Nákup u Legáčka po internetu

Založil muzzo, 06.01.2006, 13:45:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

#30
Takže ve 14 hod jsem posílal meila se zrušením mé objednávky a ouha, místo vynadání, co jsem to za zákazníka, tak přišel v 16 hod meil o vyskladnění a doručení do 24 hod. Bohužel, ale už o tento set nemám zájem, takže až se jim vrátí, bude ještě jeden k mání. Zřejmě to není vůči Legáčkovi fér, ale potřeboval jsem to dřív (dárek), teď už mi bude k ničemu, já jeden vlastním a dva nechci.

Tento set http://guide.lugnet.com/set/4512

KLF

Citace od: Mates kdy 06.01.2006, 16:02:20
Citace od: Llevelyn kdy 06.01.2006, 15:49:06
Tak se nám tu rýsuje daląí obchod, kde asi nebudu nakupovat. prostě se mi nechce nechat vydělat lidem, kteří si mě jako zákazníka neváľí... >:D
Sem s ním... ;D ::)

Skor na Cernu listinu k Legulke s nim, ne ? ;)
Terminated.

Vasyk

Pokud já jsem obdržel meil o odeslání objednávky, tak jste ho logicky museli dostat všichni, kdo jste si 4512 objednali. A protože jsem si ho objednal o den déle než vy, tak by jste měli být upřednostněni, takže asi mají těch vlaků dost, když se dostalo i na mě. Jak jste na tom, přišlo Vám něco??

Jarmila

Dámy a pánové! Líná huba - holý neštěstí. A protože nemám hubu línou, tak jsem před chvílí zvedla sluchátko a zeptala se, jak to vypadá s mojí objednávkou z 2. 1. 2006 v 7:46, kde jsem brala další vláček 4512, dalších 10 x 4515, 1 x 4519, 3 x 4520, 5 x 4531 a pár věcí z DUPLA a ještě nějakou drobotinu. Mám vše zabaleno, připraveno, jen se na mne nedostalo 4506 - Podmořští dravci. Takže se dá předpokládat, že kdo objednával vláček, koleje, výhybky nebo křižovatky přede mnou, tak bude také uspokojen.
Přeji všem AFOLům bez výjimky radost z lega, ať už ho máme doma kyblíček nebo plný barák.  :D :D :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

sam.no

Mě už taky přišlo, že už to posílají :D

Raistlin M

Tak nám před chvílí z Legáčka volala přímo "paní Legáček", že objednávka je pro nás připravená a máme se zastavit. Takže už to taky máme. :)

Micho

Citace od: muzzo kdy 06.01.2006, 14:29:48
... vůbec nechápu kde se v Michovi bere ten optimismus. ....  :(
8)  ;)

Micho

Takže už aj ja posledný v známej rade mám od Legáčka práve čerstvo potvrdenú moju objednávku (okrem iného aj na tie vlaky 4512). Takže niekto bude mať radosť. Ja z toho neberiem nič.  8)

Takže Legáček plne funguje a zásobuje. A pokiaľ mal muzzo nejaký zlú skúsenosť, opätovne doporučujem vykonzultovať s kolektívom Legáčka. Nech sa k tomu postavia a riešia to. A tento hread nie je zlý, lebo aj Katke N. to pomôže sa zlepšovať, o čo verím, že má záujem ...  ;)

Jindroush

Já jsem spokojenej. Co jsem chtěl, to jsem dostal a to jsem si vzpoměl ani ne tejden před Vánocema... sice to nebylo Lego, ale panenka, ale to je IMO jedno...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Hmm a mě zase nic. Já jen doufám, že se mi nestane to co loni, že na mě opět zapomenou :'( :'( :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: peter kdy 06.01.2006, 19:30:30
Hmm a mě zase nic. Já jen doufám, že se mi nestane to co loni, že na mě opět zapomenou :'( :'( :'(

To vážne. Što slučilos?

peter

Hmm, tak na mě se opět nedostalo, teď mi přišla sms  :'( :'( :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mates

Citace od: peter kdy 06.01.2006, 19:38:47
Hmm, tak na mě se opět nedostalo, teď mi přiąla sms :'( :'( :'(

čoveče, ty máš pech... ::) :o

Llevelyn

Tak jak povídal můj pán a vládce, volala paní Nováčková Legáčková a moc se omlouvala, že ve firmě řádí nemoce a došlo k problémům....takže oki, dobrá věc se podařila, věrná láska / k Legu/ zvítězila.

