Slevy Leden 2006

Založil Jindroush, 03.01.2006, 12:24:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Vydyndal jsem z LEGO Trading seznam položek, které dali do slevové akce. Nemusí být u každého obchodníka vše, cituji:

Citace
Co se tyce slev - prikladam seznam vsech polozek, ktere by mely byt zlevneny ale mam jedno male upozorneni - nemohu 100% zarucit, ze vsichni obchodnici budou mit vse dle seznamu zlevneno, obcas to zalezi na jejich skladovych zasobach a muze se stat, ze dane zbozi nezlevni - i kdzy se tomu tak casto nedeje , protoze konkurence se tlaci navzajem....

Tak si vlezněte sem: http://www.kostky.org/akce2006.htm a doufejte, že ještě někde něco bude  ;D (Jedna Hagridova bouda by se mi sem asi ještě někam vlezla, jo?  ;))
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

bradavicky hrad za 50% zni docela lakave...

sam.no

Tak když ho někdo uvidíte víckrát, tak já bych jeden brala, plosíííím.

Llevelyn

Bradavický hrad beru taky.. ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

werrac

A kdyby nekdo z Vas omylem narazil na vetsi pocet vlaku 4511, nez o jaky by mel sam zajem, tak bych jeden nebo i dva za tech 1734,50Kc/ks vzal :-) Diky

J_BOB

neviete, preco je teraz ten novy HP hrad? ten stary sa mi zdal vacsi a krajsi  ::)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

chadzi

no aby z toho vytriskali vic to je jasny  ;) btw ty dva hrady se daji kombinovat a pak to vypada trosku jako hrac (vice sten)

nevidel ho nekdo v Praze nebo v Brne? Ja dneska vyrazim do terenu tak dam vedet jestli neco uvidim

edward193

Dnes som bol v Sparkys v Prahe a maju tam akurat zlacnene kolajnice, vyhybky a zeleznicne krizovatky o 50%. A maju tam hrozne moc domcekov "Bonanza", ale nezlacnene...

muzzo

Ano mohu potvrdit, právě jsem tam volal.  ;D

chadzi

tak hlasim z pruzkumu:

lego klimtel praha - absolutne nic, slevy jakoby neznali...
pompo v debenhams - jeden nakladni vlak 4512, jedno nadrazi + nejaky designer sety, jinak nic
o sparkys praha tu psal edwards, takze akorat ty vyhybky (3 ks)

HP neni absolutne nikde...

Jindroush

Citace od: chadzi kdy 04.01.2006, 18:56:12
HP neni absolutne nikde...

No, někde asi jo, protože nejmenovaný štastlivec pro mě má Hagridovu boudu a já pro něj Hogwart's Castle  ;D (A byly poslední, takže je to zbytečný se ptát kde  8))
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

rdk

Citace od: chadzi kdy 04.01.2006, 18:56:12
HP neni absolutne nikde...

V Brně ve Sparkys je pár Chroptících Chýší, nějaký busy a lupinovy třídy. Vše 50% off. Takže něco je. 8)

chadzi

ja nemel na mysli obydleny zatacky, ale hlavni mesto  ;D ;D ;D

rdk


chadzi

ja sem Bukucentrista :D

Llevelyn

Tesco Zličín, jeden kus nádražíhttp://guide.lugnet.com/set/4513 za 975.- :(, jinak vymetýno >:(
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Mates

Řekl bych, že
Praha Zličín - Tesco - nic, InterSpar - už nic >:D
Praha Galerie Butovice Hypernova - nic
Praha Galerie Butovice Bambule - jedno nádraží 4513
Praha Anděl Carrefour - nic
Praha Anděl Pompo - nic

Citace od: edward193 kdy 04.01.2006, 15:50:21
A maju tam hrozne moc domcekov "Bonanza", ale nezlacnene...
S tímto nemohu souhlasit. Nejsou sice ve slevě 50% a více, ale nejsou za katalogovou cenu 1759,-Kč, ale stojí cca 1495,-Kč. Je to levnější dokonce než u Legáčka...
http://lego.legacek.cz/vila-bonanza-budovy+dp36327/

chadzi

tak hrad je muj  8) timto chci podekovat Police Collectorovi ktery i kdyz na nej mel zalusk mi ho prenechal a dal tip kde maji posledni. dik moc!

