pompo 2-4.12

Založil kokin, 01.12.2011, 19:48:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kokin

pompo vsetín nevim jak jinde ale sleva 20 % na všechno lego i už slevněné takže 8081 vyjde na 800czk , 5771 na 959czk ,8486 na 639czk , 4644 na 800czk -  no není to kdoví co ale kdo chce před vánocema víc když my jsme ode dneška zdražily všechny kola že ...

sovat

Je zajímavé, že na internetu mají slevu na velkoobchodní ceny, kdežto klasické prodejny např. Hodonín, mají slevu danou jen 20%. Třeba set Pirates of Caribian 4182 - Útěk před kanibaly je na eshopu za dobrých 685,- kč, ale v kamenném obchodě za 879,- kč. Nějak to nechápu??? Ale asi to bude tím, že na eshopu nemají skoro nic skladem, tak si každý zajde do kameňáku a kdyřž už to máte v košíku, tak to vracet nepůjdete. Nakupovat před Vánocemi lego je asi zhovadilost. Všude samá chytrá marketingová kampaň.  :'(

kokin

nene  každé pompo má své ceny jen akční položky jsou stejné např: lego 4840- - vsetín 1490czk , zlín 1990czk , prostějov 1390czk  to jsou ceny bez slevy během tohoto víkendu.....

Darth

Akce v Pompu (na Pompo e-shopu) pokračuje i tento víkend a vypadá zásobeněji než víkend minulý (i když velké sety stále chybí).

wallac

Teď už chybí, ale třeba já jsem něco stihl objednat :) .. Jinak nemá někdo zkušenosti s reklamacemi v Pompu? Zaměnili mi jeden set (rozdíl asi 800 v můj neprospěch), psal jsem na reklamace ale žádná odpověď..

pasin11

To já si od nich objednal v pátek v OO:05 hod. 4195 Pomstu královny, a dnes mi zavolali, že jí nemají. Taky mi to mohli říci v pátek abych mohl využít slevu na jiné lego.

wallac

#6
Citace od: pasin11 kdy 12.12.2011, 16:04:06
To já si od nich objednal v pátek v OO:05 hod. 4195 Pomstu královny, a dnes mi zavolali, že jí nemají. Taky mi to mohli říci v pátek abych mohl využít slevu na jiné lego.

Tak to sem zvědavej, co řeknou mě :D .. No kdyžtak jim řeknu, že si počkam, až to naskladní..

wallac

Citace od: wallac kdy 12.12.2011, 16:48:44
Citace od: pasin11 kdy 12.12.2011, 16:04:06
To já si od nich objednal v pátek v OO:05 hod. 4195 Pomstu královny, a dnes mi zavolali, že jí nemají. Taky mi to mohli říci v pátek abych mohl využít slevu na jiné lego.

Tak to sem zvědavej, co řeknou mě :D .. No kdyžtak jim řeknu, že si počkam, až to naskladní..

Hezký, ohledně reklamace - že mi prej zavolají - zatim nic.. A teď mi přišel mail, že objednávka byla odeslaná za částku xxx, jenže to je třetinová cena mojí objednávky.. Nikdo mě neinformoval, že něco třeba nemají atd.. To je teda úroveň, nejradši bych si to nepřebral!!

pasin11

Z balení zásilek Pompem jsem velmi zklamán. Nevím zda je chyba na expedici nebo u přepravce. Krabice lega jsou v přepravované krabice poskládané jak se povedlo, a jedna promačkává druhou. Obalový balík vypadá jak kdyby cestoval rok. Žádná ostrá hrana. Polovina krabic v balíku lehce poškozená a to to cestovalo pouze po Čechách. Zlatá Pixmania.

MiP

Osobně jsem zklamán e-shopu Pompa, který jen podtrhuje celé Pompo, které osobně nemám vůbec v oblibě. Stronoval jsem celou objednávku po té, co mi přišel mail, že půlku věcí nemají. Už tam neobjednám nic, jsou podstatně lepší e-shopy.
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO