*TOP* #2 CBC (Vlastní) Hon na čarodejnice

Založil Justin, 26.08.2011, 22:38:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Docela se mi to líbí. Interiér je super. Ale asi bych otočil dveře, aby se otvíraly dovnitř.

Justin

Ďakujem
dvere, to by išlo, zvonku vyzerajú nezáživne, uvidíme čo to urobí keď ich prehodím. 

J.

Justin

Takto vyzerajú prerobené dvere, ešte som urobil "presklennú" (neviem ako sa to odborne nazýva) a celodrevennú verziu. Teraz len zistiť, ktorá je lepšia.

J.

Kiko97

Vzhľadom na to, že hneď vedľa máš okná by som dal presklenné dvere.

Ivansliz

Ten interiér je opravdu bomba. :o ;) Jinak koukám, že jsi mřížové okýnko u vstupních dveřích nahradil nějakým hnědým "dřevěným"? Tuhle kostičku jsem ještě neviděl. Z kterého setu to máš?
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Aki

A nebylo by lepší dát do oken spíše ty okénka co mají navozovat zasklené místo těchto mříží?

Ve dveřích se mi líbí víc ta nová okenice z pirátů z Karibiku. ;)

Justin

#36
Aki už aj odpovedal, je to

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=94161

a nachádza sa to (podľa katalógu v BL) v setoch

4193 The London Escape
7189 Mill Village Raid
Heroica Castle Fortaan

ja osobne to mám z BL (nasleduje neplatená reklama  ;))
   http://www.bricklink.com/store.asp?p=SVK

dvere nechám mrežované, neviem ktorá súčiastka by to mala byť, tá sklenená

Ďakujem

J.

edit: už som to našiel

Justin

foto landscape, ako som zistil, bude treba zakryť všetky prechody base plats, a voľačo urobiť s tými sivými kameňmi na ceste. Pozrite sa prosí na to, a postnite mi prípadné ďalšie nedostatky, nech na tom môžem zapracovať.

Ďakujem pekne

J.

Rhox

V jedné části je tam terén udělaný jen z bricků, které jsou jak schodečky na sobě. To je trochu moc ostré. Buď bych to trochu rozbil za pomocí plates nebo to postavil ze slopes.
Jinak se mi krajinka hodně líbí a je opravdu velice povedená, je na tom vidět, že jsi studoval techniky zdejších stavitelů.

Justin


Colonel32

Ještě k tomu interiéru - trochu mě nesedí ten kulatý stůl, který je jako jediný ostudovaný, zatímco vše ostatní je hladké. A židličky? Běžné židle bývají spíše čtvercového půdorysu - co zkusit dát jen tile 1x2 a tile 1x2 modified with handle?

Justin

stôl bude tiež otilesovaný, ešte som nespravil všetky doplnky, ktoré naň pôjdu, takže som ani nedával tiles. Väčšinu predmetov v MOC-och pripájam na klasické plates, alebo na tiles 1x2, resp. 2x2 so studom navrchu, aby držali na mieste.
Plánujem použiť rôzne tiles, aby mal stôl obrus, uvidíme ako to vypáli (prinajhoršom bude povrch hnedý bez studov). 

prikladám katalóg stoličiek  :)
na 2x2 stoličkách mi nesedia nohy, lebo nemajú žiadne rozostupy
3x3 stoličky by boli asi mimo mierky minifiga

a celkom zaujímavo vyzerá aj posledný typ stoličky na samostatnom obrázku
(to je (cudzia) stolička z brickshelfu)

J.



FilipS


Justin

vyzerá to celkom zaujímavo, ale skôr by sa mi to hodilo ako doplnok do hradu
ináč, tá stolička v strede je super

J.

Měch

#44
Nepomohlo by tohle: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=3956 ?
Jinak tohle je v soutěži zatím můj favorit, ale ještě jsem neviděl všechno  ;)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Justin


Justin

Ahojte,

pridávam foto vozu (kvalita foto nič moc). Voz je 5 studov na šírku, je veľmi jednoduchý, mal by zaujať skôr farebným zladením, než detailami.

J.

PS: Kone "namountujem"  ;) neskôr.

frantoka

Ten reliéf terénu a krajiny okolo domčeka je super.  :)

Colonel32

Neměly by v okolí chalupy růst nějaké houby, třeba červené muchomůrky?

Justin

To by mali, zatiaľ som takéto doplnky nestaval, lebo ich dcéra vždy kým som v práci skonfiškuje :) minule prestavala (rozobrala) celé stromy.

Inak ďakujem za pripomienku, určite to oživí terén a bude aspoň z čoho variť lektvary  ;)

J.

Justin

Postnuté kvalitnejšie foto vozu (lepšie svetlo a odmastený objektív  >:D)

J.

Justin

postnuté fotky použitých minifigov

Colonel32

#52
Figy hodně dobrý  ;D

mizdas


Justin

ďakujem

ešte bude zmena na kňazovi, bude mať čiernu kapucňu, aby ladil so sutanou.
Tá je custom vyrobená zo Zurgovho plášťa set 7591.

J.

Jotun

#55
Hmm tak jsem docela zvědavý na finální, dokončenou stavbu. Zprvu mě to moc nezaujalo, ale teď se z toho rýsuje velice slibná stavba. Ty figové, které tam hodláš použít jsou velice povedení, dobře zvolená kombinace torz a doplňků a ten vůz je taky pěkný :o

gearcs

Opravdu, figy mají něco do sebe, jen tak dál!

Colonel32

Líbí se mi ty okrájené fotky detailů - to pak nezapomeň použít i do soutěžního příspěvku.

Justin

Ďakujem za povzbudivý komentár k figom  :)
Fotky necham orezane, so robene ako postcard v Zoner Photo Studiu. Niekto o ňom písal nedávno v kategórii space) tam ma to zaujalo, lebo ti lode na fotkách vyzerali veľmi dobre.

J.

Justin

v prvom príspevku postnuté súťažné fotografie.
J.