SH akce??

Založil Shi-So, 06.04.2009, 14:59:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Jinak ceny sice v Eurech byly, ale údajně admin špatně natáhl německý ceník. (Ofic. vyjádření Lego S@H)

tazzy

To zas bude na Aukru vlaků a buldozerů... Já teda vzal od každého vlaku jeden, stav na mém účtě více nedovoluje ;D

Petrjr

Nejsem tam registrován. Takže ani objednávku jsem neučinil pod registrovaným jménem. Mám jen její "Order Reference Number". Dá se jen podle toho čísla zjistit stav objednávky?

EDIT: "Odrer Status" po mne rovnou vyžaduje "Sign In", ale to s tím nemá co do činění.

linhi

Tak jsem také vzal pár vlaků,na účtu se peníze jen zasekli - myslím že to stornují,pokoušel jsem se zavolat na zákaznickou linku - automat mluví česky,ale přepne vás to na ženu která mluví anglicky......

Hana129

#34
Citace od: peki kdy 06.04.2009, 16:43:22
Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 16:28:21

a máš potvrzující meil??  b) můžeš poslat k nám  ;D

Tak potvrzeno jsem to měl jenom na jejich webu. Poté mi přišli i meijly, ale potvrzení jsem v tom přímo nenašel. Když jsem se díval jako uživatel do systému v jakém stavu je moje objednávka tak mi to napsalo, že nemám žádnou objednávku. Takže asi nic :P

Tohle se mi stalo u mé druhé objednávky minulý týden.  ;)

objednávala jsem 10192 / za krásnou cenu 499,--. Platba kartou skoro proběhla, ale ten meil jsem nedostala. Tak jsem se  telefonicky dnes informovala a ptala se jak to tedy je. Takže pokud není potvrzena objednávka meilem včetně čísla atd., peníze samozřejmě vrátí, ale Lego nedojde, potrzovácí meil dojde, až po nějakém zjišťění stavu skladu. 
Takže šanci mají jedni z prvních, co již to potvrzení mají.

Na S+H už mě chlap pozná po hlase  z minulé objednávky, kdy mě zas opačně platba za Lego  neproběhla a sama jsem se doma  již týden těšila nad 6212 a pak dva dny nad balíkem kostiček, že mi to Lego poslali darem.   ;D.

Asi tam jdu cinknout, ať je sranda, asi je brzo přejmenuji z lego.com na lego.šou ;D ;D :D

Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna LEGO!    Protože LEGO!  TO JE PROSTĚ ZÁBAVA!
[/b] 8)

Ondra


5o

Ja som sa zaregistroval, síce narýchlo a možno aj s pozitívnym záujmom do budúcnosti, ale potvrdzujúci mail mi ani po 30-min. neprišiel. Tak by som povedal, že škriatok v ich sieti trochu vyvádza.
Preto lebo Lego...

vasek

Přišel někomu již potvrzující mail ?

Hardegon

#38
Citace od: vasek kdy 06.04.2009, 17:06:52
Přišel někomu již potvrzující mail ?

Už ho mam. Zkusm to sem dát...

EDIT:
This email is confirmation that we have received your order placed on 06/04/09. Your order details are below.

Je tam ta nízká cena....

EDIT2:

Cena tam je vážně ta upravená. Tak myslíte že to má šanci na úspěch?

Přišlo to ještě někomu?

Miketuk

Osbně myslím, že to neprojde, protože ztráty co by TLC mělo by šla do milionů. Jen má skromná objednávka by je připravila o cca 150 000Kč. Ale uvidíme no.

