SH akce??

Založil Shi-So, 06.04.2009, 14:59:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Shi-So


maeror

Jsem zvědavý, kolik pak budou chtít zaplatit  :D

Shi-So

Citace od: maeror kdy 06.04.2009, 15:19:34
Jsem zvědavý, kolik pak budou chtít zaplatit  :D

V objednavce ja je 586,- i s postovnym....
Vic ani tuk, nezodpovidam za chyby v jejich ceniku.... >:D

Hardegon

Pokud to tam je uvedený, je to jejich chyba. Cena je daná. :D Takovímto způsobem kamarád koupil flashku za asi 200. Opravdová cena 1500. ( vdobě kdy 4GB flash disk byl revoluční vynález :D )

TomB

A není to dodatečnej apríííl????
Jinak za cenu 189,- mají buldozer 8275 ;D ;D.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

peter

Citace od: Shi-So kdy 06.04.2009, 15:24:48
Citace od: maeror kdy 06.04.2009, 15:19:34
Jsem zvědavý, kolik pak budou chtít zaplatit  :D

V objednavce ja je XYZ,- i s postovnym....
Vic ani tuk, nezodpovidam za chyby v jejich ceniku.... >:D


Přesně tak! takže jsem zvědav, jestli to fakt dojde ;D ;D ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

už jste si objednali RC vlaky?




Shi-So

Uz ano a ten buldozer taky..... ;D

TomB

Já taky, buldozer 1x, 8292 1x a train RC deluxe set taky 1x ;D ;D.
A kdyby mě naúčtovali plnou cenu, tak mám docela dost screen shootu, takže mě můžou říct kulový ;)
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

S.t.a.l.k.e.r.

Páni, nechcem vás sklamať, ale nákup nie je jednostranný úkon, cenu vám nemusia a zrejme ani nebudú akceptovať...

Ondra

Citace od: Stalker kdy 06.04.2009, 16:05:47
Páni, nechcem vás sklamať, ale nákup nie je jednostranný úkon, cenu vám nemusia a zrejme ani nebudú akceptovať...
Já si také myslím, aby se pak nedivili kolik jím to odečte z karty.

Colonel32

Citace od: Ondra kdy 06.04.2009, 16:07:51
Citace od: Stalker kdy 06.04.2009, 16:05:47
Páni, nechcem vás sklamať, ale nákup nie je jednostranný úkon, cenu vám nemusia a zrejme ani nebudú akceptovať...
Já si také myslím, aby se pak nedivili kolik jím to odečte z karty.

no ten proces je mechanizovaný, takže z karty to IMHO odečte správně (tedy zlevněnou cenu)

Hardegon

Citace od: Ondra kdy 06.04.2009, 16:07:51
Citace od: Stalker kdy 06.04.2009, 16:05:47
Páni, nechcem vás sklamať, ale nákup nie je jednostranný úkon, cenu vám nemusia a zrejme ani nebudú akceptovať...
Já si také myslím, aby se pak nedivili kolik jím to odečte z karty.

Na cenu, pokud je stanovená takto, nemůžou protestovat. Ale myslim, že někdo bude mít hodně velký průšvih v práci. Asi bude velká ztráta... :P

5o

Ja si tiež myslím, že táto cena je platná. Že je iná a podstatne nižšia, tak to už je iná vec, ale v podstate ak si niečo zakúpim za takúto uvedenú cenu, tak to je zmluva ako každá iná.
Preto lebo Lego...

Ondra

Já také váhám(Škole by se lego hodilo), ale myslím si, že vám pošlou email "We are sorry" a peníze zpět.Můžete si pak nadávat komu chcete, ale lego je z obliga.

Pokud se nepletu tak na S@H neplatí česká pravidla obchodu, přece.

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceNa cenu, pokud je stanovená takto, nemůžou protestovat. Ale myslim, že někdo bude mít hodně velký průšvih v práci. Asi bude velká ztráta...
Pohybujeme sa v právnických kategóriách, smola. Samozrejme, že existuje spôsob ako to získať za tú cenu, háčik spočíva v znalosti zákona a silnom žalúdku. Screenshoty si však môžete odložiť na pamiatku...  ;D

Pre 5o: Ty si to ešte nekúpil, iba objednal... a to je podstatný rozdiel.

Ondra

Jo pokud se nepletu, tak něco podobného bylo i u mořelega.A jak to přece dopadlo? ::)

Hardegon

Citace od: Ondra kdy 06.04.2009, 16:15:41
Já také váhám(Škole by se lego hodilo), ale myslím si, že vám pošlou email "We are sorry" a peníze zpět.Můžete si pak nadávat komu chcete, ale lego je z obliga.

Pokud se nepletu tak na S@H neplatí česká pravidla obchodu, přece.

Pokud obchodůjí v ČR tak by měli ne? Myslim... ::)

5o

Nie ešte som neobjednal, hľadám totiž niekoho z ČR, kto by bol ochotný spolupracovať s mojím nákupom.
Preto lebo Lego...

