lego na Aukro

Založil blackhawk, 31.01.2012, 18:52:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Mám na Aukru jednu potíž. Nevím, jestli jsem pořádně prozkoumal tamní možnosti a možná to má spojitost s PayU (nevím, zda je to jen záležitost Aukra) a ne s Aukrem (kde jedině ale PayU musím řešit), ale existuje nějaká možnost, jak zaplatit z peněz na PayU a ne z peněz z účtu? Když vyberu možnost platit PayU, tak mi to stejně strhává z účtu.

Díky předem za radu.

tomaslambo

Na PayU musíš mít nějaké peníze, aby se z něj dalo zaplatit. Ale jiný způsob jak je tam dostat, než tím že něco na aukru prodáš a kupující ti to zaplatí na PayU účet, asi neexistuje.

Raistlin M

Citace od: tomaslambo kdy 09.02.2013, 12:01:25
Na PayU musíš mít nějaké peníze, aby se z něj dalo zaplatit. Ale jiný způsob jak je tam dostat, než tím že něco na aukru prodáš a kupující ti to zaplatí na PayU účet, asi neexistuje.
To právě mám, jinak bych se tak blbě neptal. Já tam měl asi 1500, platil jsem asi 1000 a strhlo se to z účtu a ne z PayU. Tak nevím, jestli něco nemám nastavit jinak. Pokud jsem ale zkoušel dělat nějaké změny (v něčem jiném), tak po mě chtěli poslat kopii občanky, což je dost divné. Na to jim prdím. 8)

tomaslambo

Tak to je fakt zvláštní. Přítelkyni to takhle funguje naprosto bez problému. ???

Futurion

Citace od: tomaslambo kdy 09.02.2013, 12:01:25
Na PayU musíš mít nějaké peníze, aby se z něj dalo zaplatit.

Kdepak. Přes PayU lze platit kartou, žádné peníze v PayU mít nemusí.

Petr_

vystavil jsem na aukru malou aukcičku pirátů za zajímavé ceny
http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=12295342

Minimálně se podívejte ;)
Petr
Petr