SH akce??

Založil Shi-So, 06.04.2009, 14:59:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

5o

Citace od: peki kdy 06.04.2009, 19:42:00
Ukázka z potvrzovacího mailu (ale pořád se domnívám, že jsem nic nekoupil  8)): 
     
QTY ITEM DESCRIPTION UNIT PRICE
   
       
10 B7897  PASSENGER TRAIN  CZK 121.95 
       
       
10 7897 29  Passenger Train  CZK 0.00 
       
       
10 B7898  CARGO TRAIN DELUXE  CZK 174.95 
       
       
10 7898 29  Cargo Train Deluxe  CZK 0.00 
       

 
   
 
   International Freephone:
00-800-5346-2222*

  Send an email
 

SUBTOTAL  2,969.00 
STANDARD SHIPPING  415.00 
 

 
   
  TOTAL  3,384.00  
 


Tak a kto si ešte myslí, že je to omyl?
Dámy a páni, ja vám držím palce a zatiaľ to vyzerá dobre.
Preto lebo Lego...

linhi

Ne,přijde pouze tento mail,potom už jen mail o odeslání s číslem balíku....

Vasyk

Toto přišlo v potvrzujícím mailu:

Adresa je německá.

QTY     ITEM     DESCRIPTION     UNIT PRICE
         
                  
2    B8275 29       MOTORISED BULLDOZER       EUR 189.95    
                  
                  
2    8275 29       Motorised Bulldozer       EUR 0.00    
                  
                  
2    85274BAT AAA       Free Duracell battery pack (4) AAA       EUR 0.00    
                  
                  
2    B8292 29       CHERRY PICKER       EUR 72.95    
                  
                  
2    8292 29       Cherry Picker       EUR 0.00    
                  
                  
3    B7898       CARGO TRAIN DELUXE       EUR 174.95    
                  
                  
3    7898 29       Cargo Train Deluxe       EUR 0.00    

Toto mám na stránkách v objednávce:

Adresa je česká.

      B7898       Cargo Train Deluxe      3      CZK 174.95      CZK 524.85


      B8275    Motorized Bulldozer    2    CZK 189.95    CZK 379.90


      B8292    Cherry Picker    2    CZK 72.95    CZK 145.90

        
Uvidíme....


To Hana:

Přijde mail o potvrzení a poděkování za objednávku, pak přijde mail o vyskladnění a odeslání zboží.

Ten buldozer bude ale až koncem měsíce na skladě, takže uvidíme.

Ravenhorn

Tak uvidíme, ještě se mi podařilo objednat jeden cargo train.

Ale stejně mi je divné, že to nikdo prostě nezjistí a přitom byli na to i upozorňováni a taky tu jednu cenu opravili. Jako ale pak se přeci nemůžou divit, že lidi budou objednávat jak diví. A hlavně pokuď nikomu nic nedají za tyto ceny, tak si teda udělají sami na sebe v ČR špatnou reklamu, protože jedna věc je splést se a po hodině to opravit a těm co to objednali se omluvit a druhá je den až několik dní to nechat a nezajímat se o to. To pak není férové jednání a můžem je pak nazvat podvodníky. Jestli opravdu nic nebude, tak nejen kvůli cenám dílků, ale už ani sety tam nikdy nekoupím a vypůjčím si bez svolení na své soukromé stránky obrázky a loga z jejich webu, jako protest a nic pak nezmůžou.  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.

Hardegon

Ale neni to stejné jako u těch dílů? Taky mohli psát: sorry, ale předchozí ceny byly špatně, nyní je máme opraveny.

Podle mě by to mělo dorazit podle potvrzených objednávek. Ke stornování snad neni, krom jejich vlastní blbosti a omylu vedoucímu ke ztrátě, žádný důvod...

Hana129

Všimli jste si v těch objednávkách, že ke každému objednanému vláčku, ještě vždy dostanete jeden zdarma  ;D.




Hardegon

#96
Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 20:40:55
Všimli jste si v těch objednávkách, že každému objednanému vláčku, ještě vždy dostanete jeden zdarma  ;D.


To mam ale i u 8292. To tam v předchozích dnech nebývalo u objenávek? To asi neznamená že těch kusů přijde dvojnásobek. :(

5    B8292 29        CHERRY PICKER        CZK 72.95    
                  
                  
5    8292 29       Cherry Picker       CZK 0.00    

Vasyk

Takže na S@H už mám změněno vše na EUR, dokonce za poštu 335 EUR  ;D.
Adresa je změněna také na německou a u stavu objednávky mám v popisu "contact customer support". Tak jsem jim napsal a uvidíme co mi odepíší.

