TOP FWBC-S Frozen Water Builder Contest (Limited Space Edition)

Založil Colonel32, 20.09.2012, 21:52:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Jako dodatek k soutěži FWBC byla na přání Pekiho otevřena speciální divize, pro hardcore fanoušky Space a Star Wars. Pravidla jsou obdobná jako u FWBC, s tím rozdílem, že soutěžní příspěvky budou umísťovány do sekce Space, případně Star Wars. Toto ještě upřesní Robbed, moderátor dané sekce.

Porota bude stejná jako u FWBC, porotce se tedy hlásí na dvě místa zároveň.

Obě soutěže ale mají nezávisle hodnocení a pořadí, proto také kategorie Space bude mít vlastní ceny.

Důležitý odkaz

Colonel32

#1
Ceny v soutěži:

9509 Star Wars Advent Calendar 2012 (Věnuje Peki)
Bez omezení


6005188 Darth Maul
(Věnuje TLC/Jan Beyer)
Bez omezení


5000063 TC-14 (Věnuje TLC/Jan Beyer)
Bez omezení


TC-14 + Darth Maul (Věnuje TLC/Jan Beyer)
Bez omezení

STARHAWK

Supeeeeeeeer.
Takze stavbu Tatooine budov na cas ulozim k ladu a idem triedit biele kocky :) .
Uz len tie prve ceny su pre mna velmi zaujimave (TC-14 mi bohuzial pre problem na lego shope usiel - objednavku som vlozil, ale nejako nepresla).

Tak teda urcite nielen za seba dakujem za umoznenie sutazit v Space/SW teme.

peki


Luky1987

Také zkusím něco malého postavit ;)
Bude záležet na vytíženosti s Lipenskou výstavou...

peki


Colonel32

Hlásím že soutěž byla zahájena. Již můžete své soutěžní příspěvky prezentovat, ať už v dokončeném nebo rozestavěném stavu.

Robbed

Soutěžní modely vkládejte do kategorií Space nebo Star Wars, podle tématu, které jste si zvolili (seznam cen zde).
Příspěvky pojmenujte:

Soutěž FWBC-S  název_díla

STARHAWK

Hotovo, mam 2h na prezentaciu diela - idem vkladat obrazky a pisat popis.

STARHAWK

Tak som to stihol tentokrat za vikend. Teda ciastkove veci som staval dlhsie ale celu stavbu som spravil hlavne skoro nonstop za vikend.

Skoda ze sa nezapojil nikto s Ice Planet - to boli moji oblubeni v clasic space. Vcelku som sa na to tesil.

Marty713

S politováním musím oznámit, že ze všech soutěžících pouze jeden nedodržel pravidla soutěže a tímto je diskvalifikován.

Soutěžící STARHAWK editoval svůj soutěžní příspěvek po termínu uzávěrky (tj. 23:59:59 17. 2. 2013), a to v:

Citace« Poslední změna: Včera (18. 2.) v 00:13:14 od STARHAWK »

Je mi to upřímně líto, neboť jeho dílo jsem hodnotil nejvyšším bodováním a byl to můj favorit.

Izmael10


Marty713

Mohlo... ale o tom už já nerozhoduji. Já jen vidím jasné porušení pravidel. Nechť se vyjádří porotci a hlavně soutěžící, jejichž umístění a ceny to ovlivní.

STARHAWK

#13
Citace od: Márty kdy 19.02.2013, 18:56:18
S politováním musím oznámit, že ze všech soutěžících pouze jeden nedodržel pravidla soutěže a tímto je diskvalifikován.

Soutěžící STARHAWK editoval svůj soutěžní příspěvek po termínu uzávěrky (tj. 23:59:59 17. 2. 2013), a to v:

Citace« Poslední změna: Včera (18. 2.) v 00:13:14 od STARHAWK »

Je mi to upřímně líto, neboť jeho dílo jsem hodnotil nejvyšším bodováním a byl to můj favorit.


Editoval som nazov v nadpise vlakna lebo som si vsimol, ze vsetci tam maju aj anglicky nazov. Bol moc dlhy a tak som ho skratil na Bitva o Hoth / Battle of Hoth.
Fotky som zacal vkladat postupne od cca 22:00, to sa hadam da overit. Na tych sa nic nemenilo a boli vlozene vsetky do polnoci.

EN popis stavby som tam dal este skor, hned ako som bol na to upozorneny.

Mozte skontrolovat v DB fora co a kedy som vkladal/editoval.

Marty713

Já ti věřim, ale pravidla jsou pravidla. A právě pro tyhle případy se stanovuje přesný čas, což byl 23:59:59.

Do DB fóra nemám přístup. Ať rozhodne moderátor nebo admin - někdo kompetentnější. Ale pozor na precedent do budoucna.

Kalethrion

Jako jeden ze soutěžících s tím problém nemám. Něco jiného by bylo kdyby to Starhawk celé vložil pozdě, ale změnu nadpisu bych odpustil. Samozřejmě s tím, že v budoucnu by platila nulová tolerance.

jerzeeg

Pravidla jsou pravidla, ale je treba je vykladat i (spise predevsim) podle jejich ducha, nikoli jen podle litery.  :)

STARHAWK

Colonel32 chcel vlozit tento prispevok, tak to vkladam

"
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=36050.msg160151#msg160151

Vhoďte prosím někdo odkaz na TENTO příspěvek do tohoto vlákna:

http://www.kostky.or...ex.php?topic=38785.0

ať už lidi konečně přestanou otravovat."


