City farm - 4899

Založil Věšák, 29.04.2009, 13:51:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Věšák

tak nějak sem úplně nevěděl kam to napsat...no, snad to tu nebude vadit, ale:
Du si takhle dneska do školy kolem trafiky a co nevidím...Medvídek Pú s lego farm setem...  :o
Tak sem si ho hold musel koupit...cena dle mého není nijak přemrštěná (set je velikostně srovnatelný s takovými jako čaroděj, policista, hasič atd...které mají v legáčku za 59,-Kč), časopis i se setem stojí 53,-Kč a navíc tento set sem ještě nikde neviděl....a ještě máte časopis pro mladšího sourozence nebo svého potomka :)

Řekl bych, že lepší přílohu si pro časopis nemohli vybrat :) (rozhodně je to lepší než nějaký plastový blbinky :) )

maeror

Díky za tip, hned běžím do trafiky!!!  ;)

S.t.a.l.k.e.r.

Tento časopis je dostať aj SR, cestou domov sa pozriem do stánkov. V každom prípade vďaka za info.

peter

#3
Tak i já děkuji za informaci. Traktůrek se už hřeje i u mne doma.

To jsem zvědav kdo z něj postaví nějaký pěkný alternativní model ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

LORD 99

Je to pěkný traktůrek, taky ho už vlastním ;)

Colonel32

a podle BL price guide info to může představovat docela zajímavou investici...

http://www.bricklink.com/catalogPriceGuide.asp?S=4899-1

linhi

V Jihlavě v City parku - bral jsem 3 kusy a ještě 6 jich tam je.......

S.t.a.l.k.e.r.

Odkaz pre Slovensko, ani v čísle 4 a ani v aktuálnom čísle 5, ktoré prišlo do stánkov včera, žiadne Lego nie je, iba lacné plastové kraviny.  :P

nesquick

No,tak to jdu zítra do města.  :)

Věšák

Citace od: linhi kdy 29.04.2009, 19:33:59
V Jihlavě v City parku - bral jsem 3 kusy a ještě 6 jich tam je.......

Na to pozor...tam bych honem letěl....jinak bude pozdě :)
U nás v trafice jsem to kupoval někdy kolem poledne...a ve tři to tam už nebylo....

Citace od: peter kdy 29.04.2009, 17:01:58
To jsem zvědav kdo z něj postaví nějaký pěkný alternativní model ;D

Tak sem se pokusil no....má to bejt traktůrek s takovim tim nástavcem na orání vzadu :)

Miketuk

Citace od: Colonel32 kdy 29.04.2009, 18:10:19
a podle BL price guide info to může představovat docela zajímavou investici...

http://www.bricklink.com/catalogPriceGuide.asp?S=4899-1


Souhlasím C32, ale tím, že je teďka u Medvídka, tak cena si myslím o něco klesne, protože jich bude více k mání, ale ne tak aby se prodělalo.

gearcs

Tak jsem taky neodolal, je to celkem fajn set :) Teď už zbývá jen nějakému děcku udělat radost tím časopisem...

Hana129

Dík za info, ale chudáci děti co Medvídka Pú a jeho kamarády milují a těší se na nové číslo a nedostane se na ně!!
Tak jim tam nechejte na stánku aspoň ten časopis.  ;), ať není tolik slziček.
( i když, na druhé straně, aby to trafikantky znova nezpeněžily)


Jinak v časopisu je i kupon na výhru dalších Lego stavebnic pirátů.  ;)

William

Co si pamatuju, tak ja bych svemu diteti ten casopis nekoupil, uz nekolikrat meli aferu s jedovatymi prilohami. Ale todle musim mit :)

Colonel32

Tak 4899 už se na BL dá snadno koupit pod 10 usd, Kanal se svými 30 kusy to celkem žene dolů...

olihope

neviete, tak da sa to zohnat niekde na SK ?
dakujem
Ahoj, mam rad lego :)

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: olihope kdy 03.05.2009, 17:55:45
neviete, tak da sa to zohnat niekde na SK ?
dakujem
V stánkoch nie, slovenské číslo má inú hodnotnú plastovú prílohu.

olihope

aha, idem totiz to o par dni do Ostravy, myslite ze to budu mat v nejakom obycajnom novinovom stanku ?
Ahoj, mam rad lego :)

Colonel32

Otázka je, do kdy to bude v prodeji, tz. kdy vyjde nové číslo. Pak už to nebudou mít nikde.