Ondra

Citace od: Hardegon kdy 06.04.2009, 16:18:58
Citace od: Ondra kdy 06.04.2009, 16:15:41
Já také váhám(Škole by se lego hodilo), ale myslím si, že vám pošlou email "We are sorry" a peníze zpět.Můžete si pak nadávat komu chcete, ale lego je z obliga.

Pokud se nepletu tak na S@H neplatí česká pravidla obchodu, přece.

Pokud obchodůjí v ČR tak by měli ne? Myslim... ::)
Nevím kde jsou zapsáni, ale když to posílaj někde z Německa tak to česky asi nebude vědět.Řekl bych, že je to stejný případ jako některé internetové sazkové kanceláře.

Hana129

Tam se opravdu někdo zbláznil  ::).

Jinak máte někdo oficiální potvrzení objednávky, tzn. i potvrzujicí meil i s číslem objednávky?

Mě platba a úplné ukončení objednávky nedošlo...  ;) a dnes jsem řešila zrovně něco podobného.
Takže objednáno nemám  ;D ,peníze jsou bloklé na kartě  taky  a Lego nedojde. 

peki

Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 16:22:35
Tam se opravdu někdo zbláznil  ::).

Jinak máte někdo oficiální potvrzení objednávky, tzn. i potvrzujicí meil i s číslem objednávky?

Mě platba a úplné ukončení objednávky nedošlo...  ;) a dnes jsem řešila zrovně něco podobného.
Takže objednáno nemám  ;D ,peníze jsou bloklé na kartě  taky  a Lego nedojde. 


Ano  ;D
Tak jsem v očekávání, koupil jsem několik desítek vlaků  ;D, buldozery jsem vzal jenom 2  :o, protože fakt nevim kam bych ty krabice doma dal  :-\

Hana129

#22
Citace od: peki kdy 06.04.2009, 16:26:30
Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 16:22:35
Tam se opravdu někdo zbláznil  ::).

Jinak máte někdo oficiální potvrzení objednávky, tzn. i potvrzujicí meil i s číslem objednávky?

Mě platba a úplné ukončení objednávky nedošlo...  ;) a dnes jsem řešila zrovně něco podobného.
Takže objednáno nemám  ;D ,peníze jsou bloklé na kartě  taky  a Lego nedojde. 


Ano  ;D
Tak jsem v očekávání, koupil jsem několik desítek vlaků  ;D, buldozery jsem vzal jenom 2  :o, protože fakt nevim kam bych ty krabice doma dal  :-\

a máš potvrzující meil??  b) můžeš poslat k nám  ;D

Ondra

A ještě bych chtěl dodat, že jestli si alespoň 30 lidí "koupí "jeden buldozér za 5000 kč, tak má ztrátu okolo 150 000 kč.Ale jelikož si nikdo "nekoupí" 1  8) , tak tu můžeme mluvit o ztrátě něco kolem půl milionu.Ten co spravuje S@H si může lehnout pod vlak  :P .

Takovou ztrátu si nikdo nevezme na triko, raději ruce od toho pryč  :-\ .

Jo a ta cena je způsobena tím, že tam někdo dal omylem finské ceny, které jsou normálně v eurech.

Hana129

Neboj Ondro oni to naženou na třešních za 15,84 Kč/ks  ;D, ty se zaručeně za tu cenu budou prodávat po kilech  ;)

vasek

Ahoj, myslím, že počítat škodu můžeme jen velmi těžko, ale že to bude v milionech je asi všem jasný. Obávám se, že nikdo z nás (pokud již neobdržel potvrzení) se objednaného zboží nedočká. A pokud to někdo s tvrdou povahou bude řešit právně, tak jsem zvědav na výsledek.

Ondra

Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 16:39:20
Neboj Ondro oni to naženou na třešních za 15,--  ;D, ty se zaručeně za tu cenu budou prodávat po kilech  ;)
;D ;D A panáčkem za 100  ;D

Petrjr

No, tak jsem to také vyzkoušel. Žádná kvanta. Kusové věci. Kam bych to dal.

Platba kartou byla obratem v bance "autorizovana". Tak uvidíme.

peki

Citace od: Hana129 kdy 06.04.2009, 16:28:21

a máš potvrzující meil??  b) můžeš poslat k nám  ;D

Tak potvrzeno jsem to měl jenom na jejich webu. Poté mi přišli i meijly, ale potvrzení jsem v tom přímo nenašel. Když jsem se díval jako uživatel do systému v jakém stavu je moje objednávka tak mi to napsalo, že nemám žádnou objednávku. Takže asi nic :P

grohl

Tohle tam bylo už od soboty, upozorňoval jsem je mailem, na špatné ceny u AT-AT a ostatních a opravili dnes ráno jen AT-AT. Jejich blbina.