Slevy Leden 2006

Založil Jindroush, 03.01.2006, 12:24:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

lordvader

#90
Nevím, jestli to někoho bude zajímat, vlastně to není sleva, ale konečně jsem se utrhl v neděli z práce a zajel do Zlína do Carefouru, do místního Pompa.

Slevy - mají tam SW Yodu za 1800
Mezi slevama jsem tam zahlídl ještě to NASA Mars vozítko (ale už ne cenu) - nic moc.

Zajímavé spíš byly další sety, co tam byly na prodej, kdyby náhodou už nebyly k sehnání - měli tam za 999 Santa Fe lokomotivu a po 999 asi 3 vagony k ni (kus za 999). Krabic tam je spousta, i když nejsou ve slevě. Možná ještě by někoho mohl zajímat set Star Wars Millenium Falcon (za původní cenu, bez slevy).

Jo a ještě tam měli V-wing - docela jsem čuměl, jsem zapoměl, že má vyjít v lednu.

tazzy

Citace od: lordvader kdy 30.01.2006, 17:55:50
Nevím, jestli to někoho bude zajímat, vlastně to není sleva, ale konečně jsem se utrhl v neděli z práce a zajel do Zlína do Carefouru, do místního Pompa.

Slevy - mají tam SW Yodu za 1800
Mezi slevama jsem tam zahlídl ještě to NASA Mars vozítko (ale už ne cenu) - nic moc.

Zajímavé spíš byly další sety, co tam byly na prodej, kdyby náhodou už nebyly k sehnání - měli tam za 999 Santa Fe lokomotivu a po 999 asi 3 vagony k ni (kus za 999). Krabic tam je spousta, i když nejsou ve slevě. Možná ještě by někoho mohl zajímat set Star Wars Millenium Falcon (za původní cenu, bez slevy).

Jo a ještě tam měli V-wing - docela jsem čuměl, jsem zapoměl, že má vyjít v lednu.

V Pompu Opava je to to samé až na ten MF a V-wing

Millan

Vcera OD Tesco Letnany v jednom z hrackarstvi (ne ve Sparkys,ale kousek dal,v tom velikem,bohuzel nevim jmeno :-[ ;D) videno 2*4402 Sea Riders za 399,-

Dickie

Citace od: Millan kdy 02.02.2006, 21:07:17
Vcera OD Tesco Letnany v jednom z hrackarstvi (ne ve Sparkys,ale kousek dal,v tom velikem,bohuzel nevim jmeno :-[ ;D) videno 2*4402 Sea Riders za 399,-

v Puntanele?
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Millan

Pravdepodobne...Je to tam nejvetsi hrackarstvi...Sice neuplna informace,ale lepsi nez zadna  :)

Leguán

Dneska jsem se tam byl podívat, ale pokud nejsem slepý, tak už je neměli.

Leguán

Citace od: Leguán kdy 18.01.2006, 20:31:42
Modrá vanička 4496 má 1.000 kostek, ale jsou tam i slopes a plates, takže to vychází na 3.666 objemových jednotek celkem. Při ceně 350 Kč je cena 9,55 hal/o.j., neboli jedna kostka 2x4 vyjde na 76 haléřů.

Nebo je ještě možnost spočítat výhodnost přes hmotnost. Při ceně 349 Kč a hmotnosti 1216 gramů to vychází na 287 Kč/kg Lega.