Kamenný LEGO shop - Bratislava

Založil MasterWindu, 26.08.2008, 17:58:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MasterWindu

Kamenný obchod LEGO a Modely, Vlastenecké námestie, Bratislava

Ďalej skladom rôzne modely /aké Vás len napadnú/ zn. Burago, Mondo Motors, Maisto a Revell


Dark ages forever ...

S.t.a.l.k.e.r.

Uz to s tym internetom nie je celkom pravda, ma svoj vlastny web: www.lego-modely.sk.
Sam majitel je zberatel Lega, viac krat som ho v predajni nasiel skladat Technic...  ;)

Skyder

#2
Citace od: Stalker kdy 20.09.2008, 19:54:16
Uz to s tym internetom nie je celkom pravda, ma svoj vlastny web: www.lego-modely.sk.
Sam majitel je zberatel Lega, viac krat som ho v predajni nasiel skladat Technic...  ;)
Keby len Technic :D a hovoril ze doma ma i city a mnozstvo inych serii :D fajn chlapik dalsi dovod preco nenakupovat v TESCO a pod.. Samozrejme nehovorim o 50% zlavach :D

EDIT: K internetu: tuto stranku mam v popise asi tri mesiace-to je cas od kedy o nej viem. Ma ju nastarosti jeho syn, cize nie vzdy to musi byt "aktualizovane do hodiny".. 
Skyder

Skyder

Citace od: Stalker kdy 21.09.2008, 17:44:03
Jasne, je to fanusik Lega (a jeho zena a deti tiez), inak by to pri tej cenovej politike nerobil. Dobre sa s nim diskutuje o starsich setoch, tie nove ho nejak nenadchynaju. Ci sa vsak u neho oplati kupovat, no, nie som si isty... Keby mal rovnake podmienky ako jeden nemenovany obchodny retazec (Tesco)  ;D, potom by som chodil kupovat vacsinou len k nemu.
Ked si pozres jeho ceny a ceny TESCA, jeho su vzdy nizsie. Horsie je to s akciami ktore robi tesco, tam sa uz oplati viacej tesco.
Skyder

S.t.a.l.k.e.r.

Oproti obchodu ma ceny nizsie asi o 7%, kupoval som u neho starsie kusy ktore uz na Scandimexe neboli. Este asi pred rokom mal Turbo Clone Tank, Mos Espa Podrace, Jabbas Sail Barge, UCS X-wing a dalsie. Obcas nieco vytiahne na pult aj zo sukromnej zbierky, tieto sety vsak nemaju krabicu, inak su v 100% stave.

A co ten Lego domcek na zaciatku Race? Minuly rok som tam bol tri krat ale vzdy boli bud na poste alebo bolo zatvorene z inych pricin.

Anatyt

Citace od: Stalker kdy 21.09.2008, 18:57:11
Oproti obchodu ma ceny nizsie asi o 7%, kupoval som u neho starsie kusy ktore uz na Scandimexe neboli. Este asi pred rokom mal Turbo Clone Tank, Mos Espa Podrace, Jabbas Sail Barge, UCS X-wing a dalsie. Obcas nieco vytiahne na pult aj zo sukromnej zbierky, tieto sety vsak nemaju krabicu, inak su v 100% stave.

A co ten Lego domcek na zaciatku Race? Minuly rok som tam bol tri krat ale vzdy boli bud na poste alebo bolo zatvorene z inych pricin.

Zrusene. Pred rokom mi pani predaal posledne kusy, vratane RC Buggy za symbolicke ceny. Uz ich mala len hore na psochodi v izbe. Skoncila s tym - nevladala uz a bolo to nerentabilne pri Dracikovi a Tescu.

5o

Ja by som to zhrnul asi takto: Každému sa niečo iné oplatí, akcie v Tescu určite každého potešia, no porozprávať sa s fanúšikom a zberateľom Lega, ktorý ho dokonca aj predáva, je zase niečo iné. A keď má nižšie ceny ako sú doporučené, treba tam ísť a nakupovať. Ja som tam bol niekoľko krát, aj na nákupy, aj na pokec a vždy som tam bol aspoň pol hodinu. Samozrejme nemá to kažký blízko do Petržky, ale jazda MHD prípadne autom je niekedy lacnejšia ako poštovné z XY.
Preto lebo Lego...

