to máme také tak :-[Na Rumburaku přímo píší, že to není na skladě, a pochybuji, že LT to ještě má a do 5 dní jim dodá...


Hřbitov už je mrtvá položka, takže LT už nemá ani kus.

TomG

Citace od: otaznik kdy 26.12.2006, 19:58:11
Citace od: Jindroush kdy 26.12.2006, 18:48:02
http://www.kostky.org/akce2007.htm

Platí od zítřka, tj. 27.12.2006. Jestli někdo nesleví, tak nesleví. Jestli něco nebude, tak nebude. Jestli to nebude zítra, bude to jindy. Jestli jsem se překlep, tak jsem se překlep. Nemůžu za nic.  8)

Jestli někdo uvidí hřbitov za 700 a nekoupí mi ho... xadmin
Se zlevňováním je to složitější než to vypadá. Rozhodně mně, jako obchodníkovi, nikdo nedá zpátky všechny peníze, o které díky těmto slevám přijdu (ty zlevněné ceny jsou hluboko pod nákupní cenou). Velké obchody možná dostanou většinu zpět, my, jako malý obchod (malý obrat), jen nepatrný zlomek.

Povinne vsak ty slevy nejsou ne?
Only the best can survive.

otaznik

Citace od: TomG kdy 26.12.2006, 20:07:19
Povinne vsak ty slevy nejsou ne?
Povinné nejsou, jen to, když je nemáš, ti moc dobrou reklamu nedělá...

Colonel32


Petrjr

Citace od: Colonel32 kdy 26.12.2006, 22:56:47
tak legacek uz zlevnil

A na prodejně má fyzicky k dispozici většinu (snad vše?) z toho co nabízí na netu.

Stav z prodejny co jsem si všimnul:
6208  za 649,-
8667-8670 za  199,-
8821 za 345,-
4767 za 699,-
8900-8905 za 99,-
8625 za  399,-
8757 za 499,-
8281 za 169,-
7015 za 79,-
7016 za 159,-
7017 za 299,-

Nevylučuji, že jsem se v nějakém čísle seknul.

Šejmus

aaah oooh -slint- eeeeh ty vigings sety eeeeh a mistlands jsem koupil za dvojnásobek eeeh  :o :o :o :o
Fool of a Took!

Colonel32

#12
taky jsem koupil pred vanocema Nidhogga za 600... tak si spravim chut, kdyz vemu 2 dalsi za cenu jednoho ;-)))

PS - legacek bude vyrizovat online objednavky az od 8.1., tz. kdo maji moznost, at si nakoupi v kamennem kramku jeste ted, pak uz by nemuselo byt (i kdyz odeslete objednavku dneska)

Šejmus

asi se tam pojedu podívat....
Fool of a Took!

Petrjr

Citace od: sejmus kdy 27.12.2006, 12:54:50
asi se tam pojedu podívat....
Nakolik si pamatuji, tak každý zlevněný typ tam byl v plném regálu, takže 5-6 ks od každého mají určitě přímo na krámě. Ke dni 27.12.06 11:00

Petrjr

   Tesco Letňany ani Puntanela (v areálu Tesco Letňany) zatím žádné TLC slevy nenasadily. Pokud nějaké slevy mají, tak to jsou ještě jejich vlastní, předvánoční. A v obou je jak u snědeného krámu. V Tesco je to možná dané tím, že se právě stěhují regály hraček na své původní nevánoční místo. V Puntanele jsou zase regály plné, ale samé bionicle, exo-force a podobné hnusárny. Jen sem tam něco normálního.
   27.12.2006, odpoledne

lordvader

Takže jsem provedl malý SW průzkum na Zlínsku.
Tesco (dříve Carefour) Malenovice - ze SW Lega ani h... nic
Pompo (tamtéž) - ze SW Lega jenom X-Wing s Yodou a domečkem za původní cenu 2499,-
Bambule (naproti) - ze SW Lega slevněný jenom V-wing za 245Kč
Makro (hned vedle) - ze SW Lega jenom B-wing za plnou cenu 1290,- a Tie Interceptor za 750,- a jeden kousek 7258 - Wookie Attack za 729,- (ten už tam není  ;D, putoval ke mě do košíku).
Zítra testnu ještě Interspar a Tesco v UH.

Dejv

Citace od: banana.com kdy 26.12.2006, 19:09:26
Hřbitovy nejsou nikde v zemi ani za původních 1449,- ani za pozdějších 949,- a ještě pozdějších 729,-. Procestoval jsem před Vánoci celou zemi, a nikde ani vidu ani slechu. Konkrétně Tesco Ostrava Třebovice, Ostrava Hrabová, Frýdek-Místek, Havířov, Olomouc, Prostějov (tam jsem bral v Pompu poslední) Zlín, Brno, Jihlava, Plzeň Rokycanská a Plzeň Bory, Praha Zličín, Letňany, Skalka, Novodvorská. Ve všech těchto centrech i přilehlých Pompo/Puntanelách hřbitov 21.-22.12. nebyl.  Na Ebayi Germáni taky mají hlášky "weltweit ausverkauft", takže snad jen někde v zapadlých hračkářstvích... :'(

V Brně jsi byl pouze v Tescu?  Já jedu do Brna v pátek, možná toho projdu víc. Btw neví někdo o něčem v Brně? Dik ;)

Peetrs

Já jsem se dnes nadšeně vrhl do Makra v Průhonicích. A nic... žádná sleva! :'( Snad se něco objeví po novém roce.