Jarmila

Jeden kousek Medvídka Pú s traktůrkem jsem zakoupila v pátek 1. 5. v Berouně na nádraží normálně v novinovém stánku. Ale je třeba pořádně hledat. Mají časopisy naskládané tak, že je vidět jen název a lego je skryto. Navíc v regálu až úplně dole, takže jsem musela ohnout hřbet. Ale co by bláznivý(á) AFOL(KA) neudělal(a) pro pytlíček s legem.  ;D
Časopis vychází jednou měsičně, tohle je číslo 5, takže se dá předpokládat, že by mělo na pultech vydržet alespoň další tři týdny, pokud ho ovšem neskoupí Afolové dřív. Konkrétní datum dalšího čísla, které půjde do prodeje, jsem v časopise nenašla. Buď jsem špatně hledala nebo tam prostě fakt není.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

Citace od: Colonel32 kdy 29.04.2009, 18:10:19
a podle BL price guide info to může představovat docela zajímavou investici...

http://www.bricklink.com/catalogPriceGuide.asp?S=4899-1

Hmm... tak nakonec asi ne. Místo toho, aby udělali kartelovou dohodu na 14.95 tak se budou přebíjet. Např. Ravenhorn zlevňoval, protože odpoledne byl ještě nejlevnější kanál.

Ravenhorn

To víš já to zlevnil z důvodu toho, že jsem to měl na stejno s Kanalem, ale on to pak zase o fous zlevnil a to nemluvím o novém prodejci z Čech co to teď nasadil ještě níž.
Castle, Pirates a Star Wars.

Honzik

Ano ten prodejce jsem já, ale doby kdy bude nákup ve Wasserman shopu zajímavý ještě přijdou...

5o

Citace od: Stalker kdy 03.05.2009, 18:29:44
Citace od: olihope kdy 03.05.2009, 17:55:45
neviete, tak da sa to zohnat niekde na SK ?
dakujem
V stánkoch nie, slovenské číslo má inú hodnotnú plastovú prílohu.
Ja som vôbec nenašiel tento časopis. Ponúkali mi všeličo iné ako napr. Macko Pusik a Macko Puf. No a to som som prešiel asi 20 stánkov, tak ak to niekto kúpi na Slovensku, tomu blahoželám. Ale ak by sa našla ochotná duša v ČR zakúpiť mne a možno aj niekomu ďaľšiemu a odoslať, to by som uvítal. Keď už ste toľko vyhrali v tom hokeji, to by mohla byť parádna náplasť na športovú strunu.
P.S. Samozrejme to nechcem zadarmo.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Nesľubujem, možno nejaké časopisy s prílohou budem mať. Kto by mal v SR záujem, nech mi pošle správu.

Věšák

#25
Citace od: Jarmila kdy 03.05.2009, 23:13:06
Jeden kousek Medvídka Pú s traktůrkem jsem zakoupila v pátek 1. 5. v Berouně na nádraží normálně v novinovém stánku. Ale je třeba pořádně hledat. Mají časopisy naskládané tak, že je vidět jen název a lego je skryto. Navíc v regálu až úplně dole, takže jsem musela ohnout hřbet. Ale co by bláznivý(á) AFOL(KA) neudělal(a) pro pytlíček s legem.  ;D
No,já teď šel po Synkáči (praha) a jen tak nakouk do druhý trafiky než sem to koupil a tam to taky ještě maj...pořádně schováný(kouká jen nápis) ale maj :) tak blízko bydlící: máte šanci :)

honzik: ten doktor co ho tam prodáváš je taky u medvídka?? ??? (Já se ptám jen kvůli tomu, že u něj máš fotku sáčku...no a ten traktůrek byl taky v sáčku :) )

GNOSIS

Tak kdo nechce hledat po trafikách a chodí do Kauflandu, tak tam ho taky měli, u nás cca 8 kusů.

5o

Dnes mi to nedalo a skúsil som navštíviť predajne zahraničnej tlače v BA na Sedlárskej a Obchodnej ul. Samozrejme tu nič takého nemali a ani v ďalších 10-tich stánkoch.
Už som z toho unavený a pokiaľ tu ešte niekto napíše, že si kúpil aj 4 ks, tak to beriem ako provokáciu.
Normálne mi to pripadá ako diskriminácia Slovenského čitateľa a zberateľa.
Preto lebo Lego...

Colonel32

Co vás vede k doměnce, že by Slovensko mělo mít identické podmínky jako Česká republika? Jsme sice zpřátelené (nebo bratrské země), ale stát to je jiný. To by se mohli stejně dobře vztekat i Němci, Rakušané nebo Poláci, že to je nespravedlivé, že češi mají spešl akci, a oni ne. Nakonec, když podobná akce vyjde třeba ve Francii, tak se stejně můžeme tak akorát zlobit, a nebo to draze koupit z BL.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: 5o kdy 05.05.2009, 13:12:17
Dnes mi to nedalo a skúsil som navštíviť predajne zahraničnej tlače v BA na Sedlárskej a Obchodnej ul. Samozrejme tu nič takého nemali a ani v ďalších 10-tich stánkoch.
Na Slovensku vychádza Macko Puf, čo je plnohodnotná slovenská verzia, pochybujem, že dnes sa ešte deti učia rozumieť češtine ako kedysi.