Nákup u Legáčka po internetu

Založil muzzo, 06.01.2006, 13:45:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

muzzo

Velice rád bych porovnal své a vaše zkušenosti s nakupování na internetových stránkách obchodu http://www.legacek.cz/. Stala se mi totiž taková nepříjemná věc. Před Vánocemi zhruba 8.12. jsem si objednal  Viking Ship za necelých 1300,- čtrnáct dní čekám až mi příjde oznámení o tom že objednávka je vyřízena a čtrnáct dní chodím kolem toho setu v kamenném obchodě. Stále nic a tak jsem se rozhodl, že již nebudu čekat a půjdu si ho koupit a ejhle smůla není na skladě. No a pak mi ještě ta nepříjemná paní(slečna) zdělila, že ani internetové objednávky nebudou vyřízeny, protože prý již nové nepřijdou.
   Nyní kdy se chvástají 50% slevami některých stavebnic jsem vyzkoušel své štěstí podruhé a čekám na Cargo Train. takže se chci zeptat jestli takovej smolař jsem jen já, nebo jestli se něco podobného stalo i Vám.   

A závěrem, jestli jste si někdo taky stihl objednat Cargo Train, než ho stáhli z nabídky, napište jestli vám došel nebo ne.
Děkuji.

werrac

Taky mam objednanej Cargo train 4512 u Legacka, u objednavky je vyrizuje se, ale zacinam mit pocit, ze jsem si ho mel sehnat jinak ..... :-). Zatim jsem se dockal jen mailu, ze vyrizeni se odklada na pristi tyden .....

Micho

Tak s tým Vikingským člnom to je fakt nepríjemné. :(

Inak ja som objednal, kým ešte tam boli (v zľave 50%), 2 ks nákladných vlakov 4512 pre brata a ďalšieho kolegu. Objednávka sa vygenerovala automaticky s tým predvianočným už neaktuálnym textom. Akurát tam bežala inventúra, tak som radšej posla dotaz, ako to vyzerá. Na druhý deň 5.1. poobede (včera) mi prišla odpoveď:
CitaceVážený zákazníku,
chtěli bychom Vás informovat o průběhu vyřizování Vaší objednávky. Litujeme, ale plánovanou inventuru se nám nepodaří dokončit ve stanoveném termínu. Vaše objendávka se začně vyřizovat nejpozději začátkem příštího týdne. Moc se za toto zdržení omlouváme.

Takže neviem, musím počkať .... Myslím si, že by bolo dobré, keby si o tom člne im napísal.  ;)

Vasyk

Já jsem si objednal 4512 - Cargo Train už v pondělí a hned zmizel z nabídky, obdržel jsem jen meil o tom, že se inventura prodlužuje a že se objednávky budou řešit po neděli, ve stavu objednávek je má objednávka v "částečném vyřízení", tak nevim. Nikdy jsem s Legáčkem neměl nejmenší problém, počkám na příští týden a uvidím.

muzzo

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 13:54:29
Taky mam objednanej Cargo train 4512 u Legacka, u objednavky je vyrizuje se, ale zacinam mit pocit, ze jsem si ho mel sehnat jinak ..... :-). Zatim jsem se dockal jen mailu, ze vyrizeni se odklada na pristi tyden .....

V obchodě měli po inventuře jen jeden set a to asi jen čtvrt hodiny, takže to jsem zvědavej jak to dopadne.

werrac

#5
No ja mam jasno, prijdou dopisy ze mame smulu :-)

Jinak neco takoveho mi take prislo, schvalne v kolik mate kdo objednavky ? Ja ji mam psanou 8-30 ........

EDIT 2: Omluva tou dobou jiz v nedeli spim, nemluve o tom ze nemam doma net : Dny jsou Ne 1.1 a Po 2.1. :-) Uz vecer 2.1. bylo ledacos stazeno z nabidky :-)

muzzo

Citace od: Micho kdy 06.01.2006, 13:56:19
Tak s tým Vikingským člnom to je fakt nepríjemné. :(

Inak ja som objednal, kým ešte tam boli (v zľave 50%), 2 ks nákladných vlakov 4512 pre brata a ďalšieho kolegu. Objednávka sa vygenerovala automaticky s tým predvianočným už neaktuálnym textom. Akurát tam bežala inventúra, tak som radšej posla dotaz, ako to vyzerá. Na druhý deň 5.1. poobede (včera) mi prišla odpoveď:
CitaceVážený zákazníku,
chtěli bychom Vás informovat o průběhu vyřizování Vaší objednávky. Litujeme, ale plánovanou inventuru se nám nepodaří dokončit ve stanoveném termínu. Vaše objendávka se začně vyřizovat nejpozději začátkem příštího týdne. Moc se za toto zdržení omlouváme.

Já jim nepsal já tam zašel a otevřel jsem si na ně ústa. A na můj dotaz ohledně vyřizovaní objednávky toho vlaku ani neodpověděli, ten text co ti přišel IMHO posílali všem.


