Kačer Donald - příloha

Založil Valentin Dobrotivý, 05.05.2012, 11:52:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Valentin Dobrotivý

Dobrý den všem,

podařilo se někomu narazit u aktuálního Kačera Donalda na jiný polybag než na 30017?

VD

Johny650

Jestli je v Kačeru donaldovi zase lego příloha tak se mrknu dnes po stáncích a dám vědět. Tuto informaci jsem ani nevěděl.

Díky :)

Systematik

Citace od: Johny650 kdy 05.05.2012, 12:06:04
Jestli je v Kačeru donaldovi zase lego příloha tak se mrknu dnes po stáncích a dám vědět.
Tuto informaci jsem ani nevěděl.
Díky :)
Mohli bysme na to založit časákovou sledovací diskusi :-) .
Foto časáku:
http://www.pns.cz/import/IMG/img_KACDO120010.jpg

Johny650

Jn :)

Jinak ve 3 trafikách byl jen jeden typ lega.

Anatyt

A čo stojí ten Donald? Či tá LEGO hovadina stojí vôbec za tie prachy. ::)

Johny650

Citace od: Anatyt kdy 05.05.2012, 17:46:20
A čo stojí ten Donald? Či tá LEGO hovadina stojí vôbec za tie prachy. ::)

47kč

Systematik

Citace od: Johny650 kdy 05.05.2012, 17:50:47
Citace od: Anatyt kdy 05.05.2012, 17:46:20
A čo stojí ten Donald? Či tá LEGO hovadina stojí vôbec za tie prachy. ::)

47kč
A navíc je k tomu RoboRuka  ;D

Anatyt

Hm, to sú nejaké 2€ - to sa ešte dá.

Darth

Albert Kunovice měli 2 kousky časopisu, oba s 30017. Bohužel jim tam nezbyl ani jeden kousek po mé návštěvě.

Ojík

Tak se ti podělím o svou hořkou zkušenost. Časopis jsem zakoupil předevčírem v trafice. Hned jsem si prohlížel set a s obavami o stav balení a kostek jsem si všiml, že pytlík je takový nakrčený. Při prohlížení v autě jsem postřehl, že přibalená roboruka má vykloubený a vypadlá palec, a mé podezření dosáhlo vrcholu, když jsem doma klepáním vysvobodil pytlík z jeho křivé polohy a uviděl dlouhou trhlinu ve spodní části. Při prozkoumávání jsem zjistil, že je ještě delší, než jsem čekal, nějakých 5 cm. Měl jsem dilema, zda stojí za to jít časopis, dosud zatavený, reklamovat. Bál jsem se především o to, aby nějaká kostka nebyla ošoupaná, ačkoliv se zdálo, že se ze sáčku jako zázrakem nic nevysypalo.

Obětavá maminka měla dnes cestu kolem a zeptala se v trafice. Prodavačka měla už jen jeden časopis, kde byl přiložený polybag rovněž lehce protrhnutý a samotná ochraná fólie časopisu byla navíc roztržená. Tedy jsem se rozhodl, že nebudu večer před ránem, kdy časopisy zasílají zpět, dělat aféru a protržený pytlík přežiji, s čímž jsem se pustil do stavby. Jaké bylo mé překvapení, když jsem objevil, že jedna šedá grille má zlomenou prostřední osu. Po další poradě jsme dospěli názoru, že běžet s roztrhaným časopisem i Legem před zavíračkou do trafiky nemá smysl, ale smířit se s tím nehodlám. Jistě, je to jen blbý pytlík a jedna zničená grille, ale jde mi o princip. Časopis jsem zakoupil jen kvůli setíku a kdybych ho chtěl mít na cucky, šlápnu na něj. Zvažuji objednávku druhého časopisu přes distributora, ale říkám si, jestli by nestálo za to zkusit to reklamovat. Co si myslíte vy a co byste mi poradili? Přikládám fotky.
All work and no play make Jack a dull boy.