Ano minulu sutaz som vlozil prispevok tesne pred polnocou a potom som doplnal fotky. Prave preto som sa poucil a posnazil to teraz ukoncit vcas a hotovo som mal uz okolo 22:00 ked som zacal postupne vkladat fotky a popisky (presnejsie 17.02.2013, 21:29:54 » podla prispevku tuna). Preto som sa potesil ze tentokrat to vpohode stiham a aj stihol. Nedopatrenim som este prepisal po polnoci nazov.

Neviem ci to tu je este stale forum o legu a zabave pri stavbe a sutazeni alebo o slovickareni pri ktorom unika podstata.

Informacii je tu uz dost. Pockam si teda na rozhodnutie.

Hardegon

Citace od: STARHAWK kdy 20.02.2013, 00:09:57
Ano minulu sutaz som vlozil prispevok tesne pred polnocou a potom som doplnal fotky. Prave preto som sa poucil a posnazil to teraz ukoncit vcas a hotovo som mal uz okolo 22:00 ked som zacal postupne vkladat fotky a popisky (presnejsie 17.02.2013, 21:29:54 » podla prispevku tuna). Preto som sa potesil ze tentokrat to vpohode stiham a aj stihol. Nedopatrenim som este prepisal po polnoci nazov.
Neviem ci to tu je este stale forum o legu a zabave pri stavbe a sutazeni alebo o slovickareni pri ktorom unika podstata.
Informacii je tu uz dost. Pockam si teda na rozhodnutie.

Na tu soutěž přeci bylo několik měsíců času. Pokud to tam někdo začne vkládat (nevim proč) pár hodin před koncem a nestíhá, jeho smůla. Porotci navíc na přesný konec upozornovali dopředu.
Pokud je tedy tohle forum o radosti ze stavby, může být klidně stavba vyřazena ze soutěže a s lepšími fotkami odprezentována později.

Raistlin M

Já bych to klidně STARHAWKovi odpustil, ikdyž nejsem soutěžící. Myslím, že všichni, kdo se na jeho vlákno podívali vědí, že v prezentaci nic neměnil.
Na druhou stranu se může vytvořit situace, kdy to příště bude někdo vyžadovat také. Možná by se tomu dalo vyhnout, pokud by někdo, kdo k tomu bude mít oprávnění, zamkl po deadline ty thready. Však deadline nemusí být půlnoc, ale třeba 16:00, aby to nebylo tak náročné na čas a spánek dotyčné osoby. A pak by se nemusel nikdo bát precedentního případu.  ;)

2 STARHAWK: Jedna věc je, že je moudré Tě nechat soutěžit dál, ale myslím, že to záleží na těch, co rozhodují a není na místě žádná kritika a odvolávání se na to, k čemu toto fórum je. Pravidla jsi porušil, to je jasné a zachrání Tě pouze milost těch, co rozhodují a soupeřů.  ;)

William

Já jsem pro striktní dodržování pravidel. Jakmile se ustoupí jednou, ustoupí se příště zas jinde a pak dál a dál a mez tolerance se bude prohlubovat. Kdo určí kde je hranice tolerance, 10 minut, hodina, den..? Obávám se, že by začlo docházet k situacím "Proč sem já diskvalifikován když on nebyl?"

Pravidla byla jasně dána a dokonce bylo připomenuto, že toto tolerováno nebude. Podle mého je přísnost namístě a v budoucnu to ušetří spoustu potíží.

peki

Kolik je včetně STARHAWK soutěžících? Jsou 4 nebo jsem někoho přehlédl?:
v SW
- tomas.
- komluk
- STARHAWK

ve Space
- Kalethrion

Jejich soutěžní témata jsem uzamkl. Pro příští soutěže pak jednoznačně doporučuji domluvit se s někým z moderátorů, který uzamkne po půlnoci. S tím že do 24:00 je garantováno vkládat editovat. Poté dochází k postupnému uzamykání. Může se stát že už nepůjde vložit.

Vadí někomu ze soutěžících porušení pravidla ze strany STARHAWK ?   Pokud nevadí doporučuji porotě zvážit všechna pro a proti. Má to tu být o zábavě vzájemné podpoře nadhledu toleranci a fair play.

Za sebe (sponzor 1 ceny, další od Jana ) bych zavřel oko  ;)

tonysize

#22
Vážení soutěžící,

mám pro Vás verdikt poroty:

1. místo - tomas.: 215 bodů z 300 možných (předáno)
2. místo - Kalethrion: 172 bodů (na cestě)
3. místo - komluk: 120 bodů (na LP)

STARHAWK byl pro porušení pravidel diskvalifikován, ač by jinak jasně zvítězil. Nemusí ovšem smutnit, protože obdrží cenu útěchy, jelikož ceny do soutěže byly stejně 4. Budiž toto jasným signálem do budoucna pro všechny, že je nutno dodržovat pravidla soutěže. Prosím tedy všechny soutěžící, aby se spojili s pekim, kvůli předání cen.