Peter..cos objednával?? Jedu v po do Práglu, třeba ještě někde něco vyšťourám... :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Citace od: Jindroush kdy 06.01.2006, 19:29:14
Já jsem spokojenej. Co jsem chtěl, to jsem dostal a to jsem si vzpoměl ani ne tejden před Vánocema... sice to nebylo Lego, ale panenka, ale to je IMO jedno...
Nová sběratelská vášeň, slunce naše jasné? A kdy rozjedeš: "chouchou.org" ? ;D ;D ;D ;D

peter

Pouze a jenom 1x výhybky a to 2.1. (Po) v 7:01.18. >:(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Raistlin M

Citace od: peter kdy 06.01.2006, 19:45:57
Pouze a jenom 1x výhybky a to 2.1. (Po) v 7:01.18. >:(
Ty jsme si objednali dvoje. Llev se po nich ještě mrkne ;), bo za tu cenu byly dobrý. ;)

peter

#47
Hm, je ale zajímavé, že Jarmila si objednala až 45 minut po mě 5x set s výhybkami a ta má všechny >:( >:( >:( a já jsem si ještě v duchu říkal, že vemu jen jedny aby se dostalo ještě na další :'(

Velmi mě to zkalamalo, vždy jsem stál za Legáčkem ale tímhle si u mě získal velký černý

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Citace od: peter kdy 06.01.2006, 19:45:57
Pouze a jenom 1x výhybky a to 2.1. (Po) v 7:01.18. >:(

Veřejný příslib:
Pokud jinde neuspěješ a mně dorazí moje objednávka tak, jak bylo přislíbeno, tak Ti jedny výhybky přepustím.
_________________________________________________________

Poznámka pod čarou: Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán.

_________________________________________________________

Pro případné ostatní neuspokojené zájemce o výhybky říkám předem, že jedny výhybky přepustím jen a pouze Peterovi.

To máš za ty svoje krásné MOCy.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: peter kdy 06.01.2006, 19:50:44
Hm, je ale zajímavé, že Jarmila si objednala až 45 minut po mě 5x set s výhybkami a ta má všechny >:( >:( >:( a já jsem si ještě v duchu říkal, že vemu jen jedny aby se dostalo ještě na další :'(

Podobná situace tu již byla probírána při minulých výprodejích.

A možná že ta moje obr objednávka byla jen víc vidět.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

rdk

V Brně ve Sparkys měli výhybek hafo...

peter

Jarmilo, moc Ti děkuji, ale já Tě o ně nechci připravit. Jen chci upozornit na souvislosti, kterým nerozumím a velmi se mi nelíbí. Protože jediné pro mě vysvětlení je, že prostě dali přednost zákazníkovi, který si u nich momentálně objednal za větší ranec peněz a nebrali ohled na posloupnost objednávek >:(

No zítra ráno se tedy vydám na procházku a doufám, že je ještě někde najdu.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Kdybych nechtěla nabídnout, tak nenabídnu. Takže pokud neuspěješ a mně přijde objednávka kompletní, tak Ti jedny výhybky přivezu do hospody. Jsou jedny z mnoha. Ne jedny z jedněch. Výrazně mi doma chybět nebudou.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Cavelon

Citace od: Jarmila kdy 06.01.2006, 20:07:01
Jsou jedny z mnoha. Ne jedny z jedněch. Výrazně mi doma chybět nebudou.

Čo ideš doma postaviť? Nejakú obrovskú stanicu? Koľko to bude mať koľají?

peter

Dobře, dobře a já Ti slibuji, že na nový sraz se pokusím donést další svůj MOC, na kterém již skoro měsíc pracuji, když se Ti tak líbí mé výtvory :-[ :-*
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

#55
Citace od: Cavelon kdy 06.01.2006, 20:09:29
Citace od: Jarmila kdy 06.01.2006, 20:07:01
Jsou jedny z mnoha. Ne jedny z jedněch. Výrazně mi doma chybět nebudou.

Čo ideš doma postaviť? Nejakú obrovskú stanicu? Koľko to bude mať koľají?

Teď v zimě nic. To bych umrzla. Ale v létě vystěhuji hostinský sál o rozměrech opravdu opravdu velkých ("hobbby" a "sam.no" vědí) a hodlám konečně rozložit všechny koleje a vytahat všechno lego z přepravek, vyfotit a pak zase zklidit. Už jsem to měla naplánováno loni v létě, ale panímáma si zlomila nohu a já místo ní makala v rodinné venkovské hospůdce (po návratu z vlastního zaměstnání). Natrvalo to tam nechat nemůžu, kde by se tancovalo a hrál turnaj v pin-ponku nebo šipkovaná?

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: peter kdy 06.01.2006, 20:09:53
Dobře, dobře a já Ti slibuji, že na nový sraz se pokusím donést další svůj MOC, na kterém již skoro měsíc pracuji, když se Ti tak líbí mé výtvory :-[ :-*
Líbí. A srdeční záležitostí je pro mne Tvůj mlýn. To byla "láska" na první pohled.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Micho

Citace od: Jarmila kdy 06.01.2006, 20:22:07
Teď v zimě nic. To bych umrzla. Ale v létě vystěhuji hostinský sál o rozměrech opravdu opravdu velkých ("hobbby" a "sam.no" vědí) a hodlám konečně rozložit všechny koleje a vytahat všechno lego z přepravek, vyfotit a pak zase zklidit. ...

Na tie fotá sa teda teším.  ;)  A to by bol vhodný čas aj na Trains & Town party.  :D

sam.no

Tak to se Jarmilko přijedu znovu podívat. :D ;D

betakaroten

Citace od: Micho kdy 06.01.2006, 19:31:03
Što slučilos?
Ehm... jazyk fóra je čeština a slovenčina, takže poskytnu zdarma překlad: "Co se sloučilo?", "Čo sa slúčilo?" ;D