Micho

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 13:59:55
Jinak neco takoveho mi take prislo, schvalne v kolik mate kdo objednavky ? Ja ji mam psanou 8-30 ........
2.1.2006 15:54:50

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 13:59:55
No ja mam jasno, prijdou dopisy ze mame smulu :-)
Hore hlavu. Podľa mňa sa snaží Katka tie požiadavky vyriešiť a čaruje tie sety z nekadiaľ ... Zrejme ich zaskočilo aj to množstvo reakcií. Keď to vyjde, tak vyjde, keď nie, tak sa svet nezrúti.  8)


Citace od: muzzo kdy 06.01.2006, 14:04:26
Já jim nepsal já tam zaąel a otevřel jsem si na ně ústa. A na můj dotaz ohledně vyřizovaní objednávky toho vlaku ani neodpověděli, ten text co ti přiąel IMHO posílali vąem.
Asi fakt nevedeli čo s tým. Ten text to je zrejmé, vždy ide rovnaký ...  ;)

muzzo

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 13:59:55
No ja mam jasno, prijdou dopisy ze mame smulu :-)

A to budeš moc být ještě rád.

1.1.2006 22:59:58

sam.no

Ten text napsali všem stejný.

Já jsem vlak neobjednávala, ale roné koleje a výhybky a nádraží.
Nádraží zmizelo až dýl, tak doufám, že bude.

Také jsem jim psala a nic. Ale tohle jsem nečekala, že nebudou ani odpovídat :(. Měli by si to tam spočíst a lidem napsat, že to na ně nevyšlo, aby si to mohl sehnat jinde. :(
Jestli nebudou ty koleje a výhybky, tak na ně budu fakt pěkně na..... >:(

Já mám 1.1. ve 22:12

Micho

Citace od: sam.no kdy 06.01.2006, 14:18:13
....
Také jsem jim psala a nic. Ale tohle jsem nečekala, že nebudou ani odpovídat :(. Měli by si to tam spočíst a lidem napsat, že to na ně nevyšlo, aby si to mohl sehnat jinde. :(
....

Podľa mňa sa to pokúšajú pozháňať, aby to mohli dodať. Ale či sa to im podarí ..., ťažko povedať.

chadzi

1.1. 21:48:49

nadrazi, 10x rovne, 2x vyhybky, oble + arc starfighter

tak sem zvedavej...

Micho


werrac

Takze prede mnou fronta a po me ceka uz jen na vlak Micho :-)

chadzi


Micho

Citace od: werrac kdy 06.01.2006, 14:28:04
Takze prede mnou fronta a po me ceka uz jen na vlak Micho :-)

Ja to vidím optimisticky ... 8)

muzzo

Nádraží měli včera i v regálech a vůbec nechápu kde se v Michovi bere ten optimismus. Vždycky, když tam příjdu a vidím ten chaos a protivný prodavačky tak si říkám, ještě že se stěhuj na dopadiště.  :(

Llevelyn

Jo, taky už mě se***, včera jsem tam volala a lehce zmatený prodavač mi sdělil, že tam nemám jezdit/ i když mají otevřeno pro zákazníky/, ale počkat na mail, kde mi cosi sdělí.....asi to že to není a nebude

TAK TO AŤ SI MĚ NEPŘEJOU, NAVRHUJU, ŽE TAM HROMADNĚ SJEDEM A BUDEM TAM NA NĚ VŘÍSKAT ;D ;D ;D JSEM MALÁ, ALE VZTEKLÁ SE SLUŠNÝM JEČÁKEM >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Micho

Citace od: Llevelyn kdy 06.01.2006, 14:34:58
TAK TO AŤ SI MĚ NEPŘEJOU, NAVRHUJU, ŽE TAM HROMADNĚ SJEDEM A BUDEM TAM NA NĚ VŘÍSKAT ;D ;D ;D JSEM MALÁ, ALE VZTEKLÁ SE SLUŠNÝM JEČÁKEM >:D

;D ;D ;D  Inak to by bolo škoda energie.  ;)

Raistlin M

Citace od: Llevelyn kdy 06.01.2006, 14:34:58
Jo, taky už mě se***, včera jsem tam volala a lehce zmatený prodavač mi sdělil, že tam nemám jezdit/ i když mají otevřeno pro zákazníky/, ale počkat na mail, kde mi cosi sdělí.....asi to že to není a nebude

TAK TO AŤ SI MĚ NEPŘEJOU, NAVRHUJU, ŽE TAM HROMADNĚ SJEDEM A BUDEM TAM NA NĚ VŘÍSKAT ;D ;D ;D JSEM MALÁ, ALE VZTEKLÁ SE SLUŠNÝM JEČÁKEM >:D

A to jsi nedodala, že ti ten prodavač řekl, že by se mohl jít podívat, ale že se mu nechce a že by ti stejně nic neřekl, ikdyby něco věděl.