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceTak a kto si ešte myslí, že je to omyl?
Toto potvrdenie generuje pravdepodobne nejaký automat, to však neznamená, že tovar bude doručený. Zmluvný vzťah - kúpa - bude potvrdená až po prevzatí tovaru, dovtedy môže ktorákoľvek strana od zmluvy odstúpiť...
Ak vám naozaj prídu objednané sety za tie symbolické sumy, budem vám gratulovať ku šťastiu, ktoré postretne človeka maximálne tak jednou za deset let.  ;)

V tomto threade sa riešila morálka. Napriek tomu, že všetci vieme o chybných cenách, asi nikto necíti výčitky svedomia z dobrej kúpy na úkor TLC.

5o

Omyl, ja cítim výčitku svedomia, a hneď niekoľko:
Keď SH vie o chybných cenách už niekoľko dní, tak prečo jednoducho nezablokuje stránku.
Prečo vytvárajú SH, ktoré je automatizované a keď sa stane chyba tak sa skoro nič nedeje. Ja si môžem myslieť, že majú výpredajnú akciu na zastaraný model, veď vlaky už budú PF. A kto neskúsi a neriskuje ten nemá. Dobre sa mi to píše, keď ani nemôžem poslať objednávku. A to je asi moja najväčšia výčitka, a určite nie som sám, kto by naozaj chcel takéto ceny aspoň raz za 10 rokov. Ale triezvo si myslím, že z toho nič nebude, ale ak náhodou bude, tak kto to neskúsil môže banovať.
Pokiaľ nemá TLC výčitky za predajné ceny, ja nemám výčitky z ostatných výhodných nákupov.
Preto lebo Lego...

Ondra

Citace od: Hardegon kdy 06.04.2009, 20:42:29
Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 20:40:55
Všimli jste si v těch objednávkách, že každému objednanému vláčku, ještě vždy dostanete jeden zdarma  ;D.


To mam ale i u 8292. To tam v předchozích dnech nebývalo u objenávek? To asi neznamená že těch kusů přijde dvojnásobek. :(

5    B8292 29        CHERRY PICKER        CZK 72.95    
                  
                  
5    8292 29       Cherry Picker       CZK 0.00    
Tak to je jasná známka, že na S@H úřaduje šotek.Myslím si, že zítra čeká zaměstnance S@H perný den  ;D .

vasek

Jen taková zvídavá otázka, jaké máte nejnižší číslo objednávky, já mám 2572706.

linhi

Ceny už jsou v normálu

vasek

A teď jsem zvědav co bude dál  :o.

Peto

Som slepý alebo už to opravili?

Jarmila

Tak na upozornění, co se děje na S+H, jsem se prokousala tímto tématem skoro ke konci a na S+H registrací. A než jsem to doregistrovala, tak se objevily normální české ceny. No aspoň mám hotovou registraci, kdyby zase náhodou se děly nějaké cenové nepřístojnosti.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

S.t.a.l.k.e.r.

co dál ... nic dál !!!  máte na pamiatku screenshoty, nie?  >:D

vasek

Citace od: Stalker kdy 06.04.2009, 21:48:53
co dál ... nic dál !!!  máte na pamiatku screenshoty, nie?  >:D
I tak se to dá brát, ale rád bych dostal nějaký vysvětlující mail či dopis.

Hardegon

Ted myslím, že by se tu pro zajímavost hodila ta anketa (odebral jsi: 1 set ; 2sety ; 3 sety) aby jsme měli představu. ;D

Ale stejně nechápu, proč by to neměli posílat? Reálný důvod neni. Třeba to byla neohlášená nezveřejněná slevová akce a výprodej. Za chyby si můžou sami. Kdyby to tam dali opačně (vyšší ceny), taky by pak nevraceli peníze, že to spletly. :P

Ale uvidí se v následujících dnech, co si na nás vymyslí za výmluvu. Tak to sem prosím pište, at víme všichni, jak to je.

vasek

Na druhou stranu, před sedmi týdny jsem jim přes jejich web posílal reklamaci a stále čekáááááám a čekáááám. Takže možná ani mail nedorazí.

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceI tak se to dá brát, ale rád bych dostal nějaký vysvětlující mail či dopis.
Nuž... pri kixe takýchto rozmerov by sa naozaj patrilo aspoň slzu uroniť, chybu oľutovať a trocha popola si na hlavu nasypať...

vasek

Citace od: Stalker kdy 06.04.2009, 21:55:10
CitaceI tak se to dá brát, ale rád bych dostal nějaký vysvětlující mail či dopis.
Nuž... pri kixe takýchto rozmerov by sa naozaj patrilo aspoň slzu uroniť, chybu oľutovať a trocha popola si na hlavu nasypať...
A teď se pozná jak moc je to seriózní firma. Neboť o peníze jde vždy až v první řadě. Škoda že namáme tu anketku. I tu korunu bych vsadil !  :'(

S.t.a.l.k.e.r.