Skyder

Citace od: 5o kdy 21.09.2008, 21:28:46
Ja by som to zhrnul asi takto: Každému sa niečo iné oplatí, akcie v Tescu určite každého potešia, no porozprávať sa s fanúšikom a zberateľom Lega, ktorý ho dokonca aj predáva, je zase niečo iné. A keď má nižšie ceny ako sú doporučené, treba tam ísť a nakupovať. Ja som tam bol niekoľko krát, aj na nákupy, aj na pokec a vždy som tam bol aspoň pol hodinu. Samozrejme nemá to kažký blízko do Petržky, ale jazda MHD prípadne autom je niekedy lacnejšia ako poštovné z XY.
Blizko neblizko, ked ja tam mozem chodit hodinu MHD pricom do najblizsieho TESCA to mam 10 minut, tak moze snad kazdy kto je z BA..
Skyder

stenky

ja som tam kupil moj 8275 Buldozer za super cenu. asi 250-300 sk lacnejsie nez v inych hrackarstvach :) a bol som taky zhavy ze na postu sa mi caka nechelo takze internet bol no-way...

relic

#9
Webová stránka http://www.lego-modely.sk je znovu funkčná (teda LEGO sekcia). Bude sa ešte dolaďovať tento víkend ale myslím, že tie najdôležitejšie informácie tam už su  ;D Trošku mi to trvalo lebo nebolo veľa času a po nočnej sa tažko pozera do monitora  :) Ceny sú kompletne zmenené na eurá aj slovenské koruny (robil som to ručne tak ak nájdete nejakú chybu tak mi napíšte a ja to opravím), doplnil som novinky ako PIRATI, CREATOR, MESTO, STAR WARS, INDIANA JONES ... no všade sa nájdu nejaké tie nové kúsky... bohužial niektoré staršie už nebudeme mať  :-[

BOB, BIONICLE, POWER MINERS budú doplnené hneď ako sa budú dať objednať. INÉ budú doplnené cez víkend (v tejto sekcií sú lego stavebnice, ktoré sa buď už nevyrábajú alebo je ich veľmi málo na založenie vlastnej sekcie).

Tešíme sa na vašu webovú návštevu  :)

za http://www.lego-modely.sk s pozdravom

Martin Pechr

relic

Citace od: Stalker kdy 30.01.2009, 13:14:49
Ešte jedna vec, zmenili sa otváracie hodiny, obchod je otvorený už od 13:00 do 16:00. v sobotu 9-12.

od 13:00 - 18:00  ;D

STARHAWK

cool, uz som sa cudoval preco stranka stale nefunguje

ked si vyhradim financie na STAR WARS model Revel Easy kit - Slave 1, tak pridem objednat :) ale najskor pren musim mat aj miesto, ktoremi dochadza - musim si dokoncit navrh police a dat to vyrobit nech mam dalsiu odkladaciu plochu

relic

Prajem pekny den,

len chcem oznamit, ze mame uz novinky ako BIONICLE, PIRATI, BOB a este zopar DUPLO a nieco aj do lega CITY atd...  ;)

taktiez sekcia "ine" uz je konecne hotova, najdete tu stavebnice, ktore su uz medzi poslednymi a dalej sa asi nebudu dat zohnat presnejsie na slovensko sa nedaju doviest...

takze len tolko

prajem pekny zvysok dna

Martin

www.lego-modely.sk

relic

Bola prerobená a spustená lego stránka s novým dizajnom a určitými novinkami a zmenami. Teraz mate vsetko po ruke, ako oznamy o novinkách, neprehliadnite sekciu, tak aj sekciu napíšte nám. Všetko v novom, priateľskejšom dizajne so všetkým doležitých ihneď po ruke  :)

Dúfam, že nás opäť navštívite  :D

Príjmam pripomienky a návrhy čo na stránke vylepšiť alebo doplniť  :)

ďakujeme www.lego-modely.sk  ;)

MasterWindu

Otvorený nový kamenný obchod LEGO v Bratislave v centre na Grösslingovej ul. č. 11 //dá sa prejisť z Kamenného nám., z ul. Dunajská podchodom a vpravo alebo z ul. Špitálska/Štúrova //.

Otváracie hodiny: Po-Pi 11:00 - 18:00, So 09:00-12:00
T.kontakt: 0903 207 992

Ceny majú odporučené podľa katalógu, niektoré so zľavami, kompletný sortiment mimo Space police a Agents, väčšinou DUPLO, taktiež BOB staviteľ a na moje prekvapenie široký sortiment Star Wars vrátane Battle of Endor, MIDI scale Millenium Falcon a ďalších noviniek.

Zatiaľ začínajú, sú otvorený 2 týždne, takže treba na nich pomaly, podľa mňa sa budú časom zlepšovať.
Dark ages forever ...