werrac

Citace od: Llevelyn kdy 06.01.2006, 14:34:58
TAK TO AŤ SI MĚ NEPŘEJOU, NAVRHUJU, ŽE TAM HROMADNĚ SJEDEM A BUDEM TAM NA NĚ VŘÍSKAT ;D ;D ;D JSEM MALÁ, ALE VZTEKLÁ SE SLUŠNÝM JEČÁKEM >:D

No ja bych se pridal, mam doma jeste spunty do usi :-) Jecet sice zrovna moc nemuzu, hlasivky nejak nezvladaj, ale zase jsem velkej :-) A pri te prilezitosti by jsme vyresili obchodni zalezitosti fora :-)

chadzi

raistlin to neni novinka ze ti prodavaci v kamennym obchode jsou obcas (na muj vkus dost casto) neochotni/protivni, takze se nedivim... btw uz sme to tu rozebirali

sam.no

Citace od: Micho kdy 06.01.2006, 14:20:53

Podľa mňa sa to pokúšajú pozháňať, aby to mohli dodať. Ale či sa to im podarí ..., ťažko povedať.

Tak o tomhle bych trochu pochybovala. :-\

Leguán

Citace od: Micho kdy 06.01.2006, 14:20:53
Podľa mňa sa to pokúšajú pozháňať, aby to mohli dodať. Ale či sa to im podarí ..., ťažko povedať.

Tak by to raději měli rovnou na rovinu říct, protože část toho, co jsem si objednal ještě je i jinde a postupně mizí. Jestli napíšou až za týden, že už to není, zbytečně si mě tím naštvou a příště budu kupovat věci rovnou tam, kde je uvidím, a ne dělat jednu velkou objednávku u legáčka.

muzzo

Jak říkám, mně nechali před Vánocemi vycukat čtrnáct dnů a pak se mi ani neomluvily.  >:(

Llevelyn

Taky si myslím, mohli to spočítat a prohlédnout objednávky ..mají po inventuře, takže musí přesně vědět, kolik čeho mají. Prostě česká klasika, oni jsou nad věcí a zákazník má smůlu.

Většina z nás objednávala 1.1., v den kdy vyvěsili slevy, ještě nás o tom informovali mailem. Za chvíli některé položky zmizely z nabídky / asi se vypařily../ takže musí vědět, že zboží už je vyprodané/rezervované. Ergo kladívko...kašlou na kompletaci rezervací. Asi se tam v pondělí vypravím, ať vím, co tedy mají v obchodě na regálu.

A než zjistíme co tedy pro nás je či není rezervováno, tak jinde vyprodají slevy a jsme nahraní.  :( >:(
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Leguán

Citace od: Llevelyn kdy 06.01.2006, 15:36:00
Za chvíli některé položky zmizely z nabídky / asi se vypařily../ takže musí vědět, že zboží už je vyprodané/rezervované.

Taky se vám zdálo, že vám ty položky mizí pod rukou? Mě se stalo u třech setů, že jsem na ně kliknul, asi 20 sekund je prohlížel, a když jsem dal vložit do košíku, tak zmizely. Buď byl obrovskej zájem a spousta současně nakupujících, nebo se fakt někam vypařovaly.

Na druhou stranu ještě budu možná rád, protože jeden z těch třech vypařenejch setů jsem pak koupil jinde, a možná to bude to jediné, co budu nakonec z legáčkovy objednávky mít...  :(

Llevelyn

Tak se nám tu rýsuje další obchod, kde asi nebudu nakupovat. prostě se mi nechce nechat vydělat lidem, kteří si mě jako zákazníka neváží... >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Mates

Citace od: Llevelyn kdy 06.01.2006, 15:49:06
Tak se nám tu rýsuje daląí obchod, kde asi nebudu nakupovat. prostě se mi nechce nechat vydělat lidem, kteří si mě jako zákazníka neváľí... >:D
Sem s ním... ;D ::)

betakaroten

#29
Citace od: pn kdy 06.01.2006, 15:46:33
Citace od: Llevelyn kdy 06.01.2006, 15:36:00
Za chvíli některé položky zmizely z nabídky / asi se vypařily../ takže musí vědět, že zboží už je vyprodané/rezervované.
Taky se vám zdálo, že vám ty položky mizí pod rukou? Mě se stalo u třech setů, že jsem na ně kliknul, asi 20 sekund je prohlížel, a když jsem dal vložit do košíku, tak zmizely. Buď byl obrovskej zájem a spousta současně nakupujících, nebo se fakt někam vypařovaly.
Tomuhle se říká ""inventura online"" - za provozu vyškrtávali věci, co už nejsou na skladě ::) . Mnohem líp by to dopadlo, kdyby si to poznamenali bokem, pak na chvíli stránky vypnuli (text "inventura, probíhá aktualizace nabídky"), vyškrtali to všechno najednou a nakonec spustili aktuální. Anebo ještě lépe - kdyby dělali inventuru průběžně: při každém potvrzení objednávky odečetli zboží i z počítače (jako to dělá Honza d'Málozvlkahostiny nebo Legulka)