Legulka - zkušenosti?

Založil corelxt, 21.09.2005, 17:31:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

corelxt

Citace od: Mates kdy 21.09.2005, 17:29:02
Takže Legáček to jistí ;D >:D


decentne odbocim.. jaky mate zkusenosti s legulkou..? potreboval bych splasit par nahradnich dilu za kostky, ktery sem kdysi davno postracel a servis na legulce se mi zatim zamlouva... cenu snad radsi ani neresim..

Colonel32

zkusenost se sluzbou pozitivni, s cenou negativni...

treba boat weight mela za 50, ale jindrous rikal, ze z BL ho sehnal za 45 aj s podilem na postovne i na poslani penez

corelxt

jasan, chapu.. cena se mi taky moc nezamlouva ale co nadelat...

pokud budu shanet jednotlivy kousky... na BL mozna i sezenu vsechny v jednom krame... ale zase legulka je pro me pohodlnej :) takze scitnu co chybi a uvidim...
jen jeste jeden dotaz... jak casto obnovujou seznam veci na prodej..?

Lucka

S Legulkou mám dobré zkušenosti (cenu nebudu komentovat). Poměrně často jsem s paní i mluvila, aby mi zboží třeba jen rezervovala abych si mohla během času doobjednat kvůli poštovnému. Také jsme se takto domlouvaly s kamarádkama a do objednávky jsme potom psali jednu adresu a do poznámky "přidat k objednávce xxx". Pokud to bylo v průběhu jednoho týdne, tak to vždy bylo v pohodě. Paní je na vyřizování objednávek a všeho sama, má tři děti a snaží se. Je pravda že na balíček jsme občas čekali i 14 dní, má toho dost. Jinak je paní moc příjemná a jak jsem psala - snaží se.
Zboží doplňuje nárazově, pokud jsem něco sháněla, tak je dobré stránky otvírat třeba jednou týdně a podívat se do aktualizací, tam člově zjistí co doplnila, nebo jí přímo zavolat a zeptat se, zda-li to tam náhodou nemá.
Lego se jí dá i prodat - po předchozí domluvě. Posílala jsem jí nějaké Duplo sety se kterými si děti už nehrály a nechtěla jsem si je nechávat a bylo vše OK. Peníze dorazily tak jak jsme se domluvily.

franta

#4
Zkušenosti s Legulkou mám ty nejlepší. Většina jich už byla popsána, jen bych chtěl zvýraznit velice příjemnou zkušenost při domluvě telefonicky, možnost sehnat  chybějící dílky i stavebnice a ne ve všech případech lze hovořit o vysoké ceně - např. 3804 jsem pořídil za půlku.  (=poloviční cenu vzhledem ke katalogové )

corelxt

momentalne planuju objednavku, tak v rozmezi 100-200,- takze pokud by se nekdo chtel pridat, ozvete se..

Ravenhorn

Já mám taky pozitivní. Teda jen jednou jsem si objednal velkou vojenskou vlajku. A měl jsem to zaplatit nejdřive přes účet a až pak by mi to mělo přijít. Jenže mě to přišlo hned bez placení a ještě za 60% cenu než tam uváděli. Pak jsem uhradil peníze na jejich účet. Takže velmi pozitivní.

Castle, Pirates a Star Wars.

Mtron

Nazdar all

přes internet od firmy Legulka jsem objednával poprvé a řekl bych celkem úspěšně. Jenom s naší poštou jsou problémy.Neumí si cenit zákazníků s balíky hází a je jim úplně jedno , když se balík roztrhne nebo se v něm udělá díra a něco se poztrácí. Já jsem díky poště přišel o 3 figurky Mtronu naštěstí dílky byly v pořádku. Teď jsem si objednal podruhé tak čekám co příjde.

Mtron
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

pokud to bzlo poslano doporucene, nebo na dobirku, chtej nahradu po ceske poste

Cavelon

To by musel reklamovať hneď pri preberaní zásielky. Teraz mu to už určite neuznajú...

Mtron

už je to déle, i to mi poradila ing. Vašíčková, ale když si vzpomenu na tu mašinérii naštvaných lidí , které bych tímhle obtěžoval mávnul jsem rukou, 3 figurky mrzelo mě to sice, ale co se v mládí naučíš ve stáří jako když najdeš, bylo by to těžký jenom bych se stresoval a výsledek je...... pošta je pošta. Už jsem jednou tohle kolečko absolvoval. Děkuji nechci budu doufat, že se služby pošty zlepšily........... 8)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

muzzo

Citace od: Mtron kdy 14.10.2005, 19:05:54
už je to déle, i to mi poradila ing. Vašíčková, ale když si vzpomenu na tu mašinérii naštvaných lidí , které bych tímhle obtěžoval mávnul jsem rukou, 3 figurky mrzelo mě to sice, ale co se v mládí naučíš ve stáří jako když najdeš, bylo by to těžký jenom bych se stresoval a výsledek je...... pošta je pošta. Už jsem jednou tohle kolečko absolvoval. Děkuji nechci budu doufat, že se služby pošty zlepšily........... 8)

A svojí pohodlností dovolíš, aby tahle polozločinecká organizace okrádala lidi dál? ::)

corelxt

#12
Citace od: muzzo kdy 14.10.2005, 22:01:00
A svojí pohodlností dovolíš, aby tahle polozločinecká organizace okrádala lidi dál? ::)

no a pak tu jeste mame logistycky sluzby... treba PPL, globuscar, UPS... atd... (dhal sem zapomel ;D )malo jich neni..
cena od kila, samozrejme drazsi jak posta, ale o to spolehlivejsi a rychlejsi... (osobni zkusenosti.. zkuste postou poslat 80kg balik, do 2 dnu)

Mtron

Dneska mi došel balíček od Legulky, všechno bylo v pořádku jak dílky tak cena. Objednal jsem si lego 4.10. a 17.10 jsem měl doručenku ve schránce.

Jejich služby doporučuji.

Mtron

zase se mi rozšířila zbírka mích setů  ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

eNTy

A to ti pride normalni, ze v 21.stoleti trva webovemu obchodu 2 tydny dorucit neco co ma skladem (pokud slo o veci na objednavku, tak je to neco jineho, ale tusim, ze Legulka prodava jen ze skladu)??

corelxt

takze konecne osobni zkusenotst.. ;D

skoro stejne jak mtron..

17.10. objednavka... pak dlouho ticho pop pesine a pred chvilkou u me zvoni postacka s balikem v ruce...
sem na to uplne zapomel a po 2.5 tejdnu prekvapeni ;)))

TomG

asi to ma pani Legulkova daleko na postu :)
Only the best can survive.

corelxt

Citace od: TomG kdy 04.11.2005, 13:01:54
asi to ma pani Legulkova daleko na postu :)

mozna, treba je vytizena necim jinym (zamestnani, rodina, co ja vim)...
ale nestezuju si, ted uz jen splasit to, co mi jeste zbyva sehnat ;D