Oliver

Aká je stránka LEGO shopu ak niaka je pls  8)

MasterWindu

Citace od: Oliver kdy 05.12.2009, 13:13:01
Aká je stránka LEGO shopu ak niaka je pls  8)
Podľa info zatiaľ stránku nemajú, podľa vyjadrenia to chcú všetko dopracovať v najbližšom období.
Dark ages forever ...

relic

Tak po dlhšom čase sa znova ozývam  :) dva mesiace som premýšlal ako zlepšiť našu stránku www.lego-modely.sk , a tak som sa cez Vianoce do toho pustil.
Kompletne som zmenil dizajn, hlavne co sa tyka posúvania do strán (ľudia sa sťažovali ;D), tak som urobil širku stránky tak aby sa to bez posúvania zmestilo aj na notebooky s 15,4 palcovymi obrazovkami. Pridal som par pekných scriptikov ako: pozdrav, datum, cas, meniny dnes a zajtra. Snažil som sa aby sa návštevnici dokázali orientovať na stránke a taktiež rýchlo našli to čo hľadajú  :) Ale tou najdôležitejšou novinkou je, KOŠÍK  :) to mi zobralo 90% času strávenom pri tvorbe novej stránky. Taktiež som pridal popisy ako počet dielov, minifigúrok. Ďalej obrázky ku každému legu v príjemnejšom kabáte. Dnes asi pred 15 minútami som ju spustil, možno tam nájdete pár chýb, tak ak, dajte vedieť a ja to opravím  ;) Dôležitá poznámka: na používanie našej stránky musíte mať povolený javascript, čo ak použivate mozillu nie je žiaden problém, a vlastne to nie je problém ani pri IE :) Od nového roka nám prišlo 62 noviniek, ktoré taktiež nájdete na stránke.

No dosť písania, snáď nás prídete znovu navštíviť na www.lego-modely.sk

Budeme sa tešiť  ;)

Martin

Mizu

pekna stranka relic, okrem ineho taka uhladena, a take mam rad...  ;)

relic

Ďakujem, snažil som sa  ;) a keď už sem píšem, dnes 27.10.2010 by sme mali dostať všetky nové ATLANTIS a BEN10 lego stavebnice :) tak to bude nahodene okolo obeda, teda ak to dodávateľ dodá, ale podľa plánu by mali príjsť :)

a ešte som trošku vylepšil facebook stránku, veľmi sa neorientujem vo facebooku ale budem sa snažiť aj tam dávať oznami o novinkách, prípadne akciách :) a zriadil som tam malé fórum, kde sa môžete opýtať čo vás zaujíma ohľadom našej ponuky alebo predajne. Alebo len tak si tam pokecať vo voľnej diskusií :)

tak dúfam, že sa rozrastie počet fanúšikov na našej prezentačnej stránke na facebooku :)

oproti minulému roku sa zdvojnásobil počet návštev za deň, čo síce nie je nejaké ohromné číslo ale veľmi to poteší :) (mňa ako tvorcu stránky hlavne ;D)

takže len zopakujem, ďakujem a dnes prídu novinky tak mrknite niekedy poobede už by tam mali byť :)

ahojte  ;)

relic

Len chcem doplniť, že som dorobil taký malý formulárik ak by ste sa na niečo chceli opýtať, už nemusíte mat nainstalovaneho žiadneho klienta aby ste nám rýchlo a ľahko napísali prípadne sa nás ohľadom niečoho opýtali, či už dostupnosti lega alebo ohľadom predajne.

teraz stačí kliknuť na email v kontakte, buď na úvodnej stránke alebo v lego sekcii, a vyskočí vám formulár do ktorého možte napísať správu pre nás. Budeme sa vám snažiť odpovedať v čo možno najkratšom čase  ;)

Snaď som vám znova trošku zjednodušil komuníkaciu s nami  :)

Prikladam obrázok ako to teda vyzerá  ;D


relic

Prisli nam uz marcove novinky  ;) a konecne uz prve TOY STORY  :D

www.lego-modely.sk

ahojte  ;)

relic

Ahojte len vas chcem informovat, ze nam prave prisiel PRINCE OF PERSIA  :)

viac na www.lego-modely.sk

ahojte  ;)


Anatyt

Citace od: relic kdy 22.03.2010, 12:03:25
Ahojte len vas chcem informovat, ze nam prave prisiel PRINCE OF PERSIA  :)

viac na www.lego-modely.sk

ahojte  ;)



A vy ste ktorý kamenný shop? Lebo ja poznám len ten na Grosslingovej a potom taký pseudokamenný na Vlasteneckom nám. Ale ten na Grosslingovej hodnotím podstatne vyššie ako po estetickej, tak aj odbornej stránke.

relic

my sme na vlasteneckom namesti. Esticky mozes hodnotit vyssie, lebo niekto zaciatocny kapital ma a niekto nie... A odborne, pochybujem kedze LEGU sa my venujeme uz 19 rokov  ;) Tiez by som bol za velku predajnu niekde v strede mesta, ktora sa bude venovat len LEGU ale bohuzial ako som uz pisal, niekto ten kapital ma a niekto bohuzial nie.

Anatyt

Nuž, v pohode. Ale po odbornej stránke nepochybuj - ten pán je profík. Za ten krátky čas ma o tom nie raz presvedčil.

relic

#26
tiez je dolezite co myslis pod pojmom odborne  :) Nepochybujem o majiteloch novej predajne v meste. Mozno aj my niekedy budeme mat vlastnu vacsiu predajnu, bohuzial, dovod som uz pisal :) Mam aj premyslene ako by mohla vyzerat a ako by to v nej aj fungovalo... ale to by chcelo vacsi kapital a aj lepsiu komunikaciu so spolocnostou LEGO, kedze maju vyhradene stavebnice co na slovensky trh dodaju a aj tie ktore nie... tiez by sme najradsej mali vsetok tovar co vobec vo svete LEGO existuje, ale to sa neda...

Anatyt

Citace od: relic kdy 22.03.2010, 18:40:10
tiez je dolezite co myslis pod pojmom odborne  :)

No vedel mi o LEGU povedať toľko zaujímavých vecí, že by tu kludne mohol byť na fóre. :) Fakt je vidno, že je to človek z fachu na správnom mieste. Ceny má síce katalógové, ale vedel mi dať v pohode dolu 10%. Výborná komunikácia, ústretovosť a vedomosti o tom čo predáva.

relic

#28
som rad za ludi, ktori sa vyznaju v tom co robia :) neviem ci si sa niekedy rozpraval s mojim otcom v nasej predajni ale ten by ti vedel tiez pekne porozpravat  ;) o legu toho vie velmi vela, naozaj boli casy ked sme chodievali ako predajna na velke vystavy, cela jedna miestnost sme boli len my... tolko lega co mam z dectva snad nikto nema :D naozaj som rad ze prisiel obchod v ktorom sa ludia vyznaju a nie je to len kvazi obchod kde predavajuci nevie ani co to LEGO vobec je... s tymi cenami, my sme mala predajna s urcitym kapitalom, oni do toho skocili asi s ovela vacsim,tak si mozu dovolit davat zlavy. urcite im neprajem nic zle, nech sa im dari  ;)

relic

Ahojte po dlhšom čase sa ozývam  ;) Máme uplne novú internetovú stránku! Máme výber z viac ako 300 rôznych LEGO stavebníc v predajni! Stránka je teraz plne automatizovaná, je aktualizovaná každým kliknutím. Môžte sa aj registrovať a sledovať ako je na tom vaša objednávka :) Taktiež máme veľmi dobrý vyhľadávač, podľa katalógu a ceny. V každej kategorií vidite koľko lega v nej máme. Tlačítkami ako "naposledy pridané" alebo "LEGO v akcii" môžte zistiť čo je nové alebo ktoré lego máme práve v akcii a podobne. Stránku som sa snažil urobiť zrozumiteľnú a prehľadnú aby ste sa v nej mohli rýchlo a ľahko orientovať, snaď sa mi to aj podarilo  :) Môžete pridávať komentáre ku každej stavebnici. Popisy k stavebniciam postupne prekladám z originálnych anglických popisov lebo katalógové popisy sú veľmi krátke a v niektorých prípadoch by zákazníci potrebovali trošku viac informácií. Tých noviniek je veľmi veľa  ;)


Snažím sa rozbehnúť plne funkčnú facebook stránku tak dúfam, že mi v tom trochu pomôžete a pridáte si nás na facebooku  ;D Budem ho používať na oznamy rôznych akcií, noviniek a pod. Na stránke máme tlačítko "Páči sa mi to" pre pridanie stránky na facebooku. Takže stačí kliknúť a ste fanúšikom :) Môžete na nástenku prispievať s vlastnými fotkami a videami. Snaď sa nám podarí spojiť viacej lego fanúšikov a vytvoriť peknú lego komunitu na našej facebook stránke :)

Na našej stránke nezavádzame ľudí, tovar ktorý môžte vložiť do košíka máme aj fyzicky v predajni! Nie sme tuctový internetový obchod (ktorý nemá ani vlastné zásoby) ale predajňa s možnosťou objednať si lego na dobierku! Nerobíme rozdiely v cenách na internete a v predajni. Myslíme, že je to nefér voči zákazníkom, ktorý k nám prídu osobne do predajne. My si vážime každého zákazníka rovnako  ;)

tak ak ste na nás ešte nezabudli od môjho posledného príspevku tak nás môžte navštíviť na našej novej stránke:

www.kockalega.sk

Tešíme sa na vašu návštevu  :D

ps: ak nájdete nejakú chybu na našej novej stránke tak mi napíšte tu na PM a ja sa to pokúsim čo najrýchlejšie opraviť :)