Slevy Leden 2006

Založil Jindroush, 03.01.2006, 12:24:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Citace od: pn kdy 18.01.2006, 21:59:04
Rákosníčkovi si koukám taky moc nedělaj starosti s doporučenejma cenama... No aspoň píšou "běžná cena" a ne natvrdo "doporučená cena" jako pan Scandimex...

Doufám, že je kvůli 6 Kč nehodláš srovnávat se scandimexem...

Leguán

Citace od: sam.no kdy 18.01.2006, 14:40:18
duplo žlutý box 5353 - dost kusů = po slevě 350kč

Ještě doplním průměrné hodnoty i k téhle žluté Duplo vaničce: je v ní celkem 137 kostek, tj. jedna kostka vyjde na 2,55 Kč. Obsažené kostky zabírají celkem 673 objemových jednotek, tj. průměrná kostka má 4,91 o.j., a cena za jednu o.j. je 52 haléřů, takže kostka 2x4 vás vyjde na 4,15 Kč.

Micho

#62
Jistý nejmenovaný člověk mi poslal mail:

Objevil jsem nový set o kterém se ani nikde nepsalo že by byl  - kdyžtak prosím napiš že v POMPO Bílá Labuť mají V-wing a že stojí 498Kč. Na tomtéž místě mají také: Wookie Catamaran, ATR 170 a General Grievous Chasing. Rovněž jsem tam zahlédl jedno balení zahnutých  kolejí po 280. Další dvě balení měli v prodejně Pultanela na Zličíně. Také za 280Kč. V Bílé Labuti mají i Milenium Falcon avšak není zlevněný. "

ADMIN: Takhle to je lepší...

Llevelyn

#63
Globus Zličín, ještě několik  balení Creator modrý box za 350.-, Duplo hasiči, formule,  a Studios s vlkodlakem.

Globus CČM jen Duplo ferrari,HP..,  NBA a technic..viz níže/výše. Žádný box po 350.-

Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jindroush

Dnešní nákupík v Globusu. Koukali na mě docela divně  ;D ;D ;D
A zase nic není pro mě...  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Petrjr

Obranná věž v nepotrhané krabici. To nebude žádný z Globusů v Praze.  To vím jistě.  ;D

Llevelyn

Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Dickie

Nedostanete se někdo z Pražáků do Pompa? Já se tam dostanu až v úterý, pokud do Čakovic neudělali Pompo, což asi neudělali, že...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

ottta

Není to chyba 7418 za 499 Kč? Kde to mají? Na stránkách Pompo jsem to neviděl.

Llevelyn

tyto info mi volala Jarmila, vybílila Pompo Příbram. Já jedu vybílit Prahu ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

muzzo

Kdyby někdo viděl 7414,7418 a koupil mi je, tak budu jeho velký dlužník.

Radecek

Tak vam dekuji za dobre informace. Dneska jsem si na Zlicine v Globusu koupil 3 boxy kostek 4496 (posledni - tedy pokud se jim jeste neco nevali ve skladu). Kdybych necetl kostky.org, nikdy bych se tak levne k zakladnim kostkam nedostal.

tazzy

#72
v pondeli vyrazim do obchodů po Opavě, tak uvidime co objevim, ale myslim, že to moc velká sláva nebude, protože u nás toho až na pár vyjímek nikdy moc není :( :'(

Llevelyn

Právě jsem se vrátil z hradu...

jsem z Prahy zpět, slevy tam dorazí až po neděli..jestli vůbec.
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

#74
Citace od: Llevelyn kdy 20.01.2006, 20:34:18
Právě jsem se vrátil z hradu...