112 príspevkov za pár hodín, nie je to rekord fóra??  >:D

Robbed

No, kdyby to bylo pár lidí, každý tak maximálně dvě krabice, tak by to podle mě i možná poslali. Ale když xx lidí bralo po 10 krabicích, tak to vidím bledě :(.

vasek

Citace od: Robbed kdy 06.04.2009, 22:01:56
No, kdyby to bylo pár lidí, každý tak maximálně dvě krabice, tak by to podle mě i možná poslali. Ale když xx lidí bralo po 10 krabicích, tak to vidím bledě :(.

Přesně tak, ale když mi jsme tak hrozně hamižní  ::).

Ondra

Citace od: Hardegon kdy 06.04.2009, 21:54:17
Ted myslím, že by se tu pro zajímavost hodila ta anketa (odebral jsi: 1 set ; 2sety ; 3 sety) aby jsme měli představu. ;D

Ale stejně nechápu, proč by to neměli posílat? Reálný důvod neni. Třeba to byla neohlášená nezveřejněná slevová akce a výprodej. Za chyby si můžou sami. Kdyby to tam dali opačně (vyšší ceny), taky by pak nevraceli peníze, že to spletly. :P

Ale uvidí se v následujících dnech, co si na nás vymyslí za výmluvu. Tak to sem prosím pište, at víme všichni, jak to je.
Ty jsi naivní až to bolí  :P .Nechápu důvod, proč by měli něco posílat(Teda kromě omluvných e-mailů.)?.Že se najde pár vy**aných čechů ::), kteří to zneužijí místo toho, aby lego informovali je další politování hodná věc.Hrát na blbího prostě nejde  :-X ...

Představ si , že jsi v jejich kůži.Posílal by jsi to za ty ceny  ??? ?

Shi-So

No, ze vyvolam takove davove silenstvi to jsem opravdu necekal ;D
Nicmene ma duvera, ze neco poslou je miziva.... :'(
Na druhou stranu, jako zakaznik ,neocekavam ,ze si z renomovaneho obchodu objednam 4 polozky a oni mi je odmitnou s tim ,ze maji u vsech blbe ceny.....
To bych si tam minimalne na ten Custommer support zavolal >:D

Hardegon

Citace od: Ondra kdy 06.04.2009, 22:05:08
Citace od: Hardegon kdy 06.04.2009, 21:54:17
Ted myslím, že by se tu pro zajímavost hodila ta anketa (odebral jsi: 1 set ; 2sety ; 3 sety) aby jsme měli představu. ;D

Ale stejně nechápu, proč by to neměli posílat? Reálný důvod neni. Třeba to byla neohlášená nezveřejněná slevová akce a výprodej. Za chyby si můžou sami. Kdyby to tam dali opačně (vyšší ceny), taky by pak nevraceli peníze, že to spletly. :P

Ale uvidí se v následujících dnech, co si na nás vymyslí za výmluvu. Tak to sem prosím pište, at víme všichni, jak to je.
Ty jsi naivní až to bolí  :P .Nechápu důvod, proč by měli něco posílat(Teda kromě omluvných e-mailů.)?.Že se najde pár vy**aných čechů ::), kteří to zneužijí místo toho, aby lego informovali je další politování hodná věc.Hrát na blbího prostě nejde  :-X ...

Někdo tu psal, že je informoval několikrát před několika dny. A oni nic. Tak asi sleva. A jak píše Shi-So, uvidíme jestli jsou solidní, uznají to a budou dávat větší pozor, nebo se budou trapně vymlouvat a stornovat.

Citace od: Ondra kdy 06.04.2009, 22:05:08
Představ si , že jsi v jejich kůži.Posílal by jsi to za ty ceny  ??? ?

V kůži velké celosvětové firmy s milionovými obraty? Jen tak bych to nenechal, ale asi bych musel...

otaznik

Chybná cena na netu je rozhodně nezavazuje k tomu to za tu cenu prodat. Pokud prokáží, že to byla chyba - což jistě byla.
Všem, kteří se tu ohání tím, že by to TLC mělo za ty chybné ceny poslat, bych přál, aby podobnou chybu udělali někdy sami. Plus bych jim přidal pořádný pohlavek.

Shi-So

Citace od: otaznik kdy 06.04.2009, 22:15:59
Chybná cena na netu je rozhodně nezavazuje k tomu to za tu cenu prodat. Pokud prokáží, že to byla chyba - což jistě byla.
Všem, kteří se tu ohání tím, že by to TLC mělo za ty chybné ceny poslat, bych přál, aby podobnou chybu udělali někdy sami. Plus bych jim přidal pořádný pohlavek.

No nerad ti beru iluze, ale pokud je na to nekdo upozornil pred par dny a neudelali s tim nic, tak si to zaslouzi vyzrat se vsi ostudou...... >:D
Opravdu nechapu, koho v ty company zamestnavaji...... ::)