Colonel32

zajed si radsi do legacka. (jeste tam po me neco malo zbylo - dneska jsem si odnesl 9 krabic vikingu)

***Banana.com

Tesco ČB:

1 ks 4884 za 649,-
1 ks 4892 za 649,-
3 ks 7017 za 299,-
5 ks 6208 za 649,-
2 ks 4768 za 999,-

Jinak celkem nic. V Makru ani stopy po slevách a žádné zajímavé sety.  Pompo má inventuru, do Puntanely nakouknu zítra.

Jindroush

Pompo Opava jak u snědenýho krámu - prej všecko se samo vyprodalo před Vánocema.

Tesco Opava stěhuje regál, nic nepřeceněno, ale už nasazeny slevy. V-Wing a B-Wing, všechny 4 velký Exo, 'light side' z KK2, fotbal, jinak jsem si ničeho nevšim.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Šejmus

Citace od: Colonel32 kdy 27.12.2006, 18:56:41
zajed si radsi do legacka. (jeste tam po me neco malo zbylo - dneska jsem si odnesl 9 krabic vikingu)
zajímalo by mě jakých, volal jsem do legáčka ohledně těch slev a řekli že některé nemají tak jak jsou uvedeny (přesněji řekli 15% místo 50%) např. vikingská bárka původně na 300 a po slevě měla být za 150 podle nich (konkrétně vedoucí obchodu) za 275kč... tak nevím...
Fool of a Took!

Colonel32

ty jsem bral 3, a byly a' 159

Aki

Pardubice Grand - hračkářství Pompo - jak u snědenýho krámu, slevy sice jsou, ale celkem je v krámě asi 10 krabic Lega a šlus.  :o :o :o

Pardubice Prior - obchodní řetězec Tesco - slevy provedeny, zásoby maximální, hned jsem tam nějakou tu kačku nechal.
Tohle jsem si opsal:
Vikingové
7017 - 299,- kč
7016 - 159,- kč
Harry P
4767 - 699,- kč
4762 - 299,- kč
KK2
8778 - 379,- kč
8821 - 345,- kč
8873 - 135,- kč
8777 - 135,- kč
8875 - 329,- kč
8822 - 499,- kč
8823 - 949,- kč

Tedy slevy přesně podle ceníku. Krom toho tam měli ještě 10020 Santa Fe Super Chief
za 999,- kč, což asi sleva není, ale měli je tam.

GNOSIS

Zlín - hračkářství Pompo - stejná situace jak popisuje Aki "jak u snědenýho krámu" slevy jsou, ale v podstatě nic tam nemají jen exo, KK2. Tak vyprázdněné regály u Lega jsem ještě neviděl.

Interspar také nasadil slevy zde je větší výběr, ale Harry, Star Wars, Racers žádný, spíž jsou ty dražší sety a ty lacinější vůbec nejsou. Dokonce bylo i city 7238 za 200,-


hal1aeetus

Na Slovensku sú zľavy v každom Tescu, presne na polovicu, ako uviedol Jindrous.
A len vďaka nemu som včera zobral jeden jediný kus,čo som našiel, čislo 8823 za 1229,- Sk.
Vďaka veľkovezíre. Pretože hneď po Tvojom upozornení som trošku upravil plán služobnej cesty a obehol 5 marketov.
Ale čo som chcel povedať, je, že veľké sety boli na Slovensku vypredané už pred vianocami, takže neverim, že ešte niekde sú. Ja som tu 8823 zháňal pod stromček 21-ého a bezúspešne. Ešte že v Poprade ma jeden počkal  ;)

Šejmus

Citace od: hal1aeetus kdy 29.12.2006, 09:44:06
Na Slovensku sú zľavy v každom Tescu, presne na polovicu, ako uviedol Jindrous.
A len vďaka nemu som včera zobral jeden jediný kus,čo som našiel, čislo 8823 za 1229,- Sk.
Vďaka veľkovezíre. Pretože hneď po Tvojom upozornení som trošku upravil plán služobnej cesty a obehol 5 marketov.
Ale čo som chcel povedať, je, že veľké sety boli na Slovensku vypredané už pred vianocami, takže neverim, že ešte niekde sú. Ja som tu 8823 zháňal pod stromček 21-ého a bezúspešne. Ešte že v Poprade ma jeden počkal  ;)
jindroush je vševědoucí vezír ne ;D?do teska se kouknu i v praze cestou do legáčka takže dám vědět.....
Fool of a Took!

Llevelyn

Praha Eden.. Tesco..po nás potopa aneb zbyly tam asi 1-2 sety 8821, 8875 a 8822 a jeden otevřený 8823. Zbyl tam i jeden 4884 za 650.-

Pompo tamtéž, cena vyšší než v Tescu, pouze 8821 a 8822, ostatní slevy zanedbatelné + Bioniclehnusáci+ Knight Figures ale ne se slevou 50%

::)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Šejmus

tak jsem dnes byl v tescu na národní třídě a skoro nic tam nemají, všechno vyprodané snad krom. o 200kč slevněných creator draků, ale to mají i v legáčku, tam jsem také dneska byl a i přes telefonickou odpověď o 15%slevě tam měli všechno jako na internetu (tzn. více méně 50% viz www.legacek.cz, a všeho fůru (plné regály asi 10-20 kusů od každého(podle velikosti krabice- víc by se tam toho nevešlo)) koupil jsem jednu malou vigings loď za 150 a loď dračích rytířů z kk2 za 350kč... co se týče B-wing fighter- všechno tam měli a vypadalo to že tam ve skladu mají aspoň dvakrát tolik, po svátcích tam zas tolik lidí nechodí, takže kdo se tam chce vypravit ať se vypraví a nebojí se že nic mít nebudou
Fool of a Took!