Než Llevelyn jela do Prahy, telefonicky jsme si ověřili, že zboží mají. Nějak nechápu, že realita je jiná. Asi jsme si s dámami na telefonu nerozuměli. >:D ;D

Dickie

Jo, v Globusu v Čakovicích nějak kolem šesté ještě tři kyblíci creator 4496 (takže pokud Radecek ještě nějaký potřebuje, může na výlet), nějaký duplo formule a hasičský stanice, dva duplo vysokozdvižáky, pak hafo Tříd profesora Lupina (od Haryho Fotra), něco z rytířů (ve stejně velký krabici jako Lupin), několikery 4408 a jeden pirátskej ostrov.
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Petrjr

   Praha, Tesco Letňany, kolem půl třetí v noci. Prakticky nic - jediný typ ve slevě: Podmořští dravci 4506, hodně kusů (od pohledu min. 10 ks v regále).

Llevelyn

Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

JOHN

dnes ve 12 hod. Globus Čakovice - 2 kusy modré 4496 .

edward193

dnes okolo 18 hod. Globus Čakovice - už nie sú modré 4496, ušiel sa mi posledný...

Jarmila

Citace od: Llevelyn kdy 20.01.2006, 15:50:44
tyto info mi volala Jarmila, vybílila Pompo Příbram. Já jedu vybílit Prahu ;D ;D
Citace od: Llevelyn kdy 20.01.2006, 20:34:18
Právě jsem se vrátil z hradu...

jsem z Prahy zpět, slevy tam dorazí aľ po neděli..jestli vůbec.

S mým nákupem za hubičku se to má tak, že jedinou výhodou nás venkovských je, že se tu známe osobně. Takže v pátek ráno přišel do POMPA mail, že se bude zlevňovat. Moje milé líbezné prodavačky vzaly svého soukromého mobila, naťukali zprávu "Budou další slevy na lego" a poslaly tu zprávu v 8.23 na můj soukromý mobil. A protože jsem shodou okolností toho dne byla v okresním městě na školení, zavolala jsem jim, co se bude zlevňovat. Takže za použití telekomunikační techniky jsem říkala" to beru, to beru, to beru, ...., ...., ...., .... A než jsem se doškolila, prodavačky věděly nové ceny po zlevnění. Já přijela, ještě projela regály, jestli mi něco neuniklo, vytáhla platební kartu (tu to nechtělo přečíst), vytáhla jinou platební kartu, zaplatila, hodila do auta a volala Llevelyn, že POMPO doprodává za hubičku. Je fakt, že po mém nákupu tam nezůstala krabice. Je fakt, že od každého měly - prodavačky moje zlatý - jen po 1 kusu. Je fakt, že něco z toho už máme dávno doma za plný peníz a teď se rozmýšlím, koho obdaruji tím zlevněným legem. A předem říkám, že z Orientu nedám nic, to máme jen jednou.  ;D Za hubičku  ;D
A dá se předpokládat, že ve větších městech to budou mít skutečně až od pondělí, tam nejsou tak pružní - vybrat z regálů zlevňované sety, přecenit, opravit ceny v počítači, ...   to chce čas.
Takže vám všem legapotřebným přeji úspěšný lov ve slevových akcích. Příště se usměje štěstí na vás.  :-*

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

tazzy

Tak jsem se prave vratil z tesca Opava a Pompa, v tescu jsem nakoupil (spise rodice  ;D) 7890 za 449,- , v Pompu 4093 a 4101 obe za 299,- jinak uz tam nic tak zasadne slevneneho nebylo, nejaci bionicli, NBA stadion, par Discovery a 4+ a jeden typ Tiny Turbos (8643), ktery uz stejne mam..

Lomax

Citace od: tazzy kdy 22.01.2006, 19:17:03
v tescu jsem nakoupil (spise rodice  ;D) 7890 za 449,-

Není to trochu předražené? Nestojí 7890 dle katalogu "jen" 319 Kč?
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

tazzy

Citace od: Lomax kdy 22.01.2006, 19:34:21

Není to trochu předražené? Nestojí 7890 dle katalogu "jen" 319 Kč?

heh mas asi pravdu, 449,- (499?) stali asi letistni hasici.. ::)

Llevelyn

Slevy Pompo dnešní úlovek...Praha
4090..199,-
4401.. 79.-
4093.. 299.-
7413.. 99.-
4402..399.-

z Debenhans, Bílá Labuť..Pompo Eden neměli ani jeden kus slev. Po mě zbylo ještě pár 4402 a 4401.
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

werrac

Globus Cakovice - opet kralik z klobouku.Vcera jsem tam narazil na Hasicskou lod 7046 je jako vse ostatni ve sleve 50% .........