GNOSIS

Tak mohu potvrdit že Zlín-Malenovice Carrefour - nic (jen ke každému setu dárek na informacích, nevím jaký :D), Bambule - nic.
Pouze Pompo ano, kde zbyl jeden 4511 a werrac se raduje protože jsem jej koupil pro něj. ;D
Jen je divné že 4108 Křižovatka ve tvaru T je za 260,- a 4110 Rovné trasy za 130,-. ::)

Police collector

#19
V labuti mají poslední nákladní vlak.

CENSORED
Terminated.

TomG

Tak Sparkys v Praglu na mustku koleje vymeteno, meli jen 2 ks krizovatek jinak nic.

Tech Bonanz tam meli aspon 50 po celem obchode.
Only the best can survive.

Jindroush

Pompo Opava:

1ks 4512
hromada Blijonykle a rytířů
2ks Chroptící chýše
1ks Hagridova bouda
nějaký Belville
2ks Yoda po 1900.-
hromada Designer

Tesco Opava:
4+ Piráti
hromada Designer
jinak prd  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

werrac

POMPO Hostivar, Eden:

Vyprodej sports, neco z HP, neco pro mensi a nejmensi jinak zeleznicni a City bida ............ Jen v Hostivari meli dva vlaky HP za beznou cenu cca 1800 ktere jsem jinak uz dlouho nevidel /nez se nekdo zepta obycejne, nemotorizovane :-)/

werrac

#23
Tesco  !!! SKALKA !!! dnes cca 10-00 :

Nadrazi 4513 - 949Kc - odhad 3-4ks
Jerab 4514 - 369Kc - odhad max 2-3ks

Nove dodano do regalu asi rano, pouze mi bylo hlaseno co maji, proveden maly nakup a ja se tam nedostanu, sedim v praci 20km za Prahou :-)

TomG

Jak sem vcera byl ve sparkys v praze na mustku, tak sem vzal 3 ks oblych koleji za 279, jedny si necham a tudiz dve baleni jsou na prodej. Po dotazu prodavacky, uz dalsi asi nebudou. Takze zajemce kontakt do posty.
Zbyly jim tam jak jsem uz psal 2 krizovatky a ty uz tam asi nebudou.
Only the best can survive.

Honza D.

Můžu koupit 2ks Hadrigovy boudy (4754), máte-li někdo zájem, dejte vědět co nejdříve.

Cena je 724Kč (tj. ta 50% sleva, kterou tady inzeroval Jindroush) + poštovné jako na vlkovi, tj. 40Kč při platbě na účet nebo 84Kč na dobírku. Cokoliv z vlka samozřejmě možno přibalit  :D.
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Honza D.

Citace od: Honza D. kdy 06.01.2006, 17:42:16
Můžu koupit 2ks Hadrigovy boudy (4754), máte-li někdo zájem, dejte vědět co nejdříve.

Nakonec jsem koupil 3ks (v děčínském Tescu), jedna už je zamluvená.
Mají tam ještě za 50%:

4662 Duplo Pošta za 329Kč
7046 Hasiči za 589Kč
4507 Prehistorické vobludy za 599Kč (ale ty mají asi všude)
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Dickie

Dneska kolem půl páté odpo měli jednu Hagridovu boudu v Pompu u smíchovského Carrefouru

Pls nepotkal jste někdo Duplo Pickup za půlku, tj. bratru za 160 káčé? My v pondělí v litoměřickém Sparu zaspali a teď už ho nikde nemůžu najít
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Honza D.

S tím duplem 4684 si to nepamatuju přesně, ale mám pocit, že jsem ho dnes večer v Děčínském Tesu viděl. Mám ho koupit? Jeden?

Z Dupla jsem tam také určitě viděl 4662 Pošta za 329Kč (sleva 50% z 669Kč). A koupil jsem si krávu s ovcí (4658) za 60Kč  :).
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Dickie

Citace od: Honza D. kdy 06.01.2006, 23:13:11
S tím duplem 4684 si to nepamatuju přesně, ale mám pocit, že jsem ho dnes večer v Děčínském Tesu viděl. Mám ho koupit? Jeden?

Z Dupla jsem tam také určitě viděl 4662 Pošta za 329Kč (sleva 50% z 669Kč). A koupil jsem si krávu s ovcí (4658) za 60Kč  :).

poštu dostal Kuba k Vánocům od mý ségry a hospodářský zvířata jsem za 64,50 koupila dneska taky ;)
Kdy se dostaneš do toho Tesca? já bych se ještě v pondělí dokázala dostat na další konec Prahy, tak ať se nedublujeme... pokud Ty pořídíš, samozřejmě bych se nikam s kočárkem netloukla, po dnešku toho mám tak akorát
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.