Ondra

Citace od: Miketuk kdy 06.04.2009, 17:35:07
Osbně myslím, že to neprojde, protože ztráty co by TLC mělo by šla do milionů. Jen má skromná objednávka by je připravila o cca 150 000Kč. Ale uvidíme no.
Moje neodeslaná objednávka dosahuje částky tak 200 000 kč.To nemůže projít, nejsme v Rusku  ;D .

linhi

No sakra tak to bude pro vláčkaře a technikáře bomba - na nás co stavíme hrady se slevama zapomněli :-)

vasek

Chlapi vy jste se zbláznili, tohle fakt nemůže projít, kdyby to byla cca stovka nebo dvě stavebnic, ale takhle to vypadá na celý sklad. Nad tím rozhodně rukou nemávnou !!

grohl

1384 BULDOZERŮ JE SOLIDNÍ NÁŠUP

vasek

Víte jak se to říká - kdo chce moc nemá nakonec nic ! A pokud to budem objednávat po kartonech nebo rovnou kontajnerech tak nedostane nikdo nic. Alespoň se nebudeme hádat.  >:D

MwK

Citace od: linhi kdy 06.04.2009, 17:40:36
No sakra tak to bude pro vláčkaře a technikáře bomba - na nás co stavíme hrady se slevama zapomněli :-)
Tiež to neviem predýchať... ;D
Ale neboj,zabudli aj na SW,pretože AT-AT je síce za 139czk,ale keď sa dá detail,je už za 4000czk. :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Hardegon

Citace od: vasek kdy 06.04.2009, 17:42:45
Víte jak se to říká - kdo chce moc nemá nakonec nic ! A pokud to budem objednávat po kartonech nebo rovnou kontajnerech tak nedostane nikdo nic. Alespoň se nebudeme hádat.  >:D

Pravda pravda. Ale zkusit se to musí ne? Myslím že jsme v právu, jen to asi nebude tak rychlý jak by to bylo normálně...

Rewolt

Citace od: grohl kdy 06.04.2009, 17:42:45
1384 BULDOZERŮ JE SOLIDNÍ NÁŠUP
???
Dear LEGO® Customer:
We appreciate your interest in ordering large quantities of a particular product. However, in our efforts to be fair to all consumers and children who order products from us, we do have to set a limit of 5 per customer/household on certain items. If your request exceeds this limit, we will have to change your order quantity to 5 to ensure availability for other LEGO customers.

We thank you for ordering from the LEGO Company.
It's a trap!

Meduin

Citace od: grohl kdy 06.04.2009, 17:42:45
1384 BULDOZERŮ JE SOLIDNÍ NÁŠUP

To je počet dílů setu...

vasek

Citace od: Hardegon kdy 06.04.2009, 17:44:48
Citace od: vasek kdy 06.04.2009, 17:42:45
Víte jak se to říká - kdo chce moc nemá nakonec nic ! A pokud to budem objednávat po kartonech nebo rovnou kontajnerech tak nedostane nikdo nic. Alespoň se nebudeme hádat.  >:D

Pravda pravda. Ale zkusit se to musí ne? Myslím že jsme v právu, jen to asi nebude tak rychlý jak by to bylo normálně...

No jestli jsme v právu využít něčí chyby tak o tom dost pochybuju ! Skusit se to může, ale jak já říkám o politicích - když už musej z toho koryta žrát jak prasata tak ať u toho alespoň nemlaskaj.

A ještě jedna zprostředkovaná skušenost - když byl jeden čech v USA tak byla nabídka natočit si jakoukoliv zmrzlinu za 1 USD, samozřejmě toho využil a natočil si do kornoutu co se vešlo - cca 20-25 cm vysokou, jeho americký přítel na to : "jestli USA kvůli někomu zbankrotují tak kvůli Čechům".

U nás by se spíš řeklo "nic se nemá přehánět"- osobně jsem přesvědčen, že nedostaneme nic - objednávka za 200000 když sety stojí do 200 Kč je na mně moc silný kafe. A to jsem obchodník - jen s jinými podukty.

Shmade

Našla by se nějaká dobrá duše, co by mi ke své objednávce za tyto fajn ceny přihodila jeden buldozer a cherry picker? Mám jen visa electron, takže mám smůlu. Díky moc, kdyžtak PM.