Hansel

Dnes jsem v Lounech (taková severočeská prdel) v Pompu koupil 4402 za 399Kč. Ani se mi tomu nechtělo věřit, tolik kostek za takovou cenu. Nic nezbylo. Ale zítra prý přijde zboží. Měli tam i 4404 za 599Kč. To chci  >:D
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Jarmila

#87
Citace od: Hansel kdy 25.01.2006, 13:46:24
Dnes jsem v Lounech (taková severočeská prdel) v Pompu koupil 4402 za 399Kč. Ani se mi tomu nechtělo věřit, tolik kostek za takovou cenu. Nic nezbylo. Ale zítra prý přijde zboží. Měli tam i 4404 za 599Kč. To chci  >:D

Já na Tvém místě bych tady nikdy nenapsala, že v obchodě mají něco za hubičku, což set 4404 za cenu 599 Kč je, a že to teprve chci. Rozhodně bych neriskovala, že bude někdo rychlejší než já. Logika věci je: zjistit slevu, koupit co chci, pokud nemám s sebou hotovost tak zamluvit, a zůstane-li v daném obchodě něco po mé návštěvě, tak teprve poté to oznámit ostatním AFOLům. Sice se může stát, že mě bude někdo úpěnlivě  ;D prosit o další návštěvu inkriminovaného obchodu - tzn. koupit slevové sety, zabalit, poslat nebo jiným vhodným způsobem doručit jinému AFOLovi. A vzhledem k tomu, že toto pro mne již jiní AFOLové několikrát udělali, tak tu samou laskavost udělám pak zase jinému AFOLovi já.
Takže bude zázrak, vrátíš-li se do obchodu a tam na Tebe bude stále čekat poslední set 4404 za cenu 599 Kč. Ale zázraky se stále dějí, třeba se jeden stane i Tobě.  ;D

Oba sety tj. 4402 i 4404 jsou skvělé, hratelné, variabilní. Máme doma oba a to dvakrát. Předloni nám je jednou přinesl Ježíšek a teď jsem je za hubičku koupila podruhé. Sice nejsem rozhodnutá, že si je doma necháme, ale nekupto, když je to tak laciný.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Hansel

Citace od: Jarmila kdy 25.01.2006, 15:17:35

Já na Tvém místě bych tady nikdy nenapsala, že v obchodě mají něco za hubičku, což set 4404 za cenu 599 Kč je, a že to teprve chci.

Je to blbost to napsat, uznávám, ale já byl nadšením bez sebe :D V pátek tam budu stepovat od rána, tak jsem zvědavý, jestli tam nějaký AFOL bude a popereme se >:D

Jinak ta loď je opravdu skvělá, kupuju si sety spíš na dílky, než na to, abych je měl složené, a tady jich je opravdu mnoho.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Jarmila

Citace od: Hansel kdy 25.01.2006, 19:48:45

V pátek tam budu stepovat od rána, tak jsem zvědavý, jestli tam nějaký AFOL bude a popereme se >:D

Jinak ta loď je opravdu skvělá, kupuji si sety spíš na dílky, než na to, abych je měl složené, a tady jich je opravdu mnoho.

Až v pátek? To mají inventuru zítra?

Tvé nadšení chápu a pro příště pamatuj: Jak jde o lego za hubičku - neznám bratra AFOLa ni sestru AFOLku.  ;D Bližší košile než kabát. (Ano teto Kateřino! další česká přísloví viz Saturnin)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!