Colonel32

Reklamuj samotný díl přes SH.

otaznik

Citace od: Ojík kdy 09.05.2012, 20:56:34
... že přibalená roboruka má vykloubený a vypadlá palec...
To měly všechny, palec se zasunoval až po rozbalení.

A nechápu, že to tu vůbec řešíš:
- je to absolutně nezajímavý díl, který má skoro každý navíc
- pokud nemáš, reklamuj přes S@H, o tom se tu psalo už fakt hodněkrát a v několika tématech

Je to samozřejmě k naštvání, když koupíš něco poškozené, ale v tomto případě si to opravdu nezaslouží větší rozpitvávání.

Ojík

Mám dojem, že se tu nesmí postěžovat už vůbec na nic. Jistěže je to nezajímavý díl, ale to jsem přeci sám zmínil. Nejde mi ani tak o něj jako o princip. Kdyby byl pytlík zatavený, řešit to nebudu. Tady bylo ale poškozené balení a od toho logicky díly uvnitř. Děravou krabici bys taky nekoupil. Z toho důvodu nevím, zda má smysl do toho tahat S@H, když je na vině jasně dopravce. Ani si nejsem jistý, zda by to jako reklamaci uznali, když to není jejich chyba. Kontaktovat distributora kvůli takové maličkosti je vážně asi zbytečná práce, ale našel jsem poškození i na jiných kostkách a ten set je prostě znehodnocený.
All work and no play make Jack a dull boy.

Bard

Díky za tenhle tip. Set potešil mě i mého syna (časopis dceru - to jen pro úplnost).

Scatman

Tak jsem dneska koupil dva kousky pro naše kluky - hned si to po obědě složili. 34+1 kostička za 47 Kč ujde. Díky za tip.

nikita79

děkuju za tip,včera jsem letela hned do trafiky a čekal tam na me posledni časak...holky mely radost a za tech pár kaček supr..a k tomu jedna kostička navíc:))))

juraj

Tak po dlhsej dobe vydanie 10/12 dorazilo aj na SK. Roboruka zvlast zabalena a Lego MISB ako sa patri.

killco

Citace od: juraj kdy 10.06.2012, 10:37:30
Tak po dlhsej dobe vydanie 10/12 dorazilo aj na SK. Roboruka zvlast zabalena a Lego MISB ako sa patri.

A skús ešte povedať v akom obchode?

juraj

Novinový stánok Kaufland Piešťany.
Predpokladám a zajtra môžem potvrdiť novinový stánok Apollo BC BA.

killco

Tak v LM to isté. Mali ich aj v tescu, tu akurát už nejaký chytráci prílohy ukradli.

- Najskôr som sa potešil že aj Slovenská verzia časopisu pristúpila k Lego prílohám, a potom pozerám, veď je to Česká.

Valentin Dobrotivý

Včera jsem zahlédl v trafice Kačera Donalda s přílohou 30010. Kdo jste to nestihl koupit před dvěma lety, tak máte příležitost ;)

danyboy

Kdyby raději dali star wars polybag.

pecco

Ktoré to bolo číslo prosím ťa ?

Valentin Dobrotivý

Citace od: pecco kdy 23.09.2012, 18:37:43
Ktoré to bolo číslo prosím ťa ?

Řekl bych, že aktuální...za starší totiž vracejí v remitendě. ;D

TUKE

Neviete ktoré číslo to je ? mohlo by to byť 20/12 ??? A je tam napísané,že mix dárku ...tak buď je tam viacej druhov stavebníc alebo viacej druhov hračiek.

pecco

V stánkoch majú 17/2012 (bez polybagu), takže možno to bude až nové číslo.

TUKE

Aha...no ja som to pozeral na press.sk a tam ponúkajú už 20/12. tak som myslel,že či to nie je to...

William

Díky moc za info, šéf mi chybí.

Valentin Dobrotivý

Mimochodem - v časopisu Princezna od téhož vydavatelství je jako příloha polybag 30105.

William