Ondra

Citace od: Meduin kdy 06.04.2009, 17:50:34
Citace od: grohl kdy 06.04.2009, 17:42:45
1384 BULDOZERŮ JE SOLIDNÍ NÁŠUP

To je počet dílů setu...
Ale počet všech objednaných setů bude velice podobný.Což je částka kolem 9 milionů kč :-X .

Tohle projít, tak jde lego do kytek  ;D .

vasek

Lego do kytek nepůjde, jen odpovědnému pracovníkovi nedají nějaký čas odměny ( a nebo mu dají - padáka), ale my dostanem akorát mail kde bude velmi často "sorry".  ;D

Hardegon

Citace od: vasek kdy 06.04.2009, 17:54:09
Citace od: Hardegon kdy 06.04.2009, 17:44:48
Citace od: vasek kdy 06.04.2009, 17:42:45
Víte jak se to říká - kdo chce moc nemá nakonec nic ! A pokud to budem objednávat po kartonech nebo rovnou kontajnerech tak nedostane nikdo nic. Alespoň se nebudeme hádat.  >:D

Pravda pravda. Ale zkusit se to musí ne? Myslím že jsme v právu, jen to asi nebude tak rychlý jak by to bylo normálně...

No jestli jsme v právu využít něčí chyby tak o tom dost pochybuju ! Skusit se to může, ale jak já říkám o politicích - když už musej z toho koryta žrát jak prasata tak ať u toho alespoň nemlaskaj.

U nás by se spíš řeklo "nic se nemá přehánět"- osobně jsem přesvědčen, že nedostaneme nic - objednávka za 200000 když sety stojí do 200 Kč je na mně moc silný kafe. A to jsem obchodník - jen s jinými podukty.

Hmm. Máš pravdu že jsme vypočítavý mrchy. Ale tohle se čas od času stává. Tak holt uvidíme. Třeba nám to LEGO pošle, ale pak zase zdraží příští rok aby to nahrabali zpátky.

A obhajoba ani argument to neni, ale politici se řídí spíše heslem: ,,Proč nebejt svině, když jsme u koryta."

vasek

Pokud budou v Legu opravdu velmi dobře naladěni tak bych možná věřil tomu, že každému objednávajícímu pošlou jeden kus z těch "slevněných". Já osobně bych tohle hodnotil jako velmi vstřícný přístup, ale stejně tomu nevěřím.  :'( :'(

grohl

Tak potvrzení obejdnávky dorazilo a na druhou stranu...konečně máme objednáno Lego za výrobku :D

Ondra

Citace od: vasek kdy 06.04.2009, 17:58:19
Lego do kytek nepůjde, jen odpovědnému pracovníkovi nedají nějaký čas odměny ( a nebo mu dají - padáka), ale my dostanem akorát mail kde bude velmi často "sorry".  ;D
Jen aby nám lego po té zkušenosti S@H raději nezatrhlo  :P .Ani bych se mu dvakrát nedivil.

Využívat chyb druhých to nám jde nejlépe  :-\ .

descale

Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 16:22:35
Mě platba a úplné ukončení objednávky nedošlo...  ;) a dnes jsem řešila zrovně něco podobného.
Takže objednáno nemám  ;D ,peníze jsou bloklé na kartě  taky  a Lego nedojde. 

U mě je to stejné, závěrečná fáze objednávky nedokončena, peníze na kartě jen bloklé. Jsem zvědav, jestli se štastlivci setů dočkají.:) Pamatuji si, že jednou udělalo podobnou chybu O2 s telefonem Nokia 5310 a taky bylo takové nákupní šílenství. :D

linhi

Mám potvrzeny 2 ze 3 objednávek........

grohl

Mně by ke štěstí stačila ta první hned ze soboty-2X (AT-AT, Buldozer a Cherry picker)